چه نوع لباس زیری سالم است؟


چه نوع لباس زیری سالم است؟

احتمالاً در یک فیلم هالیوودی زنی را با لباس ساتن دیده ایم که به رختخواب می رود. این ایده که لباس زیر یا پیژامه باید چنین ویژگی هایی داشته باشد با یک ترفند بازاریابی در اختیار مخاطب قرار می گیرد و قطعا بسیاری از افراد با این رویکرد موافق هستند. دو دلیل وجود دارد که مردم با محتوا موافق هستند. خواه خود فروشنده باشد و بخواهد محصول را بفروشد یا مصرف کننده ای با اعتماد به نفس پایین هستید و می خواهید با پوشیدن چنین مدلی احساس خاصی داشته باشید؟ این واکنش ناخواسته در ذهن بسیاری است و تبدیل شدن به یک ستاره هالیوود مانند یک رویا است.در این مقاله شما را رو در رو می کنیم تا کمی بیشتر با این صنعت آشنا شوید. سرگرم کننده و جذاب در دنیای مدرن

مواد با کیفیت بالا و مشتریان دائمی

ما در مورد لباس زیر ساتن صحبت می کنیم. و البته در مورد لباس زیر نامناسب. اینها آسیب مستقیم زیادی به پوست وارد می کنند. دلیل این بازارهای داغ قیمت پایین مواد اولیه و سود کلان است. لباس زیر مناسب ویژگی های خاصی دارد. برندی مانند لین را در نظر بگیرید، دلیل محبوبیت آن چیست؟ واضح است که رضایت مشتری بالا و کیفیت پارچه خوب دلیل اصلی محبوبیت برند و محصولات لین می باشد.زمانی که تولیدکنندگان به فکر تولید محصولات باکیفیت و ایجاد مشتری دائمی هستند علاوه بر محصول خود، برای لیست قیمت محصولات لین اینجا را کلیک کنید. سود حرفه ای پیش رفت. ایجاد مشتریان دائمی به این معنی است که شما همیشه مشتریان متنوعی خواهید داشت.

فرم صحیح

قبل از اینکه چیزی در مورد پارچه بدانید شما باید فرم صحیح لباس زیر راحت را بدانید. این مشکل بیشتر در مورد تولید کنندگان اعمال می شود. این توسط طراحان حرفه ای یا سازندگان الگو تولید می شود تا در وهله اول بازار شما را به خوبی حفظ کند. استفاده از فرمت مناسب باعث جذب مشتری در خرید بعدی محصول شما می شود. در مورد سوتین زنانه ایجاد یک الگو بسیار دشوار است. اکثر تولید کنندگان فقط طرح های پارچه یا مش را می دوزند. و از تولید فوم و بالشتک پرهیز کنید. اکثرا معتقدند سوتین های اسفنجی ساخت داخل کیفیت مناسبی برای رقابت با نمونه های خارجی ندارند. نظر ما بعد از آموزش کامل و ابتدایی است. شما شروع به کار خواهید کرد و اولین تولید کننده لباس زیر زنانه با کیفیت خواهید بود.

پارچه مناسب کدام است؟

چه نوع لباس زیری سالم است؟

برای تولید به حداقل نیاز داریم. اگر قرار است تولید کننده لباس زیر باشید شما باید رازهایی در مورد آن بیاموزید. و اگر فقط یک مصرف کننده هستید باید با مواد اولیه و مناسب آشنا باشد. تولیدکنندگان باید از موادی مانند ابریشم، پنبه، کتان، ابریشم مصنوعی، موسلین و میکروفیبر استفاده کنند. این مواد یکی از مناسب ترین مدل ها برای ساخت لباس زیر هستند.

  • در مورد شورت بهترین پارچه پنبه است. این ماده قابلیت تنفس بالایی دارد و با تهویه رطوبت را جذب کرده و به سرعت خشک می شود. استفاده از لباس زیر کتان می تواند سلامت آلت تناسلی شما را بهبود بخشد.
  • گزینه بعدی نخ پنبه ای است که کمترین حساسیت پوستی را ایجاد می کند و گزینه مناسبی برای پیراهن و سوتین است. شاید بعد از مدتی استفاده از این ماده احساس خواهید کرد که پارچه پرز شده است. این طبیعی است و حتی اگر پارچه ای باشد که حساسیت ایجاد نکند اما پنبه دوام زیادی نداشت.
  • مواد بعدی گران است. اما در عین حال یکی از انحصاری ترین لباس های زیر، لباس زیر ابریشمی است. در طول تاریخ ابریشم یکی از گران ترین و با ارزش ترین الیاف طبیعی طبیعت است. که بسیاری را دمیده است هزینه بالای این پارچه نمی تواند همه را تحمل کند. و این پارچه بیشتر به صورت محدود و تزئینی استفاده می شود در واقع تولید زیرپوش ابریشمی نسبت به سایر مواد محدود است. به دلیل ناکارآمدی اقتصادی
  • در میان الیاف مصنوعی و کامپوزیت فیبرومیکرو انتخاب مناسب تری نسبت به سایرین است. نسبت به سایر مواد انعطاف پذیری کمتری دارد و خیلی گران نیست، اما می تواند برای برخی افراد حساس باشد.

روش تشخیص جنسیت

به عنوان یک مصرف کننده مهم است که بتوانید بین جنسیت ها تفاوت قائل شوید تا بهترین گزینه را از نوع سوتین خریداری کنید. تنها راه برای تجربه آن لمس و تست پارچه است. اگر می خواهید مطمئن شوید که پارچه شما بافتنی است، یک راه حل ساده این است که قسمت کوچکی از لباس را با ناخن خراش دهید، اگر الیاف بعد از چند خراش زیاد شد، احتمالاً نخ است. مواد مبتنی بر پلی استر بسیار حساس به واکنش های آلرژیک هستند. کتانی با ظاهر بسیار قابل تشخیص است. ظاهر کتانی نسبت به پارچه های دیگر بافتی نسبتاً خشن دارد. و ضخامت پارچه را می توان با دست لمس کرد کتان کمی نرم است و بنابراین رطوبت را به خوبی جذب می کند. بین الیاف درشت این پارچه رطوبت قرار می گیرد. و به دلیل بافت خشن بنابراین تبادل هوا در این پارچه ها آسان است.

اسفنج را کنار بگذارید

چه نوع لباس زیری سالم است؟

اسفنج های موجود در سوتین های اسفنجی می توانند باعث بیماری فیبروکیستیک سینه شوند. سینه های دارای کیست های زیاد بزرگ هستند. و این درد در دوران قاعدگی به دلیل افزایش سطح هورمون افزایش می یابد. برای جلوگیری از بیماری پستان از اسفنج های کمتری استفاده کنید و فقط گاهی از این مدل ها استفاده کنید.

یکی دیگر از تاکیدات مجدد بر استفاده از لباس زیر باکیفیت به دلیل بهبود سلامت شماست. و بهترین کار این است که در خرید خود تا حد امکان موارد ذکر شده را در اولویت قرار دهید و کمترین آسیب بدنی را به همراه داشته باشید. بعضی شب ها بدون لباس زیر می خوابم تا بدنم را از فشار و استرس روز دور نگه دارم.

نویسنده: سراقبالی