“چه اتفاقی افتاده است ، بریتانی مورفی؟” او جزئیات جدیدی را ارائه می دهد


صبح یکشنبه ، دسامبر 2009 ، بریتانی مورفی ناگهان در حمام خانه ای در غرب هالیوود سقوط کرد ، که آن را با همسرش سیمون مونجاک به اشتراک گذاشت. بعداً صبح ، یک بازیگر کوچک با چشمان طناب دار به مرکز پزشکی Cedars-Sinai منتقل شد ، جایی که او به زودی اعلام شد که مرده است. مقامات گفتند که این زن 32 ساله بر اثر ترکیب مهلک ذات الریه و داروهای تجویزی جان خود را از دست داد ، اما سند جدید دو قسمتی نگاه عمیق تری به شرایط اسرارآمیز و شرم آور پیرامون مرگ غم انگیز او و رابطه پریشان او با مونجک دارد.

اولین نمایش آن در 14 اکتبر در “چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی” از شبکه HBO Max ، از تاریک ترین تراژدی های هالیوود.

گزارشگر امبر رایلند در مستند یادآوری می کند که بلافاصله پس از مرگ مورفی مصاحبه ای اختصاصی با مونجک دریافت کرده است. او می گوید: “این در پس زمینه ذهن من بود ،” آیا من با یک قاتل نشسته ام؟ ” “” آیا او می توانست همسرش را بکشد؟ ”

مستند جدید HBO به رابطه نگران کننده بریتانی مورفی با همسرش سیمون مونجک و مرگ هولناک آنها می پردازد.
آنتونی دیکسون IF

بریتانی مورفی در آتلانتا در سال 1977 متولد شد. پدرش در زندان بود و در خارج از زندان بود و توسط مادرش شارون مورفی پرورش یافت. او در سن 5 سالگی شروع به مطالعه اجرا و رقص کرد. او در دوران جوانی بازیگر موفقی بود و در سریال های “مورفی براون” ، “خواهر ، خواهر” ، “پسر با جهان ملاقات می کند” و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر آن زمان بازی کرد.

فرار مورفی در سال 1995 با عنوان “بدون سرنخ” در نقش یاور شاد آلیشیا سیلورستون تای ظاهر شد. پس از آن نوبت های تحسین برانگیزی در فیلم هایی مانند “دختر ، قطع” ، “8 مایل” و “شهر گناه” – و همچنین عاشقانه های مهم با نوازندگان امینم و فرد دورست ، اشتون کوچر بازیگر و جف کواتینتز تهیه کننده به دنبال داشت. با این حال ، آینده روشن او با همکاری با مونجک ، فیلمنامه نویس هفت ساله انگلیسی که مشکل مالی داشت ، رمان های عاشقانه و روابط مشکل دار با قانون و مقامات مهاجرت ، بدتر شد.

بریتانی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجش در آوریل 2007.
بریتانی مورفی و سایمون مونجاک یک ماه پس از ازدواج در آوریل 2007. این رابطه سمی بود که به گفته دوستان و خانواده ، در مستند جدید به پایان غم انگیز آن کمک کرد.
دیو آلوکا / استارپیکس / شاترستوک

ظاهراً این دو در سال 2006 با یکدیگر آشنا شدند و همه چیز به سرعت جدی شد. دوستان و آشنایان بر این باورند که بازیگر زن آسیب پذیر ، بیش از حد اعتماد به نفس و مشتاق حل و فصل کردن یک شیاد دیوانه است.

سیمون مونجک در نوجوانی نوجوان با کت و شلوار روی پیاده رو ایستاده است.
آیا سایمون مونجک کلاهبردار بود؟ مستند جدید بریتانی مورفی شبکه HBO به گذشته او می پردازد.

“[People] آنها ترسیده و ترسیده بودند. به عنوان مثال ، آن مرد کی بود و چه خبر بود؟ “نماینده مورفی” پادشاه تپه “کتی نجیمیووا در سند سند ذکر می کند. “او می خواست با او ازدواج کند ، و من گفتم:” عزیزم ، این به اندازه کافی طولانی نیست. “”

آلیسون برنت ، فیلمساز ، اولین ملاقات خود را با مونجک در یک مهمانی در سال 1999 به یاد می آورد ، جایی که او در مورد داشتن 17 فراری ، قرار گذاشتن با مدونا و زنده ماندن از سرطان مرگبار مغز از طریق درمان تجربی با باله های کوسه دروغ گفت. برنت می گوید واضح بود که او از زنی که در آن زمان با او ملاقات کرده بود برای پول خود استفاده می کرد. وقتی برنت چند سال بعد دید که با مورفی درگیر است ، وحشت کرد.

فیلمساز می گوید: “من نمی توانستم باور کنم که این جامعه شناس از پایین به بالا واقعاً راه خود را برای زنجیره غذایی کسی که در واقع یک هنرمند قانونی است ، ایجاد کرده است.”

برنت تا آنجا پیش رفت که با آژانس او ​​تماس گرفت و سعی کرد مورفی را مجبور کند تا تأکید کند که مونجاک دروغگوی اجباری است ، اما او گفت: “این به دلیل تلاش مدیرش برگشت. [doing that] و در نتیجه او را اخراج کردند. ”

مورفی علیرغم مشکلات فراوان ، در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. ظاهراً مونجاک سعی داشت گذشته سایه دار خود را از عروس جدیدش پنهان کند.

بریتانی مورفی ، ستاره مطرح هالیوودی در سال 2006.
بریتانی مورفی ، ستاره درخشان هالیوود در سال 2006 ، سالی که رابطه ناراضی خود را با سیمون مونجک آغاز کرد.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از مورفی با او نامزد شده بود و می گوید او را دستکاری کرده و منزوی کرده است. او ادعا می کند که مبتلا به سرطان است تا بتواند باردار شود و سپس در مواقع نیاز از دریافت کمک پزشکی خودداری کرد. راگلند در سند می گوید که او تهدید کرد که اگر پسر خود را به مورفی نشان دهد ، آنها را خواهد برد.

او می گوید: “وقتی او با بریتانی ازدواج کرد چیزهای بیشتری در خطر بود.” “او نیازی نداشت کسی بداند که من با پسرش آنجا هستم.” من می دانم چرا بریتانی سایمون را انتخاب کرد. او طلسم خود را روی او کار کرد ، و او نیز مانند من عاشق آن شد. “

حرفه مورفی که زمانی مرفه بود پس از عروسی کند شد زیرا شایعات در شهر پخش شد مبنی بر اینکه مونجاک کار با او را دشوار کرده است.

الکس مرکین ، کارگردان مورفی در فیلم 2009 در آنسوی سالن ، در یک مستند درباره پرچم های قرمز صحبت می کند ، مانند این که به نظر می رسد مونجک “خارج از آن” است و مورفی رفتار “جکیل و هاید” را نشان می دهد.

او می گوید: “بریتانی می آید تا بلند شود و در یک فضای واقعاً خوب باشد ، و سپس من او را با سیمون می بینم.” “وقتی او برگشت ، من احساس تغییر شدید در روحیه او کردم.”

دیگران مورفی را به خاطر می آورند ، که زمانی به خاطر ویژگی های گرد و جذابش مشهور بود و به طور فزاینده ای فقیرتر و منحرف تر به نظر می رسید.

بریتانی مورفی جوان با بازی آرامش بخش خود در
بریتانی مورفی جوان با بازی آرامش بخش خود در فیلم “بدون سرنخ” از 1995 تماشاگران را مجذوب خود کرد ، جایی که وی در نقش کمک کننده شاد آلیشیا سیلورستون تای بازی کرد.

“او خودش نبود.” دکتر می گوید آرایشگر ، تریستا جردن ، که روی آخرین فیلم مورفی “چیزی بد” کار می کرد ، می گوید: “[Her eyes] آنها بسیار غرق شده بودند و او بسیار غمگین به نظر می رسید. “

نجیمی می افزاید: “من دیگر او را نمی شناختم.” “بریتانی کدر شده و رفته است.”

راگلند می گوید کاهش وزن او ممکن است به دلیل مونجک ، که “عاشق زنان بی اشتها بود” ایجاد شده باشد.

اد وینتر ، پزشکی قانونی که پرونده مورفی را اداره می کرد و پزشک قانونی لیزا شاینین حدس می زنند که اگر مورفی چند روز قبل از مرگ به بیمارستان منتقل می شد ، می توان از تراژدی جلوگیری کرد.

بریتانی مورفی در برابر یک دیوار سفید ایستاده است ، لباس سفید پوشیده و دستان خود را روی سر خود پوشانده است و ظاهری شاد دارد.
مستند جدید HBO Max به خروج غم انگیز و تکان دهنده بریتانی مورفی و زندگی او می پردازد.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

“علت مرگ یک راز نیست.” راز این است که چرا کسی آن را نگرفته است؟ اگر آنها او را چند روز قبل به دکتر می بردند ، او هنوز زنده بود.

او می گوید: “او به اندازه کافی استراحت نمی کرد و سیستم دفاعی بدن او کاهش یافته بود.”

راگلند معتقد است که او مقصر سابقش است.

او می گوید: “با وجود اینکه او بریتانی مورفی را نکشت ، اما اجازه داد او بمیرد زیرا او را به پزشک نرساند و از او کمک نگرفت.”

بریتانی مورفی جوان در حال لبخند زدن است و برای دوربین دست تکان می دهد.
بریتانی مورفی به زودی موفق شد و در نمایش هایی مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند” شرکت کرد. دوستان و مقامات ادعا می کنند که او با مزاج و مهربان بود.

پس از مرگ مورفی ، همه چیز حتی عجیب تر بود. مونجاک سعی کرد از کالبد شکافی وی جلوگیری کند و از مخاطبین همسر متوفی خود هزاران دلار به “بنیاد” به افتخار وی درخواست کرد.

مادر مورفی ، شارون ، با این زوج زندگی می کرد و پس از مرگ دخترش به زندگی با مونجک ادامه داد. وقتی رایلند از خانه دیدن کرد ، می گوید که به نظر می رسد هر دو تختی مشترک داشته اند و زن مسن رفتار عجیبی داشته است.

“او با تسلیم رفتار کرد ، که من متوجه شدم و متوقف شدم.” [I wondered] او به یاد می آورد: “وقتی هیچکس اینجا نیست چه اتفاقی می افتد ، وقتی هیچکس اینجا نیست چگونه رفتار می کنند.”

بریتانی مورفی بلوند ، متفکرانه به دوربین نگاه می کند و صورت خود را به دستانش تکیه می دهد.
بر اساس مستندی جدید در مورد زندگی و مرگ این ستاره ، بریتانی مورفی وقتی سعی کرد آنچه را که هالیوود در اوایل سال 2000 می خواست به تصویر بکشد ، به تصویر کشید.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در ماه مه 2010 ، تنها پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونجک در سن 40 سالگی درگذشت ، که ظاهراً به دلیل ذات الریه – و احتمالاً مواد مخدر بود.

وینتر در تحقیقات بعدی به یاد می آورد: “در سمت سیمون از میز کنار تخت ، ما حدود 90 بطری نسخه با نام های مختلف پیدا کردیم که بسیار غیر معمول است.” “ما همچنین بطری های نسخه ای را در بریتانی و لولا مانیلو پیدا کردیم.” [which was] شاید مستعار ”

نظریه های توطئه دست نخورده است. آنجلو برتولوتی ، پدر بیگانه مورفی ، ادعا کرد که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون علت مرگ این زوج جوان را در قالب محل اقامت آنها عنوان کرد. با این حال ، معاینه پزشکی شنین اظهار داشت که هیچ مدرکی مبنی بر این وجود ندارد.

راگلند فکر می کند ممکن است مونجاک مرگ را بر افشای حقیقت ترجیح داده باشد.

او می گوید: “او ترجیح می دهد مرده باشد تا اینکه به عنوان فریبکار خود لو برود.”

دیدگاهتان را بنویسید