چرا ویتامین های ارگانیک راه حلی برای زندگی سالم تر، شادتر و طولانی تر هستند؟

زمانی که احساس خستگی می کنیم یا انرژی لازم برای انجام کاری سازنده را نداریم، این روزها معمول است که راحت ترین غذای موجود را برای رفع این هوس انتخاب کنیم. آشنا بنظر رسیدن؟ مشکل این نیست که بدن حتی با وجود احساس گرسنگی غذای کافی ندارد. در عوض، بدن شما اغلب به شما می گوید که مواد مغذی را که اکثر غذاهای راحت ندارند، از دست داده است. راه حل این است که این تغذیه را از طریق مکمل ها، به ویژه ویتامین های ارگانیک دریافت کنید، زیرا آنها خالص ترین شکل کنسانتره طیف گسترده ای از مواد مغذی ضروری هستند. واقعیت این است که بیشتر غذاهایی که امروزه می خوریم فرآوری شده اند و در نتیجه تمام ویتامین ها و مواد معدنی ارگانیک خالصی که قبلا داشتند از بین می روند.

ویتامین های ارگانیک همچنین نشان داده اند که ذخایر انرژی طبیعی را در بدن آزاد می کنند و به افراد کمک می کنند تا فعال تر بمانند. اکثر مردم شروع به فعال بودن می کنند و انرژی لازم برای ادامه دادن به آن فعالیت، تقویت بدن یا کاهش وزن را دارند که این فقط یک عارضه جانبی مثبت است. چند ویتامین غیر ارگانیک دیگر نیز وجود دارند که فواید بالقوه زیادی نیز دارند. در نتیجه تحقیقات در مورد نحوه پردازش و تولید آنها، بدن اغلب به طور کامل از تمام مواد معدنی و مواد مغذی موجود در این انواع مختلف ویتامین ها استفاده نمی کند. بخش استفاده نشده از ویتامین های غیر ارگانیک به معنای واقعی کلمه پول را در توالت تخلیه می کند. این امر مخصوصاً در صورتی صادق است که آنها ادعا کنند که در زمان آزاد شده اند، زیرا زمانی که انتشار آنها به پایان می رسد، مکمل در بخشی از روده قرار می گیرد که نمی تواند از مزایای کامل بهره مند شود.

همه ویتامین های ارگانیک یکسان ایجاد نمی شوند. وقتی مردم این روزها در مورد ویتامین ها صحبت می کنند، معمولاً به نوعی از مولتی ویتامین ها اشاره می کنند، زیرا این ویتامین ها بیشترین فواید را برای اکثر افراد دارند. همچنین ویتامین هایی وجود دارند که حاوی مواد مغذی خاصی هستند که قسمت های خاصی از بدن را هدف قرار می دهند. به عنوان مثال، بیشتر ویتامین‌های ارگانیک موجود در تغذیه ورزشی به سرعت توسط خون جذب می‌شوند و به مفاصل یا فیبرهای عضلانی منتقل می‌شوند و در صورت نیاز به بهبودی سریع‌تر و انرژی بیشتری برای آن قسمت‌های بدن کمک می‌کنند. برخی ویتامین‌های ارگانیک کنترل وزن وجود دارند که می‌توانند بر قسمت‌های خاص بدن تأثیر بگذارند، مانند جلوگیری از جذب در معده یا دستگاه گوارش یا افزایش ضربان قلب. صرف نظر از اینکه کدام ویتامین ارگانیک برای نیازهای خاص شما مناسب است، مهم است که بدانید داشتن تغذیه کافی در رژیم غذایی برای داشتن یک زندگی طولانی و شاد حیاتی است.