چرا می خواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی بدهید | تناسب اندام کندی


شرکتها مبالغ متفاوتی به کارکنان خود می پردازند ، اما گرانترین آنها باید عضویت تمرینی با بودجه اعضا باشد. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار شما و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای یک برنامه تناسب اندام در South Jersey مهم است ، و Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج رفتار سلامتی و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند معمولاً شادتر هستند و این باعث می شود احساس کلی محل کار بهبود یابد. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا همه تلاش های مربوط به رفاه را بهتر مدیریت کنند ، از جمله کسانی که برای کاهش شیوع بیماری در محل کار تلاش می کنند.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس اهمیت کنند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها بهتر می شود. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان ورزش” می شوند ، که می توانند به افزایش همکاری و همکاری در دفتر کمک کنند.

می تواند درمان پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به حرکت نیز می تواند به شما در به تاخیر انداختن برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد در مشاغل کم تحرک کار می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از بیماری ها ، که به معنای زمان کمتر از دست رفته در تجارت است ، کمک کند.

مقرون به صرفه است

اغلب ، برنامه رفاه شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات حذف شود و با اجازه دادن به کارمندانی که ممکن است منابع لازم برای حضور در کلاسهای بدنسازی و تناسب اندام را نداشته باشند ، هزینه های شرکت را کاهش دهد. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها استفاده کنند ، اعم از ارائه عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان ، یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارکنان به تعداد مشخصی از ساعت در هفته به ورزشگاه بروند.

علاوه بر این ، عضویت در ورزش ممکن است به کاهش حق بیمه شرکت ها نیز کمک کند ، زیرا متخصصان بهداشت تمایل بیشتری به ویزیت پزشک و نسخه های کمتر دارند که برای شرکت های بیمه گران تر است.

چرا می خواهید به کارکنان خود یک عضو بدنسازی بدهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه تناسب اندام برای شرکت ها از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و به حرکت خود ادامه دهند!دیدگاهتان را بنویسید