چرا جهان به چای بیشتری نیاز دارد –


سلام به همگی!

اگر اخیراً اینستا را دنبال کرده اید، اکنون شنیده اید که من خط جدیدی از چای های سلامتی دارم که به زودی وارد قفسه ها می شود.

اگر ندیده اید، خب…به هر حال می دانید!

از زمانی که سفر سلامتی و تندرستی خود را آغاز کردم، چای بخش بزرگی از زندگی من بوده است. اول اینکه، نوشیدن چای راهی آسان برای هیدراته ماندن است، اگر از آن دسته افرادی هستید که از نوشیدن آب خسته می شوید. همچنین به قدری خوشمزه است که به نظرم می تواند با هر هوسی که ممکن است برای نوشیدنی های شیرین تر و سالم تر داشته باشم مبارزه کند.

اما چیز دیگری که در مورد چای دوست دارم این است که چگونه است خیس شده چای در تاریخ

آن را دریافت کنم؟ نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم. 😂

اگر در ایالات متحده هستید، انقلاب آمریکا ممکن است واضح ترین رویدادی باشد که به آن فکر می کنید. اما چای برای صدها و گاهی هزاران سال بخش بسیار مهمی از بسیاری از فرهنگ ها در سراسر جهان بوده است. چای یکی از چیزهایی است که همه ما می توانیم بدون توجه به اینکه کجا زندگی می کنیم یا به چه زبانی صحبت می کنیم، با آن ارتباط برقرار کنیم و از آن لذت ببریم.

بنابراین وقتی شروع به جمع آوری مجموعه چای خودم کردم، می خواستم مطمئن شوم که این نوع تفکر جهانی را منعکس می کند. بسیاری از سفرهای من بر ترکیب‌های مختلف چای تأثیر گذاشته است – بنابراین مهم نیست که چه ترکیبی را انتخاب می‌کنید، امیدوارم که شما را «انتقال» کند و الهام‌بخش شما باشد تا دیدگاه بیشتری نسبت به زندگی ایجاد کنید.

در یک سطح عملی تر، من مطمئن شده ام که انتشار اولیه مخلوط ها بسیاری از کارهایی را انجام می دهد که مردم معمولاً برای دریافت چای به دنبال چای هستند.

نوشیدنی های چای

کاهش استرس احتمالاً دلیل شماره یک بسیاری از مردم برای نوشیدن چای است. چند بار این اتفاق را در فیلم یا سریالی دیده اید که در آن یک شخصیت وحشت زده یا بسیار آشفته یک فنجان چای داغ می خورد و آرام می شود؟ اکثر چای های کاهش دهنده استرس، نعنا را به عنوان ماده اصلی تشکیل می دهند. مال من حاوی برخی مواد اضافی برای افزایش طعم و حتی تقویت آنتی اکسیدان بدن است!

خوراکی های چای

استراحت خوب تاثیر زیادی بر سلامتی ما دارد، بنابراین دومین دلیلی که بیشتر مردم یک فنجان چای می نوشند کمک به استراحت و بهبودی آنهاست. بادرنجبویه یک ترکیب محبوب چای است که برای تقویت استراحت و بهبودی طراحی شده است. مال من شامل گل بابونه الک شده دستی و چند مورد دیگر است که برای دیدن آنها باید صبر کنید. 😉

چای باعث تقویت ایمنی می شود

یکی دیگر از دلایل محبوب نوشیدن چای، تقویت سیستم ایمنی بدن است! ما معمولاً چای سبز را به عنوان یک تقویت کننده سیستم ایمنی در نظر می گیریم اگر در شرایط آب و هوایی احساس می کنیم، اما من چند ترفند را از سفرهایم انتخاب کردم و چیز کمی متفاوت پیدا کردم. به شما قول می دهم که آن را دوست خواهید داشت – پر از طعم و عطر و طعم و بدون کافئین است، بنابراین لازم نیست نگران بیدار نگه داشتن شما در شب باشید.

چای انرژی و تمرکز می دهد

در مورد کافئین، چهارمین دلیل رایج برای نوشیدن چای، یافتن مقداری انرژی و تمرکز است. من حتی تا آنجا پیش رفتم که از تعویض قهوه با چای دفاع کردم – به همان اندازه می تواند شما را بیدار کند. به جای کم آبی بدن شما ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها را تقویت می کند!

آیا می‌خواهید اولین کسی باشید که در مورد چای سلامتی من می‌دانید و بهترین قیمت را در صورت کاهش می‌گیرید؟ اشتراک زیر👇