چرا باید پرستاری را به عنوان شغل انتخاب کنید؟


پرستاری چیزی جز یک حرفه نیست. این خدمتی است که شما به افراد نیازمند ارائه می دهید. به عنوان یک پرستار ، تأثیر مثبتی بر زندگی بی شمار خواهید داشت. و وقتی نوبت به اهداف شغلی می رسد ، پرستاری یکی از مشاغل بسیار پربار است که شما را از نظر روحی و مالی راضی می کند. بنابراین ، اگر به دنبال تبدیل شدن به یک پرستار ثبت نام شده هستید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حرفه پرستار ، این مقاله را ادامه دهید.

رشد پایدار: در ایالات متحده کمبود نیروی بهداشتی در بخش بیمارستان وجود دارد. سال گذشته ، همه گیری کووید -19 به جهان نشان داد که ایالات متحده آمادگی بسیار کمتری برای مقابله با بحران سلامت دارد. سیستم بیمارستانی در آمریکا تقریباً سقوط کرده است. بنابراین ، پرستاران واجد شرایط در صنعت بیمارستان پایدار هستند. با توجه به اداره آمار کار (BLS) ، استخدام RN ها (پرستاران ثبت نام شده) در سال های آینده به دلیل افزایش جمعیت در دوران نوزادی کشور افزایش می یابد.

ساختار حقوق: آمریکا در پرداخت حقوق بالا به پرستاران در سطح جهان یکی از بهترین کشورها است. کشورهای مختلف در آمریکا ساختار دستمزد خاصی دارند ، اما این مبلغ بدون شک جذاب است. هرکسی که می خواهد کار پرستاری را شروع کند نباید از این ایده دلسرد شود که پول کافی نخواهد داشت. خواهران این فرصت را دارند که در حین کمک به دیگران پول خوبی کسب کنند. در سال 2021 ، متوسط ​​حقوق پرستاران ثبت شده در آمریکا 73،550 دلار است که به طور متوسط ​​35.36 دلار در ساعت است.

  • آمارها نشان می دهد که پردرآمدترین ایالت پرستاری کالیفرنیا است ، با متوسط ​​حقوق سالانه 106،950 دلار برای پرستاران ثبت شده و پس از آنها هاوایی (96،990 دلار). از سوی دیگر ، کم پرداخت ترین ایالت پرستاری پورتوریکو با متوسط ​​حقوق سالانه 34630 دلار آمریکا است.
  • اکثر مردم می خواهند در یک ایالت مانند کالیفرنیا وارد برنامه پرستاری شوند زیرا حقوق پرستاران بسیار بهتر از سایر ایالت های آمریکا است. حقوق ماهیانه در کالیفرنیا حدود 9000 دلار با میانگین ساعتی 60 دلار است که بسیار بالاتر از متوسط ​​کشور است. اگر می خواهید وارد یک برنامه پرستاری در ایالت شوید ، می توانید از یک مدرسه پزشکی در کالیفرنیای جنوبی دیدن کنید.

برنامه کاری انعطاف پذیر: پرستاری کار سختی است ، اما راهی برای انتخاب زمان شیفت وجود دارد. پرستار در بیمارستان 24 × 7 مورد نیاز است. بنابراین ، بسته به نیاز فرد ، می توان شیفت صبح یا شب را گرفت. علاوه بر این ، می توان چندین روز برای شیفت های طولانی تر کار کرد تا آخر هفته را تمدید کند.

کار فعال: آیا از کار روی میز خسته شده اید؟ بسیاری از مردم انجام کارهای روزمره را احساس نمی کنند. همه می خواهند به خاطر کارشان شناخته شوند. و پرستاری یکی از حرفه هایی است که احترام می طلبد. خواهران کارگران خط مقدم هستند و زندگی خود را وقف کمک به دیگران می کنند. پرستاران بخشی از تیم پزشکی هستند که از بیماران مراقبت می کنند و به بهبود آنها کمک می کنند. بنابراین ، اگر مشتاق کمک به دیگران هستید ، یک پرستار عالی خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید