چرا آسم دارید؟


آسم شرایطی است که باعث التهاب می شود و باعث باریک شدن برونشیول ها می شود و مشکلات تنفسی ایجاد می کند. برونشیولها به دلایل فیزیکی ، احساسی و محیطی ملتهب هستند. این بیماری مسری نیست ، شما نمی توانید آن را از شخص دیگری بگیرید.

دلایل اصلی آسم چیست؟ دلایلی که برخی افراد مبتلا به آسم هستند چیست؟ و چرا در کشورهای غربی شایع تر است؟

وراثت آسم

با این حال ، ممکن است تمایل به ایجاد آسم از طریق ژن والدین شما به ارث برده شود ، اما افراد مبتلا به آسم نباید در این زمینه به آینده فرزندان خود اهمیت دهند.

تحقیقات نشان داده است که کودکان والدینی که سیگار می کشند ، دو برابر کودکان مبتلا به والدین غیرسیگاری به آسم مبتلا می شوند. نوزادانی که مادران آنها در دوران بارداری سیگار می کشند ، احتمال بیشتری دارد که مجاری تنفسی کمتری داشته باشند که این امر خطر ابتلا به بیماری را در آنها افزایش می دهد. شما می توانید استفاده کنید دارت برای درمان آسم

اعتقاد بر این است که محیط و شیوه زندگی “غربی” در کشورهای توسعه یافته بر احتمال اینکه فرد دچار حمله آسم شود یا نشود ، تأثیر می گذارد.

بسیاری از مردم معتقدند که آثار آلودگی هوا با آسم ارتباط دارد ، اما شواهد موجود کاملاً ناکافی است.

آلرژی

علل آسم شامل حساسیت به کنه های خانه و همچنین سگ ، گربه و قارچ است.

اعتقاد بر این است که بیماری کودک و قرار گرفتن در معرض مواد مضر ناشی از باکتری ها در یک محیط کثیف به محافظت در برابر آلرژی کمک می کند. اعتقاد بر این است که دلیل آن این است که افراد ثروتمند از موارد بیشتری از بیماری های آلرژیک رنج می برند.

در نتیجه ، عوامل ایجاد کننده آسم پیچیده هستند. این نتیجه ژنتیک و تماس با عوامل شیمیایی ، آلودگی ، ضعف سیستم ایمنی بدن ، مشکلات روحی و روانی یا واکنش به برخی غذاها است.

بیشتر آسم که در کودکان ایجاد می شود ناشی از آلرژی است. بنابراین افراد مبتلا به آسم احتمالاً ژن هایی دارند که به شما امکان می دهد آسم را ایجاد کنید. علاوه بر این ، موارد حساسیت زا در ناحیه شما مانند کنه گرد و غبار خانه ، گربه و سگ وجود دارد و ممکن است آسم شما بدتر شود. ژن ها و آلرژی ها عوامل اصلی ایجاد آسم هستند ، زیرا اگر یکی از آنها وجود نداشت ، شما به آسم مبتلا نمی شدید.

سرماخوردگی یا ورزش ، خندیدن یا کشیدن سیگار ، همه می توانند باعث آسم شوند؟

درمان آسم با ورزش نکردن یا خندیدن امکان پذیر نیست. به بیان ساده ، آنها عامل آسم نیستند ، اما می توانند باعث حمله آسم شوند.

نوع رنگ مورد استفاده برای تزئین خانه می تواند در واقع شدت آسم را افزایش دهد. رنگهای براق که خانه شما را تزئین می کند می تواند باعث حملات آسم شود. خوبی این است که رنگهای امولسیونی احتمالاً باعث ایجاد آن نمی شوند. استنشاقی استالین بهترین درمان برای پیشگیری از آسم است.

رنگهای پلی اورتان ، که به طور کلی شناخته شده اند زیرا در دو بسته موجود هستند که قبل از استفاده باید با هم مخلوط شوند ، می توانند در افرادی که به طور مکرر از آنها استفاده می کنند ، علائم مربوط به آسم را ایجاد کنند. با این حال ، آنها به احتمال زیاد خطری کوچک برای بیماران مبتلا به آسم که فقط گاهی اوقات از آنها استفاده می کنند ، ایجاد می کنند. هنگام کار با رنگ و مواد شیمیایی ، توصیه می شود در حین استفاده و بعد از استفاده از آن ، هوا را تهویه کنید.

مشکلات احساسی

در حال حاضر ، علت آسم می تواند یک مشکل احساسی باشد. اگر احساسات در بدن شما گنجانده شده اند ، باید به گونه ای بیان شوند که بار الکتریکی آنها آزاد شود. صدور هر بار که رویدادها باعث فعال شدن حافظه می شوند رخ می دهد.

روشی که در آن احساسات داخلی تصمیم می گیرند چگونه آن را بیان کنند ، مسیری است که کمترین انعطاف پذیری را دارد. اگر عضله قلب شما قوی نباشد ، مشکلات عاطفی باعث تپش قلب شما می شود. اگر مفاصل شما ضعیف باشد ، به مفاصل شما ضربه می زند. اگر ریه ها یا برونش های شما ضعیف باشند ، آنها را می کوبد و در نهایت آنها را تضعیف می کند و باعث می شود که از آسم یا سایر بیماری های تنفسی رنج ببرید.


عوامل و عوامل ایجاد کننده آسم یکسان نیستند

برای کسانی که از آسم رنج می برند ، نظارت روزانه بر وضعیت آنها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل می شود. کنترل آسم مستلزم تمرکز دقیق بر علل و عوامل ایجاد کننده آسم است.

“محرک” یا “محرک” یا “محرک” برای آسم محرک هایی هستند که می توانند باعث حمله آسم در فرد مبتلا به آسم شوند.

این چیزی است که می تواند باعث حمله آسم شود ، اما در وهله اول به این معنی نیست که او یک فرد مبتلا به آسم است.

منظور از “علت” چیزی است که پیامد ایجاد می کند. “علت” چیزی است که بعید است بدون هیچ نتیجه ای (مانند آسم) رخ دهد.

دلیل آن چیزی است که بدون آن بیمار مبتلا به آسم نیست. بیش از یک علت حملات آسم می تواند وجود داشته باشد.

با این حال ، ابهامات زیادی پیرامون این مفاهیم وجود دارد.

اگر کسی در خانه از آلرژی به سگ ، گربه ، گرده ، کپک ، کاغذ دیواری یا کنه هایی که باعث آسم می شوند رنج می برد ، می تواند آنها را “محرک حمله” توصیف کند.

بیشتر بخوانید برای آخرین اخبار ، از مجله ایده آل دیدن کنید.

شیطان سازی دلایل با برچسب زدن به محرک ها به آنها این تصور را می دهد که افراد اهمیت کمتری دارند و به سادگی می توانند از استنشاقی خود استفاده کنند تا سعی کنند علل اصلی آسم خود را شناسایی کرده و محرک ها را از زندگی خود حذف کنند. در اینجا یک راه حل وجود دارد استنشاقی لوولین

به عنوان مثال ، اگر از آسم رنج نمی برید یا آسم کنترل و کنترل شده است ، ممکن است سرماخوردگی مشکلی ایجاد نکند. علائم آسم.

در این زمینه ، منطقی است که سرما را به عنوان “محرک” برای بیماران مبتلا به آسم در نظر بگیریم.

با این حال ، اگر یک آسم هر بار که با یک سگ تماس می گیرد حمله کند ، و سگ ها عامل آسم باشند (به عنوان مثال ، دلیل اینکه سگ ها از آسم رنج می برند) ، نزدیکی سگ می تواند باعث حمله شود.

به همین ترتیب ، یک سگ می تواند باعث آسم شود و همچنین باعث حملات شود.

تمرکز منحصراً بر محرک حملات آسم ، نکته مهمی را که تماس با سگ ها عامل حمله آسم در نقطه شروع است نادیده می گیرد.

افراد مبتلا به آسم می خواهند از عوامل و عوامل ایجاد کننده آسم مطلع باشند ، اما دلایل آنها جدی تر است. اگر دلایلی وجود نداشته باشد و آسم وجود نداشته باشد ، محرک ها آسیبی نمی رسانند.

آسم یک محرک در مقابل است علت …

هنگام بحث در مورد بیماری هایی مانند این ، مهم است که بین عوامل محرک و علل تفاوت قائل شوید. استفاده شده استنشاقی سروفلو برای درمان استفاده می شود آسم.

محرک آسم چیزی است که باعث حمله آسم می شود ، اما دلیل آن این نیست که شما مبتلا به آسم می شوید.

علت چیزی است که وجود ندارد ، و بدون آن ، و عواقبی (مانند آسم) رخ نمی دهد. این بدان معنی است که علت چیزی است که وجود ندارد ، وجود ندارد و شما مبتلا به آسم نیستید.

دیدگاهتان را بنویسید