چای یربا میت – چگونه برای سلامتی شما مفید است

چای یربا میت از گیاه یربا میت تهیه می شود که کاملاً در جنگل های بارانی گرمسیری آمریکای جنوبی قرار دارد. در بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی، نوشیدنی گرم محبوبی مانند قهوه در اینجا در نظر گرفته می شود. بومی جنگل های نیمه گرمسیری آرژانتین، پاراگوئه، اروگوئه، برزیل و بولیوی است.

در اصل توسط سرخپوستان گوارانی پاراگوئه به عنوان نوشیدنی استفاده می شد که آن را به مبلغان یسوعی قرن 17 و 18 معرفی کردند. یسوعی ها رسم نوشیدن چای را در سرتاسر آمریکای جنوبی گسترش دادند، جایی که مسلماً شناخته شده ترین نوشیدنی امروزی است. رسم نوشیدن چای تا لبنان و سوریه گسترش یافته است، جایی که جامعه دروزی آن را بسیار دوست دارد.

چای معمولا به عنوان جایگزینی برای قهوه استفاده می شود. کمی کمتر محرک است و حاوی ارزش غذایی بسیار بیشتری نسبت به قهوه است. معمولا برای معده راحت تر از قهوه است. همچنین می توان پیشنهاد کرد که به شما امکان افزایش نشاط، کاهش درد و افزایش تعریق را می دهد که می تواند در درمان تب مفید باشد.

چای یربا میت تولید صفرا را افزایش می دهد، ایمنی را بهبود می بخشد، به قلب انرژی می بخشد و با سموم مبارزه می کند. مانند یک ملین سالم و ملایم عمل می کند. این یک درمان مناسب برای اختلالات افسردگی، خستگی عصبی و اختلالات عصبی در نظر گرفته می شود. می تواند عملکرد ذهنی را بهبود بخشد، می تواند برای تسکین آلرژی استفاده شود و به عنوان یک محرک گوارشی عمل می کند. می توانید از آن برای پاکسازی روده ها و رگ های خونی، بهبود عملکرد ورزشی و تقویت، تعادل و تقویت عملکرد کلی بدن استفاده کنید.

یربا میت حتی از چای سبز نیز مفیدتر است. این یک سرکوب کننده اشتها واقعا قوی است و سرشار از مکمل های غذایی مانند الکترولیت ها برای افزایش نشاط است. همچنین با آنتی اکسیدان های ویتامینی غنی شده است که به کاهش اثرات منفی پیری و جلوگیری از انواع سرطان ها و بیماری ها کمک می کند.

مصرف چای یربا میت در واقع راهی عالی برای دریافت انرژی است. بسیاری از کسانی که از این دمنوش استفاده کرده اند می گویند که این چای برخلاف هر چای دیگری به شما نشاط می بخشد. مردم به‌جای احساس هیجان و لرزیدن، عموماً جریان انرژی ثابت اما بسیار کندی در طول روز دارند. این باعث می شود که نوشیدنی صبحگاهی محبوب بسیاری از مردم برای شروع و بیدار شدن از خواب باشد. این چای نه تنها به انرژی بخشیدن به افراد کمک می کند، بلکه می تواند از خستگی در طول روز نیز محافظت کند.

هنگامی که به دنبال چای خود هستید، مطمئن شوید که آن را از یک شرکت واجد شرایط تهیه کرده اید تا مطمئن شوید که چای شما طبیعی و ارگانیک است. من گاهی اوقات قهوه می‌نوشم، اما از زمانی که نوشیدن چای یربا میت را شروع کردم، به عقب نشسته است. من به همه توصیه می کنم حداقل آن را امتحان کنند زیرا ممکن است از آن لذت ببرید، به علاوه برای سلامت کلی شما عالی است. چای طبیعی یربا میت می تواند چیزی باشد که ای کاش زودتر از آن می دانستم.