چاقی در آمریکا: کارهایی که می توانید برای نجات فرزندان خود انجام دهید

حجم غذای ظالمانه، رانندگی مکرر در میان وعده های غذایی، افزایش میان وعده، پیاده روی یا دوچرخه سواری کمتر تا مدرسه، و فرصت کمتر برای شرکت در کلاس ورزش یا تعطیلات، همه عواملی هستند که در افزایش وزن نقش دارند. برای کنترل این موضوع، والدین باید الگوی فرزندان خود در سبک زندگی سالم باشند. والدین باید کامپیوتر، تلویزیون و بازی های ویدیویی را از اتاق خواب بیرون بیاورند و تمام مدت زمان نمایش صفحه نمایش را به 1 ساعت بعد از مدرسه محدود کنند (نوجوانان در حال حاضر به طور متوسط ​​7.5 ساعت در روز را پشت برخی از انواع صفحه نمایش می گذرانند). همراه با وعده های غذایی و میان وعده ها فقط شیر، آب یا نوشیدنی های کم کالری ارائه می دهد. نوشابه ها، آبمیوه ها و حتی نوشیدنی های ورزشی مملو از کالری های خالی و مقدار زیادی شکر هستند. غذاهای فست فود را به یک بار در ماه یک بار در ماه محدود کنید و از گزینه های جانبی مغذی جدید ارائه شده مانند میوه به جای سیب زمینی سرخ کرده استفاده کنید و درست مانند بزرگسالان، کودکان به 30 تا 60 دقیقه فعالیت بدنی روزانه نیاز دارند. آن را به یک تلاش خانوادگی تبدیل کنید و بعد از شام قدم بزنید، غلتک بزنید، شنا کنید یا در حیاط بازی کنید.

بیا حرکت کنیم! ابتکاری است که توسط بانوی اول میشل اوباما راه اندازی شد و بر پنج هدف تمرکز دارد: تجهیز والدین به اطلاعات برای حمایت از انتخاب های سالم در خانه، اطمینان از دسترسی هر کودک به غذای سالم مقرون به صرفه، کمک به بچه ها برای تحرک فیزیکی بیشتر، و ارائه انتخاب های غذایی سالم تر در مدرسه بر اساس این ابتکار، رئیس جمهور باراک اوباما یادداشتی را امضا کرد که اولین کارگروه چاقی کودکان را برای ایجاد یک برنامه اقدام ملی و به حداکثر رساندن منابع فدرال برای دستیابی به این پنج هدف ایجاد کرد.

را دستورالعمل های غذایی برای آمریکایی ها، 2010، توسط USDA منتشر شد و بر سه هدف اصلی برای آمریکایی ها تأکید کرد:

• برای مدیریت وزن، کالری را با فعالیت بدنی متعادل کنید

• بیشتر از برخی غذاها و مواد مغذی مانند میوه ها، سبزیجات، غلات کامل، لبنیات بدون چربی و کم چرب و غذاهای دریایی استفاده کنید.

• مصرف کمتر غذاهای حاوی سدیم (نمک)، چربی های اشباع، ترانس چربی ها، کلسترول، قندهای اضافه شده و غلات تصفیه شده

را رهنمودها همچنین شامل 23 توصیه کلیدی برای عموم مردم است. برای کمک به دستیابی به این اهداف، USDA یک وب‌سایت کاربرپسند تعاملی (choosemyplate.gov) را اجرا کرده است تا به مصرف‌کنندگان کمک کند تا بفهمند اکنون چه چیزی می‌خورند و چه تغییراتی می‌تواند برای کاهش اندازه وعده‌ها، خوردن و نوشیدن کمتر کالری خالی و تمرکز بر غذاهای غنی از مواد مغذی که بدن برای سوخت نیاز دارد.

رژیم‌های غذایی جدید و قرص‌های کاهش وزن به‌طور روزانه وارد بازار می‌شوند و سعی می‌کنند از مصرف‌کنندگانی که به‌دنبال راه‌حلی «سریع» یا «آسان‌تر» برای کاهش وزن هستند، سرمایه‌گذاری کنند. کاهش وزنی که با این روش‌ها به دست می‌آید ماندگار نیست و می‌تواند منجر به رژیم‌های یویو و در نهایت افزایش وزن بیشتر شود. تنها روش ثابت شده کاهش وزن، ایجاد تغییرات پایدار در سبک زندگی است که می توان با ایجاد یک تا دو هدف دست یافتنی در هفته انجام داد. برنامه‌های تناسب اندام برای تلفن‌های هوشمند (مانند MyFitnessPal) برای نگه‌داشتن دفتر خاطرات غذایی و ورزشی در حال حرکت مفید هستند. بهترین منبع برای مشاوره و مشاوره مرتبط با تغذیه، یک متخصص تغذیه متخصص تغذیه است. مطمئن شوید که حرفه ای که انتخاب کرده اید، این عنوان را داشته باشد، نه فقط یک “متخصص تغذیه خبره” که می تواند در عرض چند هفته گواهینامه آنلاین دریافت کند.