پیتزای سریع تورتیلا – یک زوج آشپز


پیتزا تورتیلا یک غذای سریع نابغه است! پوسته این پای ترد را تشکیل می دهد که برای یک شام یا پیش غذای آسان ایده آل است.

پیتزا تورتیلا

نیاز به غذا… سریع؟ هیچ چیز بهتر از یک پیتزای متقلب برای نجات نیست، و این پیتزا سریعتر از پیتزای تحویل بار می شود. کریسپی قدرتمند را امتحان کنید پیتزا تورتیلا! این مفهوم نابغه از یک تورتیلا برای درست کردن پوسته پای پیتزا استفاده می کند و برای هر لقمه ترد لذت بخشی ایجاد می کند. ما عاشق پیتزا نان و پیتزا هستیم، بنابراین وقت آن رسیده است که آن را با یک تورتیلا امتحان کنیم … که ما حتی بهتر آن را دوست داریم! در اینجا نحوه ساختن آمده است بهترین پیتزا تورتیلا ترد: ایده آل برای شام شب های هفته، غذاهای بچه ها یا حتی یک پیش غذای سریع.

روش های تهیه پیتزا تورتیلا

مهم ترین چیز وقتی که از یک تورتیلا به عنوان خمیر پیتزا استفاده می کنید؟ ترتیلا خیلی ترد میشه. هیچ کس یک پیتزای بی روح نمی خواهد. سه روش مختلف برای پیتزا تورتیلا وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند. در اینجا چیزی است که باید بدانید:

 • سنگ پیتزا (تردترین): بهترین روش برای پیتزای تورتیلا، سنگ پیتزا است. در حالی که این پیتزا تجهیزات ویژه ای است، اما تردترین پیتزا ظاهر می شود. (اینم سنگ پیتزا که داریم). بسته به سنگ و اندازه تورتیلاها می توانید حدود 2 تا 3 پیتزای تورتیلا را به طور همزمان روی یک سنگ بپزید.
 • ماهیتابه چدنی (یک وعده): سنگ پیتزا ندارید؟ در یک تابه چدنی پیتزای تورتیلا درست کنید. این روش بسیار ترد به نظر می رسد. تنها نقطه ضعف؟ هر بار فقط می توانید یکی بسازید.
 • رنده های فر (چند وعده): پیتزا تورتیلا درست روی قفسه های فر پخته می شود! این نسخه کاملاً ترد نیست، اما همچنان طعم عالی دارد. می توانید چندین پیتزا را به طور همزمان بپزید که برای سرو یک خانواده عالی است. با این روش حتما یک ورقه پخت را در فر قرار دهید تا قطرات آن چکه کند.
پیتزا تورتیلا

کلید دیگر: یک سس پیتزا عالی

روش خود را انتخاب کردید؟ تنها ترفند دیگری که برای درست کردن پیتزا تورتیلا قاتل به آن نیاز دارید؟ سس پیتزای خانگی 5 دقیقه ای ما. نکته اینجاست: سس پیتزای فروشگاهی به اندازه کافی خوب است. اما این سس خانگی خواهد بود ذهن خود را منفجر کنید با طعم تازه و قوی سیر. هر پیتزا یک درجه بالا می رود. و درست کردن آن فقط 5 دقیقه طول می کشد، پس چرا صرفه جویی کنید؟

 • این سس پیتزا در مخلوط کن 5 دقیقه طول می کشد. تنها چیزی که نیاز دارید کنسرو گوجه فرنگی، سیر، پونه کوهی، نمک و روغن زیتون است. در واقع، ما دستور پخت را حفظ کرده ایم. یک لقمه از مخلوط کن بگیرید و زندگی را تغییر دهید.
 • از جادوی گوجه‌فرنگی برشته شده در آتش بهره می‌برد. گوجه‌فرنگی‌های برشته شده در آتش، کلید طعم و مزه آن هستند! آنها گوجه‌فرنگی‌هایی هستند که روی شعله باز تفت داده شده‌اند و طعم آن‌ها را از درون قوطی شیرین می‌کند. آنها را یک بار امتحان کنید، دیگر هرگز برنخواهید گشت.
پیتزا تورتیلا

ایده های رویه پیتزا تورتیلا

وقتی صحبت از پیتزا تورتیلا می شود، طعم مورد علاقه ما مارگریتا است: سس پیتزای عالی، پنیر موزارلا و پارمزان و ریحان تازه. اما شما می توانید این را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید! تنها چیزی که باید در نظر داشت؟ رویه ها را خیلی ریز خرد کنید و پیتزا را زیاد نکنید. از آنجایی که یک تورتیلا به اندازه یک پوسته استاندارد قوی نیست، به تاپینگ های کوچک و سبک نیاز دارید. در اینجا چند ایده ترکیب طعم آورده شده است (مقدار پیتزا در اندازه شخصی را کاهش دهید):

گزینه های بدون گلوتن

یک گزینه خوب بدون گلوتن برای پیتزا تورتیلا چیست؟ استفاده از تورتیلاهای ذرت را به دلیل طعم قوی آنها توصیه نمی کنیم. اما تعداد زیادی تورتیلا بدون غلات در بازار وجود دارد که می تواند کار کند! از مارک مورد علاقه خود استفاده کنید: هر چه ضخیم تر باشد بهتر است. برند Siete گزینه های مختلفی مانند تورتیلاهای آرد بادام یا تورتیلاهای آرد کاساوا دارد. ما پیتزا تورتیلا بدون گلوتن را آزمایش نکرده‌ایم، بنابراین اگر گزینه‌های خوبی دارید، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پیتزا تورتیلا

دستور العمل های بیشتر پیتزا

راه های سرگرم کننده زیادی برای تهیه پیتزا وجود دارد! در اینجا چند ایده جایگزین دیگر برای پیتزا برای اضافه کردن به زرادخانه خود آورده شده است:

این دستور پیتزا تورتیلا…

گیاه خواری. برای بدون گلوتن، به یادداشت های بالا مراجعه کنید.

چاپ

ساعت نماد ساعتکارد و چنگال نماد کارد و چنگالپرچم نماد پرچمپوشه نماد پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest نماد pinterestفیس بوک نماد فیس بوکچاپ نماد چاپمربع ها نماد مربعقلب نماد قلبقلب جامد نماد قلب جامد

شرح

پیتزا تورتیلا یک غذای سریع نابغه است! پوسته این پای ترد را تشکیل می دهد که برای یک شام یا پیش غذای آسان ایده آل است.


 • 8تورتیلاهای آردی – اینچی * (هرچه ضخیم تر بهتر)
 • ¾ فنجان سس پیتزا خانگی (الزامی!)
 • 1 فنجان پنیر موزارلا رنده شده
 • پنیر پارمزان رنده شده یا رنده شده برای پاشیدن
 • ریحان تازه، برای تزئین (اختیاری)


 1. فر را روی 450 درجه فارنهایت با یک سنگ پیتزا (یا یک تابه چدنی، در صورت استفاده) گرم کنید.
 2. سس پیتزای خانگی درست کنید.
 3. دو طرف هر تورتیلا را به آرامی با روغن زیتون بمالید. هر تورتیلا را با 3 قاشق غذاخوری سس پیتزا و ¼ فنجان موزارلای رنده شده پر کنید. مقداری پارمزان رنده شده و کمی نمک به آن اضافه کنید. در صورت تمایل، رویه های خرد شده به اندازه لقمه اضافه کنید (اما نه ریحان).
 4. با یکی از روش های زیر بپزید:
  1. تابه پیتزا یا چدن (تردترین): به تعداد مناسب پیتزا را مستقیماً روی سنگ پیتزای از قبل گرم شده قرار دهید یا یک پیتزا را در تابه چدنی که از قبل گرم شده است قرار دهید. 4 تا 5 دقیقه بپزید تا ترد شود و پنیر آب شود.
  2. خارج از قفسه: پیتزاها را مستقیماً روی قفسه‌های فر قرار دهید و زیر آن یک ورقه پخت قرار دهید تا چکه‌های آن از بین برود. 5 تا 6 دقیقه بپزید تا ترد شود و پنیر آب شود.
 5. در صورت استفاده روی آن را با ریحان تازه بریزید. قطعه قطعه کنید و سرو کنید.

یادداشت

*برای بدون گلوتن، از مارک مورد علاقه خود از تورتیلای بدون غلات استفاده کنید: تا حد امکان. استفاده از تورتیلاهای ذرت را به دلیل طعم قوی آنها توصیه نمی کنیم.

 • زمان آماده سازی: 10 دقیقه
 • زمان پخت: 5 دقیقه
 • دسته بندی: غذای اصلی
 • روش: پخته شده
 • غذا: پیتزا