پنکیک نازک سرراست است – غذای صحیح را پیدا کنید


به امید جستجو کردن عالی وارد شدن به اصل تولید پنکیک کرکی کدام هرکدام موارد ایده آل به دلیل آب در موجود است! می توانید داشته باشید عاشق این کره اسپرسو ای خواهید شد پنکیک کلفت همراه خود چرخ دنده آسان بازسازی شده است.

یک دسته پنکیک

موثرترین اصل پخت شیرینی پفکی

پنکیک برای صبحانه همه وقت مفهوم خوبی است. ویژه به ویژه همراه خود عالی طرف بیکن هر دو سوسیس صبحانه.

این به طور قابل توجهی موثرترین اصل پخت شیرینی پفکی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می روم سرگرمی زده هستم کدام ممکن است آن خواهد شد را {امتحان} کنم. همراه خود چرخ دنده آسان مناسب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل خیلی کمتر به دلیل 20 {دقیقه} کنار هم قرار دادن می تواند باشد.

{در این} پست، ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهایی را تقریباً در مورد طرز تولید پنکیک های پف دار به اشتراک می گذاریم (قبلی به همان اندازه در داخل آستین شخصی {داریم}). می توانید داشته باشید نیازی ندارید این را به دلیل کف دست بدهید!

چرا آنها خواهند شد را دوست خوب خواهید داشت!

 • چرخ دنده آسان
 • بازسازی شده همراه خود کره اسپرسو ای
 • ظریف
 • سرراست برای یخ زدن
مخلوط پنکیک در یک کاسه

مهم پنکیک نازک

سفیده تخم خروس سفیده ها را حتما همراه خود همزن بزنید به همان اندازه سکسی شود. این خیلی مهم خواهد بود!

گیج نشو سفیده های تخم خروس را {به آرامی} درون مایه پنکیک بریزید به همان اندازه حباب های هوا به دلیل بین نرود. اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است از نزدیک ترکیبی نمی شود.

پودر خمیرمایه راز است{در این} اصل 3 قاشق چایخوری بیکینگ پودر خواستن است. مطمئنا: 3! این را مکرر نگاهی به کرده ایم. به سادگی به ما اعتقاد کنید!

فورا پنکیک را بپزید: پس به دلیل کنار هم قرار دادن شدن ترکیبی، حتما پنکیک را فوراً بپزید. اگر {اجازه} دهید خمیر نگه دارد، بکینگ پودر غیرفعال می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنکیک ها پف {نمی کنند}.

سفیده های سفت تخم مرغ روی یک لیسک

چرخ دنده آسان

 • ارد: ما هر چیز کوچک را همراه خود این اصل آسان نگه داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل آرد قبلی آسان استفاده بیشتر از کردیم. ما این را همراه خود هیچ آرد یکی دیگر آزمایش نکرده‌ایم، با این وجود مثبت هستیم کدام ممکن است گندم فشرده سفید نیز {کار} خواهد کرد.
 • پودر خمیرمایه: {در این} اصل 3 قاشق چایخوری بیکینگ پودر خواستن است. فوراً پرانرژی می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبی را دلنشین را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب دار می تدریجی.
 • عصاره: ما در نظر گرفته شده کردیم کدام ممکن است سبک را به درجه بالاتری ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل کره اسپرسو ای استفاده بیشتر از کنیم! مناسب کردن این پنکیک ها شدید آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست است.
 • تخم خروس: در داخل جهت می بینید کدام ممکن است سفیده ها را به دلیل زرده کنار می کنیم. حیاتی اینجا است کدام ممکن است این نیمه را نادیده نگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است سفیده ها را به نتیجه نهایی سکسی بزنید.
 • شکر قهوهای: کمی فقط شکر اسپرسو ای به بیرون از در برخورد کره اسپرسو ای پشتیبانی می تدریجی.
 • شیر آب بادام: {هر} انواع شیری پاسخ این است می دهد، با این وجود ما شیر آب بادام را ترجیح می دهیم.
سفیده تخم مرغ را داخل مخلوط بریزید

طرز تولید پنکیک نازک

خواه یا نه نمی دانید بدانید که چگونه پنکیک های کرکی مناسب کنید؟ در داخل همین جا عالی مختصر به زودی است!

 1. ترکیبی خشک: چرخ دنده خشک را در داخل عالی کاسه عظیم همراه خود هم ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.
 2. کره اسپرسو ای مناسب کنید: کره را ذوب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل قابلمه ای به مدت زمان 6 به همان اندازه 8 {دقیقه} هم بزنید به همان اندازه اسپرسو ای شود.
 3. ترکیبی {مرطوب}: آن خواهد شد را خیس در داخل ظرف یکی دیگر قرار دهید.
 4. سفیده تخم خروس را بزنید: سفیده تخم خروس را در داخل عالی کاسه بلند اضافه کنید. سپس، هم بزنید به همان اندازه ارتفاع های سکسی تشکیل شود.
 5. انباشت: چرخ دنده خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مرطوب} را همراه خود هم ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفیده تخم خروس را درون ترکیبی هم بزنید.
 6. پختن: پنکیک ها را در داخل کره روی حرارت {متوسط}/کم به مدت زمان ۲ به همان اندازه ۳ {دقیقه} بپزید. آن خواهد شد را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید بپزد به همان اندازه اسپرسو ای شود.
 7. خدمت: پنکیک را همراه خود شربت افرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاپینگ های {مورد علاقه} شخصی سرو کنید.

تمایز

توت ها را اضافه کنید: عالی راهی که در آن سرراست برای تولید این وعده های غذایی همراه خود از جمله {هر} انواع توت دانش شده است. چه معاصر باشد یا نباشد چه {یخ زده}، کارساز است.

شیرینی چیپسی: شیرینی هر چیز کوچک را بالاتر می تدریجی. این واقعیت است

آن خواهد شد را غلات فشرده مناسب کنید: آرد کل شما منظوره را همراه خود گندم فشرده سفید گزینه جایگزین برای کنید به همان اندازه این دانه فشرده مناسب شود.

پنکیک کلفت

بدانید که چگونه پنکیک های کرکی را فریز کنیم

 1. {اجازه} دهید پنکیک فقط سرماخوردگی شود.
 2. در داخل مرحله بعد، 2 پنکیک را روی هم بچینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را همراه خود عالی تکه پلاستیک بپیچید.
 3. سپس همراه خود عالی تکه فویل قلع محکم بپیچید.
 4. به همان اندازه 3 ماه فریز کنید.

برای نرم شدن: دسر های {یخ زده} را باز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 5 {دقیقه} روی پیشخوان بگذارید. آنها خواهند شد را به دلیل {یکدیگر} کنار کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل توستر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفت دهید به همان اندازه طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیر جیر شوند.

پنکیک روی یک چنگال
یک دسته پنکیک با شربت افرا

شیرینی پف دار سرراست

این پنکیک های خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرکی همراه خود چرخ دنده شدید آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل خیلی کمتر به دلیل 20 {دقیقه} مناسب می شوند. {در این} پست نکاتی را تقریباً در مورد طرز تولید پنکیک کرکی به اشتراک می گذاریم.

برای تجهیز:20 دقایق

پختن:{پانزدهم} دقایق

مخلوط:35 دقایق

چربی ها 12

کربوهیدرات ها 44

پروتئین 8

قطعات

 • 1.5 عینک آرد کل شما منظوره
 • 3 قاشق های نوزاد پودر خمیرمایه
 • ½ قاشق نوزاد نمک
 • 3 قاشق های عظیم کره با بیرون نمک به سه فیل به حداقل رساندن دهید
 • 2 تخم خروس عظیم
 • 3 قاشق های عظیم شکر قهوهای
 • 1 قاشق های نوزاد عصاره وانیل خالص
 • 1 فنجان + 2 قاشق غذاخوری شیر آب بادام شیرینی نشده*

جهت ها

 • همراه خود ترکیبی کردن چرخ دنده خشک همراه خود هم برخاستن کنید. آرد، بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را در داخل ظرفی اضافه کنید. همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس چرخ دنده را در داخل عالی صافی مشبک بریزید به همان اندازه اطمینان حاصل کنید که چرخ دنده خشک گلوله {وجود ندارد}. بنشین جدا.

 • کره اسپرسو ای را همراه خود حرارت ارائه عالی تابه سایه پر جنب و جوش* روی حرارت {متوسط}/کم مناسب کنید. کره را به ماهیتابه اضافه کنید.

 • وقتی کره ذوب شد، همراه خود بیشترین استفاده را ببرید عالی کاردک سیلیکونی هر دو قاشق چوب، کره را به مدت زمان ۶ به همان اندازه ۸ {دقیقه} هم بزنید به همان اندازه کره برخاستن به اسپرسو ای شدن طلایی تدریجی.

 • تشکیلات نوزاد برخاستن به اسپرسو ای شدن می کنند (کدام ممکن است چرخ دنده قوی حاصل به دلیل شیر آب برشته شده هستند). وقتی شیر آب قوی اسپرسو ای طلایی شد، کره را به دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره ذوب شده را در داخل ظرفی به صورت جداگانه بریزید. مواظب باشید بعد به دلیل اسپرسو ای شدن چرخ دنده قوی شیر آب کره را نه زیاد روی حرارت نگذارید، کره با سهولت می سوزد. کره را جدا بگذارید.

 • چرخ دنده {مرطوب} را همراه خود هم ترکیبی کنید. زرده های تخم خروس را به 1 کاسه عظیم اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن بزنید. شکر اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره وانیل را به تخم خروس ها اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این 2 را همراه خود هم خامه بزنید به همان اندازه همراه خود هم ترکیبی شوند. شیر آب بادام را به تخم خروس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اسپرسو ای اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این 2 را همراه خود همزن بزنید. بنشین جدا.

 • سپس سفیده ها را همراه خود همزن بزنید. این {کار} پنکیک ها را ظریف تر می تدریجی. سفیده های تخم خروس را به 1 کاسه فلزی اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر هم بزنید به همان اندازه برخاستن به تعیین کنید کلاچ ارتفاع های سکسی کنند. می توانید این {کار} را همراه خود همزن هر دو همزن {انتخابی} مشارکت در دهید.

 • حالا تمام چرخ دنده را همراه خود هم ترکیبی کنید. چرخ دنده خشک را همراه خود ترکیبی تخم خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اسپرسو ای به کاسه اضافه کنید. ترکیبی کنید به همان اندازه ترکیبی شوند.

 • سپس کره اسپرسو ای را به ترکیبی پنکیک اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده ترکیبی کنید.

 • در داخل آخر سفیده تخم خروس را به ترکیبی پنکیک اضافه کنید. به ساده مواظب باشید ترکیبی نشوید. به ساده ترکیبی کنید به همان اندازه ترکیبی شود. می توانید داشته باشید را ترکیبی را راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف دار حفظ کنید.

 • پنکیک را فوری پس {از مخلوط کردن} ترکیبی کنار هم قرار دادن کنید. این مهم خواهد بود. عالی تابه نچسب عظیم را روی حرارت {متوسط}/کم خوب و دنج کنید. کمی فقط کره به ماهیتابه اضافه کنید.

 • وقتی کره ذوب شد، حدود 1/3 فنجان به دلیل ترکیبی را به ماهیتابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 2 به همان اندازه 3 {دقیقه} به دلیل همه طرف آن خواهد شد را بپزید، روزی کدام ممکن است حباب‌هایی در داخل وسط پنکیک‌ها برخاستن به تشکیل شدن کرد، برگردید. وقتی پنکیک ها اسپرسو ای طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پفی شدند، آن خواهد شد ها را برگردانید. این {کار} را تکرار کنید به همان اندازه تمام خمیر پنکیک به دلیل بین برود.

 • تاپینگ های {مورد علاقه} شخصی را روی آن خواهد شد قرار دهید.

ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها

 • سه ماده تشکیل دهنده این پنکیک کرکی عبارتند به دلیل: 1. بکینگ پودر 2. سفیده تخم خروس زده شده 3. حتماً فوری پس {از مخلوط کردن} ترکیبی، پنکیک مناسب کنید.
 • بکینگ پودر درگیر همراه خود چرخ دنده {مرطوب} {به درستی} پرانرژی می تواند باشد. می توانید داشته باشید را پنکیک ها را در داخل به زودی ترین زمان قابل انجام {در حالی که} بکینگ پودر پرانرژی است بپزید.
 • روزی کدام ممکن است کره اسپرسو ای به سادگی برخاستن به اسپرسو ای شدن می تدریجی، به دلیل عالی ماهیتابه همراه خود سایه پر جنب و جوش استفاده بیشتر از می کنیم. اگر به دلیل عالی ماهیتابه {تیره} سایه استفاده بیشتر از می‌کنید، پیش آگهی اینکه چه روزی کره اسپرسو‌ای اسپرسو‌ای می‌شود، زحمت کش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر باعث می‌شود نسوزد.
 • هنگام تولید کره اسپرسو ای، حتما به کره اسپرسو ای کلمه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره را مدام ترکیبی کنید به همان اندازه نسوزد.
 • این خمیر پنکیک، خمیر کلوچه غلیظ تری است، با این وجود نیاز به بتوانید همراه خود کمی فقط مشکل آن خواهد شد را به دلیل کاسه بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل تابه قرار دهید. به همین دلیل اگر خمیر پنکیک خیلی غلیظ است، {هر} موارد 1 قاشق غذاخوری شیر آب بادام اضافه کنید. شیر آب را درون ترکیبی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان کنید حباب های هوا را در داخل ترکیبی حفظ کنید.

قطعا ارزش آن را دارد غذایی

انرژی: 322انرژی کربوهیدرات ها: 44g پروتئین: 8g چربی ها: 12g ابتدایی: 2g قند: 9g

تصاویر: عکس ها پرونده شده {در این} پست مشتاق در مورد اشلی مک گلولین به دلیل نگرش خوراکی است.