پنکیک ماهی تن (حتی می تواند شناخته شده به عنوان دسر ماهی تن نیز شناخته می تواند باشد!) – زوج سرآشپز


این اصل غذای سرخ کردنی ماهی تن، عالی شام ساده را برای باند راه اندازی می تنبل! نان های ماهی تن در داخل درون لطیف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیرونی طلایی ترد دارند.

سرخ کن ماهی تن

برای عالی وعده غذایی به الهام خواستن دارید؟ در داخل همین جا عالی شام مفید ساده است کدام ممکن است در همه زمان ها در داخل محل اقامت ما به سبک است: کوفته ماهی تن! این همبرگر آسان کدام ممکن است همراه خود کنسرو ماهی تن نیز شناخته شده به عنوان نان ماهی تن شناخته می تواند باشد، ممکن است علاوه بر این بی پیش فرض به تذکر برسد. ولی دقیقا کاملاً برعکسآنها خواهند شد در داخل درون آنقدر خوش ذوق هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل بیرون از در طلایی ترد هستند کدام ممکن است {نمی توانید} در برابر این عالی لقمه اکنون نیست از دوام کنید! سبک دار شده همراه خود Old Bay، جعفری، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خردل دیژون، این اصل وعده های غذایی عالی {درمان} فشرده است. ما اخیراً آن خواهد شد را برای والدینم دقیق کردیم کدام ممکن است فوری اصل وعده های غذایی را سفارش دادند … را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوزاد 5 ساله ما بشقاب شخصی را آلوده نشده لیسید.

عناصر در داخل سرخ کردنی های ماهی تن کدام ممکن است به آن خواهد شد نان ماهی تن نیز می گویند

پیت ماهی تن دسر های ماهی کوچکی هستند کدام ممکن است همراه خود کنسرو ماهی تن، سس مایونز، خردل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد سوخاری دقیق می شوند، شبیه به دسر خرچنگ. این نان ماهی تن نیز معروف به، این وعده های غذایی برای سالها مطمئناً یکی غالب ترین وعده های غذایی قیمت مناسب در داخل آمریکا {بوده است}. با این وجود {در حالی که} ممکن است علاوه بر این شناخته شده به عنوان عالی شام منطقی شناخته شود، سبک آن خواهد شد یک چیز است جز! خلیج قبلی، خردل دیژون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری اخیر این اصل پای تن ماهی را سبک رستورانی همراه خود کیفیت بالا می‌دهد. برای این اصل پخت، می توانید:

 • کنسرو تن
 • جعفری اخیر
 • پیازچه
 • چاشنی خلیج قبلی: چاشنی غذاهای دریایی پایه یانک را در داخل بازار مواد غذایی شخصی در داخل راهروی ادویه بیابید. هر دو می توانید Old Bay را به صورت وب مبتنی بر خریداری کنید هر دو Old Bay را خودساخته بسازید.
 • پودر سیر
 • نمک کوشر
 • سوخاری آسان هر دو آرد سوخاری خشندر داخل صورت لزوم به دلیل پانکو با بیرون گلوتن بیشترین استفاده را ببرید. {زیر} را ببینید!
 • خردل دیژون
 • مایونز
 • تخم خروس
 • روغن زیتون
سرخ کن ماهی تن

طرز تولید پته ماهی تن: سطوح مقدماتی

تولید نان ماهی تن ساده است: تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است نیاز به پیش بینی کنید اینجا است کدام ممکن است در گذشته به دلیل سوختن آن خواهد شد ها در داخل ماهیتابه، ربع ساعت زمان خواستن دارید به همان اندازه آنها خواهند شد را ببندید. در داخل همین جا مفهوم غالب نحوه دقیق کردن نان ماهی تن است (هر دو برای چیزهای بی اهمیت به اصل {زیر} مراجعه کنید):

 • ترکیبی کردن: ماهی تن را آبکش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چنگال دانش کنید. آن خواهد شد را همراه خود چرخ دنده اکنون نیست ترکیبی کنید (جعفری، فلفل دلمه ای، پانکو، خردل دیژون، سس مایونز، تخم خروس، اصل {زیر} را ببینید).
 • تعیین کنید دهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی سازی: خمیر را همراه خود بهره مندی از &frac13 به هشت تعیین کنید برگر در داخل آورید. {هر} کدام فنجان آن خواهد شد را به مدت زمان ربع ساعت در داخل یخچال قرار دهید به همان اندازه احساس آن خواهد شد پشتیبانی شود. (حتی می تواند می توانید آن خواهد شد را به همان اندازه 24 ساعت در گذشته به دلیل پختن در داخل یخچال قرار دهید کدام ممکن است باعث می تواند باشد به دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن شود).
 • ماهی تابه: روغن زیتون را در داخل ماهیتابه ای روی حرارت {متوسط} ​​خوب و دنج کنید. پنکیک ها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 3 به همان اندازه 5 {دقیقه} در داخل هر دو طرف بپزید به همان اندازه هر طرف کمی فقط اسپرسو ای شوند.

پانکو در برابر این بردکرامبز

پانکو، هر دو آرد سوخاری، جزء مهمی به دلیل پای ماهی تن است: آنها خواهند شد احساس را در امتداد طرف هم نگه می‌دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چسبندگی آن خواهد شد‌ها پشتیبانی می‌کنند. Panko تصمیم گیری در مورد برتر ما است، در نتیجه به سادگی به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل کابینت شدید ثابت است.

 • پانکو مخلوطی به دلیل آرد سوخاری به آرام {ژاپنی} است این آرام تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطبوع تر به دلیل آرد سوخاری استاندارد است. خواهید داشت می توانید آن خواهد شد را در داخل اصل العمل های اکنون نیست قابل مقایسه با ماهی سالمون همراه خود پسته هر دو قارچ پورتوبلو {پر شده} و حتی در مقابل نان نگاهی به در داخل سالاد کلم سزار هر دو سالاد کاهوی رومی بیشترین استفاده را ببرید.
 • پودر سوخاری خشن هم پاسخ این است میده! معامله بسته بندی های دانه خشن موثرترین هستند، با این وجود آرد سوخاری استاندارد به این دلیل خوبی حرکت می تنبل. هر دو آرد سوخاری خودساخته دقیق کنید.
 • به گزینه جایگزین برای های پودر سوخاری خواستن دارید؟ در داخل صورت لزوم پانکو با بیرون گلوتن هر دو آرد سوخاری با بیرون گلوتن را بررسی کنید. حتی می تواند می توانید به دلیل {مقدار} مساوی بیسکویت دانش شده برای موقعیت قرار دادن {در این} اصل بیشترین استفاده را ببرید.
کوفته ماهی تن

طرز سرو پای ماهی تن

9 من خواهم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 الکس همراه خود ماهی تن عظیم شدیم، کدام ممکن است به آنها خواهند شد کمی فقط فضای بیشتری در داخل محل اقامت ما می دهد! این مطمئناً یکی تنها واقعی شام هایی است کدام ممکن است مرد 5 ساله ما بشقاب شخصی را آلوده نشده می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی قبلی ثانیه به دلیل او می رود نیاز دارد. در داخل همین جا چندین معنی برای سرو این نان ماهی تن ممکن است وجود داشته باشد:

وقتی این وعده های غذایی را برای خانوار‌ام به‌عنوان عالی شام «{لوکس}» سرو کردیم، نان‌های ماهی تن را روی تختی به دلیل کوسکوس لیمو همراه خود سالاد رازیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهو پختیم. سس پارمزان را به دلیل سالاد همراه خود سس فوق العاده به مافین های برتر اضافه کنید!

نکاتی برای گرفتن کنسرو ماهی تن

در رابطه با راهروی کنسرو ماهی تن می تواند باشد، انتخاب های زیادی ممکن است وجود داشته باشد. موثرترین ماهی تن برای تولید مافین ماهی تن {چیست}؟ در داخل همین جا قبلی نکته برای گرفتن آن خواهد شد ممکن است وجود داشته باشد:

 • نیاز دارند ماهی تن آرام باشید کدام ممکن است شیفته ماهیگیری همراه خود چوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده صید شده است، کدام ممکن است پایدارترین انتخاب است. ماهی تن گزاف گویی آرام دارای همانقدر کم میزان جیوه در داخل بین اشکال از ماهی تن است. (یکپارچه مطلب را همین جا بیاموزید.)
 • قوطی های با بیرون BPA بخرید. نیاز دارند قوطی های با بیرون BPA هر دو مقداری ماهی تن باشید کدام ممکن است اکنون در داخل کیسه های با بیرون BPA فروخته می تواند باشد.
 • دوباره پر کردن روغن هر دو {کار} پر آب. در میان کنسروهای ماهی تن در داخل روغن معامله بسته بندی می شوند، {در حالی که} برخی اکنون نیست همراه خود آب معامله بسته بندی می شوند. به دلیل چیزی کدام ممکن است ترجیح سفارشی شماست بیشترین استفاده را ببرید! در داخل {هر} صورت، قوطی را در گذشته به دلیل استفاده بیشتر از تخلیه کنید.

اصل العمل های تا حد زیادی ماهی تن

عالی قوطی تن ماهی چه کاری {نمی تواند} مشارکت در دهد؟ در داخل همین جا در میان اصل العمل های پر از سرگرمی ماهی تن است کدام ممکن است زمان غذا را ساده (را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت مناسب) می تنبل:

اصل پخت این ماهی تن…

Pescatarian را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون لبنیات. برای پانکو با بیرون گلوتن، به دلیل پانکوی با بیرون گلوتن بیشترین استفاده را ببرید.

اسباب بازی چاپ

ساعت دیواری تصویر ساعتچاقوها تصویر چاقودرک کردن تصویر پرچمپوشه تصویر پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامپینترست تصویر پینترستfb تصویر fbاسباب بازی چاپ تصویر چاپظروف بسته بندی ها تصویر {مربع}مرکز تصویر مرکزمرکز طاقت فرسا تصویر مرکز قوی

او می رود توضیح دادن کرد

این اصل غذای سرخ کردنی ماهی تن، عالی شام ساده را برای باند راه اندازی می تنبل! نان های ماهی تن در داخل درون لطیف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیرونی طلایی ترد دارند.


 • 3 قوطی ماهی تن 5 {اونس}
 • 2 قاشق غذاخوری جعفری اخیر دانش شده
 • 1 پیاز بی تجربه ریز دانش شده
 • 1 قاشق چایخوری چاشنی خلیج قبلی
 • نصف قاشق چایخوری پودر سیر
 • نصف قاشق چایخوری نمک کوشر
 • نصف فنجان سوخاری آسان هر دو آرد سوخاری خشن (هر دو گلوده آرد سوخاری {رایگان}*)
 • 2 قاشق غذاخوری خردل دیژون
 • 2 قاشق غذاخوری مایونز
 • 2 تخم خروس
 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز


 1. ماهی تن را آبکش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چنگال منافذ و پوست آن خواهد شد را به عناصر کودک نوپا کنار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکه های عظیم را دانش کنید. در داخل عالی کاسه {متوسط}، جعفری، پیاز بی تجربه، خلیج قبلی، پودر پیاز، نمک کوشر، پانکو، خردل دیژون، سس مایونز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم خروس را همراه خود هم ترکیبی کنید.
 2. خمیر را همراه خود بهره مندی از ⅓ فنجان اندازه گیری گیری برای قطع، سپس آن خواهد شد را همراه خود دستان شخصی به 1 مافین بزنید. دسر ها را به مدت زمان ربع ساعت (هر دو کمتر از 24 ساعت) در داخل یخچال قرار دهید به همان اندازه سکسی شوند.
 3. وقتی کنار هم قرار دادن پختید، 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در داخل تابه ای روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت خوب و دنج کنید. پنکیک ها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 4 به همان اندازه 5 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه کمی فقط اسپرسو ای سایه شوند، سپس {به آرامی} همراه خود قاشق آن خواهد شد را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 3 به همان اندازه 4 {دقیقه} اکنون نیست تفت دهید به همان اندازه طرف اکنون نیست کمی فقط هم اسپرسو ای شود. این تکنیک را همراه خود دسته موارد زیر تکرار کنید، حرارت را تغییر کنید در نتیجه تابه در داخل دسته دوم سوزان تر به احتمال زیاد خواهد بود (درست مثل پنکیک!).
 4. فوری همراه خود سس (قابل مقایسه با سس تارتار، سس سزار هر دو سس پارمزان) هر دو روی برنج، کوسکوس هر دو کینوآ سرو کنید.

 • طبقه بندی کردن: صفحه وب مین
 • معنی: محدوده
 • ظرف ها: غذای دریایی

مهم واژه ها: طرز تولید پیت ماهی تن – طرز تولید پای ماهی تن – استیک ماهی تن – اصل تولید استیک ماهی تن – نان ماهی تن – طرز تولید مافین ماهی تن