پنج دستور غذا برای بهترین بازی روز + نحوه تهیه دستور العمل های مطمئن –


در اینجا چگونه است:

فقط به دلیل اینکه ویروس کرونا هنوز در همه جا وجود دارد، نیازی به تسلیم شدن در بازی بزرگ نیست. از این گذشته، غرفه‌های روز یکشنبه مملو از کاترها خواهد بود و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی به‌عنوان پاداشی برای تلاش و فداکاری‌شان با هواپیما منتقل خواهند شد. بنابراین ما می‌دانیم که می‌توانیم خودمان را تطبیق دهیم، و در اینجا چند راه وجود دارد که می‌توانیم آن را در خانه انجام دهیم.

1) آن را کوچک کنید

متأسفانه، امسال نمی‌توانیم مهمانی‌هایی را که به آن عادت کرده‌ایم برگزار کنیم. ولی اشکالی ندارد! ما می توانیم با خانواده یا مردمی که در “حباب” خود هستند جشن بگیریم. با کوچک نگه داشتن مهمانی مشاهده و چسبیدن به حلقه هایی که تاکنون به آن ها چسبیده اید، می توانید از انتشار غیرضروری جلوگیری کنید.

2) شما یک کتاب بازی دارید

همه چیز پیش می آید! بنابراین قبل از آمدن یکشنبه، یک کتاب بازی سریع بسازید تا بدانید اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ داد، چه کاری انجام دهید. توپو چیکو تمام شد؟ یکی از دستور العمل های شما نمایش داده نشد؟ یکی از دستور العمل های شما خیلی خوب به نظر می رسد، آیا همسایه های پشت در فریاد می زنند که اجازه ورود بدهند؟ شما برنامه ای دارید و می توانید از پس هر کاری بر بیایید.

3) تمیز کردن تمیز کردن. تمیز کردن.

قبل، حین و بعد. این آخر هفته فضای خود را تمیز نگه دارید، سطوح را ضدعفونی کنید و بهداشت را رعایت کنید. این باید ماهیت دوم همه ما باشد.

4) پیروزی را جشن بگیرید

از این آخر هفته لذت ببرید. تنها باشید یا نه، این آخر هفته را به فکر کردن در مورد چند چیز بگذرانید، مانند سرسختی روح انسان (ببینید که با وجود این بیماری وحشتناک چه کارهایی انجام داده ایم!)، یا اینکه چگونه نبوغ و نوآوری توانسته است بازی را به نتیجه برساند. ما در طول یک بیماری همه گیر که تقریباً همه چیز بسته است. این برد را جشن بگیرید زیرا مطمئناً یکی است.

پنج تا از بهترین دستور العمل ها برای بازی بزرگ

پخت و پز قرنطینه - رول تخم مرغ پنیر

این در مورد یکی از دستور العمل های سرخ شده در هوا مورد علاقه من است – رول تخم مرغ چیزبرگر! این واقعاً به سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین دستور العمل‌هایی شد که من در طول قرنطینه کنار گذاشته‌ام، و اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید، می‌فهمید که چرا وقتی آن را در روز یکشنبه بپزید. ما آن را با بوقلمون بدون چربی نگه می داریم، و شما از روشی که ترشی خرد شده طعم آن را نشان می دهد، خوشتان می آید.

مرغ سرخ شده پاپ کورن با پنیر ماه

ببینید، همه عاشق مرغ پاپ کورن هستند. اما چگونه می‌توانیم این مورد علاقه‌ی طرفداران را تغییر دهیم؟ ما از پنیر ماه استفاده می کنیم! پنیر ماه یک میان وعده مغذی است که با 100% پنیر چدار درست می شود و ضایعات اضافه ای ندارد، بنابراین ما از آن به عنوان خرده مرغ استفاده می کنیم. نتیجه مرغ پوشیده از پنیر با ترد خوشمزه ای است که با هر لقمه آن را میل خواهید کرد.

صدف گیاهی سرخ شده در هوا

جایگزین نهایی من برای بال مرغ! این یکی دیگر از دستور العمل‌هایی است که در سال 2020 بسیار سریع شروع به کار کرد و از ابتدا تا انتها فقط 25 دقیقه طول می‌کشد. ما از قارچ صدفی استفاده می کنیم. ظاهر و طعم آن شبیه مرغ نیست، اما واقعاً اینطور است. این آخر هفته را امتحان کنید، پشیمان نخواهید شد.

سوپر باول پنیر وگان ناچوس

این فقط یک بازی بدون ناچو نیست. پس بیایید نگاهی سالم به مسائل داشته باشیم. در این دستور غذا، ما چیزها را 100٪ وگان نگه می داریم (بله، حتی با queso) تا آن را به سمت یک جهت آگاه تر از سلامت سوق دهیم. این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید آن را صرفاً به عنوان دیپ استفاده کنید (با خیال راحت به سراغ برخی از سبزیجات مورد علاقه خود بروید) یا آن را روی خود ناچوها بپاشید. اما من می گویم: چرا هر دو نه!؟

کیک خرچنگ چیپسی

و در نهایت، ما باید در مورد آن کیسه های چیپس صحبت کنیم که شما فکر می کردید برای یکشنبه بگیرید. در عوض، چرا چیزها را کمی ادویه نکنید و بازی میان وعده خود را با کیک های خرچنگی خوشمزه، آسان و بدون سر و صدا تقویت نکنید. شما همچنان به چیپس نیاز دارید، اما به جای اینکه بدون فکر کردن به ته کیسه ضربه بزنید، فقط به یک فنجان نیاز دارید. احتیاط: احتمالاً گوشت خرچنگ کاذب در این دستور العمل خوب عمل نمی کند، بنابراین ممکن است لازم باشد کمی آن را پر کنید. با این حال به شما قول می دهم ارزشش را دارد!