پروتئین کریکت برای صبحانه؟ چرا باید آن را امتحان کنید –


هفته گذشته همه شما را دعوت کردم تا مواد پر پروتئین را در دستور پخت پنکیک جدیدی که در استودیو امتحان کردیم را حدس بزنید.

اکثر شما آرد بادام را حدس زده اید.

در حالی که آرد بادام منبع عالی پروتئین (حدود 6 گرم در هر اونس)، منبع عالی ویتامین ها و مواد معدنی است و کربوهیدرات نسبتا کمی دارد (حدود 5.6 گرم در هر اونس)، بسیاری از شما در اشتباه بودید.

در عوض از پروتئین کریکت استفاده کردم! 🦗💪

آرد کریکت یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می‌خواهد با استفاده از آردی با پروتئین بالا، کربوهیدرات کم و فوق‌العاده پایدار پخت کند.

البته تا زمانی که بتوانید بر این ایده که در حال غذا خوردن هستید غلبه کنید… می دانید، اشکالات.

جیرجیرک سرشار از پروتئین است

پوند به پوند، جیرجیرک ها نیروگاه های پروتئینی هستند. در مقایسه با گوشت گاو که معمولاً 17 تا 40 درصد پروتئین است، ساعت بدن کریکت حاوی 65 تا 70 درصد پروتئین کامل خالص است. این بدان معناست که حاوی همان آمینو اسیدهای زنجیره شاخه ای ضروری (BCAAs) مانند سایر پروتئین های حیوانی است که بدن ما از آنها برای ساخت عضله استفاده می کند.

کربوهیدرات کمی دارد (و در هر چیز دیگری زیاد)

ده گرم آرد کریکت حاوی حدود 50 کالری، 6 گرم پروتئین، 2.5 گرم چربی و کمتر از 1 گرم کربوهیدرات. جیرجیرک همچنین سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. اینها شامل 25 درصد از ریبوفلاوین توصیه شده روزانه، 80 درصد از ویتامین B12 توصیه شده روزانه، 20 درصد بیوتین و 15 درصد روی است. بنابراین آرد/پودر کریکت یک انتخاب عالی برای افرادی است که از رژیم کتو یا پالئو پیروی می کنند.

پروتئین کریکت بسیار پایدار است

همه ما باید تلاش کنیم تا هر کجا که می توانیم سبز شویم زیرا فقط یک فرصت برای مراقبت از زمین داریم. از منظر سلامت و تندرستی، ضروری است که آنچه با رژیم غذایی، تغذیه و تناسب اندام خود انجام می دهیم در خلاء اتفاق نیفتد. در سال 2018، ماهی کاد خود را هنگام ماهیگیری در ایسلند صید کردم، فلس کردم، خرد کردم و تکه تکه کردم. این تجربه به من قدردانی کاملاً جدیدی از غذایی که همه ما از خوردن آن برخوردار بودیم به من داد و جایگاه من را در اکوسیستم بزرگتر به من یادآوری کرد.

در سطح خرد، سلامت و تندرستی به معنای خوب غذا خوردن، ورزش کردن و مراقبت از سلامت روحی و روانی است. در سطح کلان، این شامل رویکردی جامع تر به زندگی و درک چگونگی تأثیر ما بر محیط است.

سوسک ها، به عنوان یک منبع غذایی، بسیار پایدار هستند. در حقیقت، بعضی ها می گویند آنها جهان هستند استخوان پروتئین پایدار کشاورزی متعارف و رشد زمین های کشاورزی، به ویژه، زمین ها را می خورد و زیستگاه های وحشی را از بین می برد، که منجر به کاهش جمعیت و انقراض برخی از گونه ها می شود. همچنین، دامداری دارای ردپای کربن بسیار زیادی است. یک گزارش او می گوید که دامداری 18 درصد از گازهای گلخانه ای تولید شده توسط انسان را تشکیل می دهد.

اما آرد کریکت چه طعمی دارد؟

کیک های پروتئینی کریکت

این پنکیک ها پروتئین کریکت اضافی را افزایش می دهند و ویلسون حتی نمی توانست بگوید!

ببینید، مردم برای قرن ها جیرجیرک (و سایر حشرات) می خورند. و در بسیاری از نقاط جهان، یک عنصر گسترده است. فکر می‌کنم در ابتدا ممکن است در مورد این ایده بدجنس باشید، تضمین می‌کنم که ارزش این را دارد که خود را از منطقه راحتی خود خارج کنید و بر هر گونه خرابی غلبه کنید.

طعم خود بسیار سبک است. در واقع، وقتی ویلسون تلاش کرد، توانستم کاملاً گول بزنم مافین آرد کریکت کم کربوهیدرات. اگر چیزی وجود دارد، می توانم بگویم که طعم تقریباً مضری دارد. با این حال، در هر غذای خوش طعمی، می توانم به شما قول بدهم که طعم کریکت را می توان به راحتی پنهان کرد.

سوسک ها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید

ممکن است مجبور شوید (😏) آنها را پیدا کنید، اما جیرجیرک ها باید بخشی از رژیم غذایی شما باشند. حتی اگر فقط آرد کریکت و آرد بادام را در یک دستور غذا با هم مخلوط می‌کنید تا پروتئین را تقویت کنید، در حال انجام اقداماتی برای بهبود سلامت و تندرستی خود هستید. و شما در حال برداشتن گام هایی هستید تا مباشر بهتری برای این سیاره باشید. اگر می خواهید کمی الهام بگیرید، پیشنهاد می کنم با پنکیک های کم کربوهیدراتی که در بالا ذکر کردم شروع کنید. اما شما همچنین می توانید از پروتئین کریکت در برخی از دستور العمل های دیگر من استفاده کنید:

  1. پیتزای اسان کراست بادام بدون گلوتن
  2. وافل موز بدون پروتئین و گلوتن سریع
  3. وافل ذرت بدون گلوتن با کرم آووکادو

حباب!

امیدوارم بتوانم شما را متقاعد کنم که بیرون بروید و این منبع پروتئینی را امتحان کنید. از آنجایی که کمبود غذا در جهان سال به سال بدتر می شود و محیط زیست ما را به حفاظت می طلبد، تمرین پایداری در سیستم های غذایی ما در عین حفظ سلامت، تندرستی و تغذیه اهمیت بیشتری پیدا می کند.

پس از آنجا خارج شوید و به داخل آن بپرید

چون اگر می گویید به این سیاره اهمیت می دهید اما کاری برای آن انجام ندهید، فقط ریا می کنید.

می خواهید آن را امتحان کنید، اما مطمئن نیستید کجا را نگاه کنید؟

برای خرید محصولات کریکت مورد علاقه من در آمازون اینجا را کلیک کنید.