پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده Optipep

Optipep در حال تبدیل شدن به پروتئین هیدرولیز شده شماره یک برای طعم است که عملکرد قابل توجهی بالاتر از محصولات پیشرو در بازار از نظر طعم و طعم کلی دارد. هنگامی که در یک محصول نهایی توسط علاقه مندان به ورزش جدی و کاربران محصولات تغذیه ورزشی مزه شد، پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده با طعم تمیز جدید به طور قابل توجهی از نظر طعم کلی، طعم پس‌مزه، حس دهان، عطر و ظاهر بهتر ارزیابی شد.

یک تامین کننده مواد خام این مطالعه حسی عمیق را برای درک بهتر نگرش مصرف کنندگان نسبت به طعم و مزه و مقبولیت در عرصه تغذیه ورزشی سفارش داد. 300 ورزشکار جدی بین سنین 26 تا 35 سال مستقر در هلند در این مطالعه شرکت کردند که هر کدام یک نمونه را چشیدند و داده های ترجیحی دقیق را ارائه کردند. این تحقیق توسط Opinion Group متخصص در ارزیابی حسی محصولات غذایی و آشامیدنی انجام شده است.

Optipep به تولیدکنندگان تغذیه ورزشی اجازه می دهد تا WPH را بدون هیچ گونه مصالحه ای از نظر تجربه مشتری یا طعم در محصولات نهایی وارد کنند. از نظر تغذیه، Optipep سطوح بالایی از پپتیدهای دی و تری را ارائه می دهد که برای تحویل سریع پپتیدهای ضروری برای بازیابی و تقویت قدرت ایده آل هستند. Optipep همچنین به تولیدکنندگان این امکان را می دهد که ادعای WPH را بر روی برچسب محصولات خود داشته باشند تا برای بخش های خاص مشتری جذاب باشند.

تحقیقات جدید افزایش اثرات انسولینوتروفیک WPH، Optipep، در مقایسه با پروتئین آب پنیر بومی را برجسته کرده است. تحقیقات انجام شده در دپارتمان تربیت بدنی و علوم ورزشی در دانشگاه لیمریک، ارزش افزایش پاسخ انسولین را در کمک به ریکاوری و کاهش آسیب عضلانی پس از تمرین نشان می‌دهد.

Optipep چیست؟

Optipep مجموعه ای از هیدرولیزهای پروتئینی است که از پروتئین های آب پنیر تولید می شود، آب پنیر مایعی است که پس از تولید پنیر از شیر گاو بازیابی می شود. هیدرولیزهای کنسانتره پروتئین آب پنیر حاوی 80 درصد پروتئین و هیدرولیزهای پروتئین وی ایزوله حاوی 90 درصد پروتئین هستند. فرآیند هیدرولیز پروتئین را به صورت آنزیمی به پپتیدها و فراکسیون های کوچکتر هضم می کند. محدوده Optipep شامل محصولاتی با درجات مختلف هیدرولیز است و بسیاری از آنها برای حداکثر کارایی در کاربردهای مختلف توسعه یافته اند.

Optipep چگونه تولید می شود؟

Optipep با هیدرولیز آنزیمی WPH و WPI تولید می شود. آنزیم های غیر GMO Food Grade با تاکید خاص بر کاهش تلخی استفاده می شوند. پس از مرحله هیدرولیز، آماده سازی تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد تا آنزیم ها غیرفعال شوند. Optipep با اسپری خشک شده و برای حلالیت بهینه در آب آماده می شود.

عمر مفید Optipep چقدر است؟

Optipep یک پودر خشک شده با اسپری است که در بسته بندی باکیفیت نگهداری می شود. زمانی که در شرایط صحیح نگهداری شود – در شرایط خشک تمیز و خنک که در معرض نور مستقیم خورشید یا بوهای شدید قرار نگیرد و از تماس مستقیم با دیوارها و کف جلوگیری شود – مدت ماندگاری توصیه شده Optipep 24 ماه است.

طعم Optipep در مقایسه با سایر پروتئین های هیدرولیز شده موجود در بازار چگونه است؟

همه هیدرولیزها به دلیل قرار گرفتن در معرض اسیدهای آمینه تلخ در طول فرآیند هیدرولیز، طبیعت تلخی دارند. فرآیند تولید و انتخاب کوکتل آنزیمی برای تولید بهترین مواد هیدرولیز با طعم بهینه شده است. هیدرولیزهای ما در یک آزمایشگاه حسی تخصصی در برابر محصولات رقیب مورد ارزیابی قرار گرفته اند که نمایه حسی برتر ما را نشان می دهد.

مزایای استفاده از پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده (Optipep) به جای پروتئین آب پنیر دست نخورده چیست؟

در طول فرآیند تولید Optipep، پروتئین از قبل به دی و تری پپتید هضم می شود که منجر به جذب سریعتر در جریان خون می شود و در نتیجه باعث بهبود سریعتر پس از ورزش می شود.

Optipep ممکن است در موارد زیر کمک کند:

بهبودی پس از ورزش را تسریع می کند

به بهبودی سریعتر کمک می کند

به افزایش استقامت کمک می کند

زمان خستگی در حین ورزش را افزایش می دهد

به عملکرد بهتر کمک می کند

به افزایش عملکرد بدنی کمک می کند

آیا Optipep بدون لاکتوز است؟

خیر، اما در محدوده Optipep تعدادی گزینه برای لاکتوز کم وجود دارد. پروتئین آب پنیر ایزوله هیدرولیز دارای لاکتوز ~<0.1٪ است. هیدرولیز کنسانتره پروتئین آب پنیر دارای 2-3٪ لاکتوز است. Optipep به عنوان یک هیدرولیز کنسانتره پروتئین آب پنیر با سطح لاکتوز پایین در دسترس است که در آن لاکتوز به مونوساکاریدهای تشکیل دهنده آن، گلوکز و گالاکتوز هیدرولیز شده است. این محصول دارای لاکتوز <0.5٪ است.

آیا Optipep کوشر و حلال است؟

بله، Optipep کوشر و حلال است.

آیا Optipep دارای شاخص گلیسمی پایین است؟

بله، Optipep وضعیت شاخص گلیسمی پایینی دارد

آیا Optipep برای گیاهخواران مناسب است؟

بله، Optipep برای گیاهخواران مناسب است.

Optipep در چه نوع برنامه هایی قابل استفاده است؟

Optipep را می توان در طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده کرد از جمله:

– نوشیدنی های پودری فوری

– نوشیدنی های RTD

– میله های پروتئینی

– ژل های پروتئینی

– قرص/کپسول

– آبمیوه غنی شده با پروتئین

– اسموتی های غنی شده با پروتئین