پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به دلیل سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم سوء استفاده جنسی از سگ و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

به گفته دادستان فلوریدا جنوبی ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، 272 ماه پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به اتهام پورنوگرافی کودکان و ظلم به حیوانات ، 272 ماه در پشت میله های زندان محکوم شد.

شاکیان اظهار کردند که دامپزشک کلاهبردار فیلم هایی تهیه کرده است که در آن با سگ ها درگیر فعالیت های جنسی بوده است و آنها را در مصاحبه های آنلاین با سایر افراد دژنراتیو به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده ای را در تلفن های همراه وی و همچنین مکالمات مربوط به سفیدی پیدا کرده اند.

به گفته دادستان ، مادن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox ، که “هزاران” فایل ترسناک را در حساب خود ذخیره می کند ، به پورن کودکان دسترسی داشته است. او از طریق مصاحبه های آنلاین و رسانه های اجتماعی تصاویر و فیلم هایی از پورنوگرافی کودکان دریافت کرد ، جایی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کرد.

مادن ویدیوهای نگران کننده را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان مراقبت از دست حیوانات

مأموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها ، بر اساس اسناد دادگاه ، مادن در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین چندین عکس و فیلم که سفیدی را نشان می دهد ، بحث کرده است.

به گفته مقامات محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل ضبط فیلم در حالی که مدیر پزشکی بیمارستان مراقبت از حیوانات در Aventure بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئوها مواردی از سوءاستفاده را که در بیمارستانی با حیوانات رخ داده است ، نشان می دهد.

بیمارستان مراقبت از دست حیوانات گفت که آنها از ادعاهای علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری مارس “وحشت زده” شده اند.

در آن زمان بیمارستان حیوانات گفت: “تیم حقوقی ما و تک تک اعضای خانواده دست های مراقبتی تمام تلاش خود را برای کمک به نیروی انتظامی و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید