پای لوسیون لیمو با بیرون شکر {کتو، کم کربوهیدرات، با بیرون گلوتن}


این پای لوسیون لیمو شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون قند، حس کتو کم کربوهیدرات، با بیرون گلوتن است کدام ممکن است حتی خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاران عاشق کربوهیدرات به دلیل آن قرار است لذت بردن خواهند برد!

پای کرم لیمو کتو

عاشقان لیمو این پای خوش ذوق را دوست خوب خواهند داشت! همراه خود منصفانه پوسته خارق العاده، شیرینی، کم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون دانه، صرف نظر از آن طرفدار لیمو نیستید، ممکن است به طور اضافی خواستن داشته باشید یکی را بررسی کنید!

من می روم در داخل کل شما طرفدار لیمو هستم، متعاقباً چند مورد آخر اصل وعده های غذایی به در کنار این یکی من حتی دارم کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی علاقه مند به بدست آورده اید را غلغلک دهد. اگر منصفانه پای عظیم درست مثل این را در داخل محل اقامت نیازی ندارید، پارچ لیمو من می روم احتمالا عالی است در نتیجه به ساده منصفانه وعده است.

اگر به دلیل دنبال کنندگان کاستارد خامه‌ای هستید، دسر کاستارد بلوبری لیمو را تخصصی ایجاد می کند ظرف وعده های غذایی مناسب شده است، هر دو {جدیدترین} اصل غذای من می روم در حالی که نداشتن به پوسته پای، پای کاستارد لیمویی را بررسی کنید. من می روم حتی می تواند منصفانه موس دسر چسبناک خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمویی من حتی دارم کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی دوست خوب داشته باشید!

پای کرم لیمو بدون شکر

مامان با بیرون قند کیه؟

اگر {مدتی} است کدام ممکن است {وبلاگ} من می روم را دنبال می کنید، تا حدودی تقریباً در مورد خانوار من می روم . برای بسیاری که در داخل همین جا اخیر هستند، این اطلاعات است:

 • من می روم 18 12 ماه با بیرون قند، 11 12 ماه قبلی با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید 7 12 ماه قبلی کتو بوده ام. می توانید {عکس} های در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد من می روم را ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید کم کربوهیدرات من می روم را همین جا بیاموزید.
 • هابی به هیچ وجه با بیرون قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات کم نبوده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما توانسته‌ایم {اجازه} دهیم تمایز‌های غذایی ما مانع شدن به دلیل عروسی سودآور 25 ساله ما نشود. در داخل 12 ماه 2018، او می رود آخر به کتو سر خورد، خارق العاده!
 • من می روم در داخل منصفانه محل اقامت ایتالیایی عظیم شدم کدام ممکن است کربوهیدرات ها منبع مفید مهم وعده غذایی بوده اند.
 • پدرم اهل سیسیل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود منصفانه ایتالیایی شدید منسوخ شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام به دلیل من می روم می‌پرسد کدام ممکن است خواه یا نه می‌خواهم منصفانه دسر مبتلا به شکر بخواهم هر دو نان. این 12 12 ماه است کدام ممکن است مداوم است. من فکر می کنم کدام ممکن است او می رود به هیچ وجه به دلیل استفاده کردن بازو بردارد، با این وجود او می رود پاپ من می روم است، متعاقباً من می روم او می رود را رها کردم.
 • کودک های من می روم اغلب {هر} کاری را کدام ممکن است من می روم مشارکت در می {دهم} دوست خوب دارند. قرار است به آنها بروند معمولاً به اندازه گیری جفتشان ظریف به نظر نمی رسد که باشند.
پای کرم لیمو کم کربوهیدرات

پای عید پاک با بیرون شکر

همراه خود نزدیک کردن به عید پاک، این ستاره روز در داخل آشپزخانه من می روم خواهد بود، احتمالا.

حقیقت این است، {هر} عید پاک منصفانه اصل غذای فقطً اخیر را {امتحان} می کنم به همان اندازه همراه خود کفگیرها، برادر، خواهر شوهرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه پیرمردها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوهرم به اشتراک بگذارم. احساس می کنم {در این} مرحله همه شما به معنی های یواشکی من می روم رفتار کرده اند!

اکنون فقط در موردً یک کنوانسیون است کدام ممکن است برای مدت زمان بسیار طولانی مشارکت در می تواند. در نظر گرفته شده می‌کنم قرار است به آنها بروند مخفیانه هوس آن قرار است را دارند، صرف نظر از آن من می روم به هیچ وجه نتوانم قرار است به آنها بروند را به آرام مسکن با بیرون شکر وادار کنم.

با این وجود وقتی رویداد‌های خاصی پیش می‌آید، قابل مقایسه با تعطیلاتی تخصصی ایجاد می کند محل اقامت‌ام میزبانی اینترنتی می‌کنم، همین جا {جایی} است کدام ممکن است {کار} می‌کنم به همان اندازه به خانوار‌ام پشتیبانی کنم ببینند کدام ممکن است غذاهای با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر به یکسان اندازه گیری غذاهای {مورد علاقه} استاندارد غیر قابل تصور هستند!

مناسب کردن اصل العمل های استاندارد کدام ممکن است معمولاً تشکیل منصفانه تن شکر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نسخه} های با بیرون شکر دارد کدام ممکن است {مورد علاقه} خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاران است، فوق العاده، این به ساده منصفانه جهش عظیم در مسیر درست حرکت کنید {درست است}، در نظر گرفته شده نمی کنید؟

پای کرم لیمو بدون شکر

بدون در نظر گرفتن اینکه مرد کوچکم به دلیل سبک آرد نارگیل متنفر است، {نمی تواند} به من می روم بگوید کدام ممکن است پوسته پای کتو من می روم یک چیز در داخل آن قرار است دارد!

این پای ناز کودک نوزاد حساسی کدام ممکن است به دلیل هر چیز نارگیل متنفر است آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاز است.

حتی می تواند پاپ 72 ساله ایتالیایی کدام ممکن است واقعاً کربوهیدرات‌ها را دوست خوب دارد، نوجوانی ظریف کدام ممکن است امروز فقط در موردً چیزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر چیز را می‌خورد، چاپلوس‌ترین بدخواهان، شوهرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند مورد آخر همسایه ناآگاه کدام ممکن است {نبودند}. تصور کنید کدام ممکن است با بیرون قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات کم است! همه شما همراه خود بازخورد ادعا کردن برانگیز!

پای کرم لیمو کتو 2 (1 از 1)

طرز تولید پای لوسیون لیمو با بیرون شکر

اجزا

بدست آورده اید به حداقل یک پوسته پای کم کربوهیدرات به دلیل در گذشته پخته شده، تخم خروس، شیرینی کننده کم کربوهیدرات، نمک، آب لیمو، خامه تلخ، خامه غلیظ، ژلاتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید استویا وانیلی خواستن دارید.

جهت

فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید.

در داخل منصفانه کاسه، تخم خروس، تلنگر، خامه تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

{به آرامی} آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید استویا لیمو را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

فیلینگ را در داخل پوسته پای به دلیل در گذشته پخته شده بریزید.

پای را روی منصفانه ورقه پخت قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف پوسته را همراه خود فویل آلومینیومی بپوشانید.

حدود 30-35 {دقیقه} به همان اندازه روزی کدام ممکن است پخته شود بپزید. قلب پای همچنان تا حدودی تکان خواهد خورد.

در گذشته به دلیل از جمله تاپینگ، پای را فقط سرماخوردگی کنید.

برای تولید رویه، آب را در داخل منصفانه قابلمه نوزاد بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژلاتین بپاشید.

روی حرارت به عادی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید به همان اندازه ژلاتین رفع شود. بنشین جدا.

خامه غلیظ را همراه خود استویا وانیلی در داخل مخلوط شده کن بریزید. آنقدر هم بزنید به همان اندازه ارتفاع تشکیل شود.

مخلوط شده ژلاتین را {به آرامی} درون آن قرار است بریزید. این را روی پای لیمویی سرماخوردگی شده چاپ شده کنید.

به مدت زمان منصفانه ساعت، به همان اندازه دیر یا زود، در داخل یخچال قرار دهید، همراه خود محافظت رایگان. هنگام سرو در داخل صورت مشتاق منافذ و پوست لیمو را روی آن قرار است قرار دهید.

پای کرم لیمو 1 (1 از 1)

سوالات معمولاً پرسیده می شود تقریباً در مورد پای لوسیون لیمو با بیرون شکر

آیا قادر هستم؟ منصفانه شیرینی کننده کم کربوهیدرات را گزینه جایگزین برای کنم؟

شیرینی کننده با بیرون شکر Swerve نسبت به اکثر شیرینی کننده های با بیرون شکر دانه بندی شده خیلی کمتر خوب است، دلیل این است علت استویا لیمو را در داخل اصل وعده های غذایی قرار دادم. اگر به دلیل یک چیز غیر به دلیل Swerve استخدام می کنید، می توانید استویا لیمو را {حذف} کنید.

اگر استویا لیمو ندارید، می توانید آن قرار است را همراه خود استویا وانیلی مناسب کنید هر دو استویا را به دلیل درون فیلینگ {حذف} کنید. به دلیل راهنمای شیرینی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمودار بازسازی من می روم تواند به شما کمک کند بدست آورده اید بیشترین استفاده را ببرید.

آیا قادر هستم؟ این لبنیات را {رایگان} مناسب کنم؟

مطمئنا، می توانید پای لوسیون لیموناد را با بیرون لبنیات مناسب کنید. در داخل فیلینگ می توانید خامه تلخ را همراه خود خامه تلخ هر دو خامه نارگیل با بیرون لبنیات گزینه جایگزین برای کنید. برای تزیین، به دلیل خامه نوع گرفته با بیرون لبنیات بیشترین استفاده را ببرید.

آیا قادر هستم؟ ژلاتین را جدا بگذارم؟

مطمئنا، می‌توانید ژلاتین را جدا بگذارید، با این وجود منصفانه کار کردن تثبیت‌کننده است، پس پایداری کنید به همان اندازه کنار هم قرار دادن سرو شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه نوع گرفته را اضافه کنید. اگر دسر کاسترد لیمویی را به دلیل در گذشته مناسب می کنید، بهترین است ژلاتین را در داخل لایه بالایی حفظ کنید به همان اندازه در داخل یخچال مایع نشود.

خواه یا نه نیاز به پوسته پای را به دلیل در گذشته بپزم؟

من می روم به دلیل پوسته آرد نارگیل استفاده بیشتر از کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل در گذشته پختم. سپس در گذشته به دلیل پخت فیل لیمویی در داخل پای، روی پوسته را همراه خود فویل آلومینیومی به خوبی پوشاندم. من می روم کراست را با بیرون پختن اول {امتحان} {نکردم}. در نظر گرفته شده می‌کنم اگر پوسته را به دلیل در گذشته پخته بودید، ته آن قرار است خیس می‌شد.

چند مورد آخر عدد لیموترش معاصر استفاده بیشتر از کنم؟

من می روم به دلیل حدود 6 عدد لیموترش استفاده بیشتر از کردم به همان اندازه نصف فنجان آب میوه بگیرم. این تارت است! اگر نه زیاد تلخ را دوست خوب ندارید، این {مقدار} را به نصف فنجان به کاهش دهید.

پای لوسیون لیمو با بیرون شکر

اسباب بازی چاپ

پای لوسیون لیمو با بیرون شکر

زمان ترتیب دادن {پانزدهم} دقایق

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز 35 دقایق

کل شما زمان 50 دقایق

سهمیه ها 12 سهمیه ها

انرژی 239انرژی

خالق برندا بنت | مامانم با بیرون قنده

جهت ها

 • فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید.

 • در داخل منصفانه کاسه، تخم خروس، تلنگر، خامه تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

 • {به آرامی} آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید استویا لیمو را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

 • فیلینگ را در داخل پوسته پای به دلیل در گذشته پخته شده بریزید.

 • پای را روی سینی فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف پوسته را همراه خود فویل آلومینیومی بپوشانید.

 • بپزید به همان اندازه روزی کدام ممکن است فقط پخته شود، حدود 30-35 {دقیقه}. قلب پای همچنان تا حدودی تکان خواهد خورد.

 • در گذشته به دلیل از جمله تاپینگ، پای را فقط سرماخوردگی کنید.

 • برای تولید رویه، آب را در داخل منصفانه قابلمه نوزاد بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژلاتین بپاشید.

 • روی حرارت به عادی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید به همان اندازه ژلاتین رفع شود. بنشین جدا.

 • خامه غلیظ را همراه خود استویا وانیلی در داخل مخلوط شده کن بریزید.

 • آنقدر هم بزنید به همان اندازه ارتفاع تشکیل شود.

 • مخلوط شده را {به آرامی} درون ژلاتین بریزید.

 • این را روی پای لیمویی سرماخوردگی شده چاپ شده کنید.

 • به مدت زمان منصفانه ساعت، به همان اندازه دیر یا زود، در داخل یخچال قرار دهید، همراه خود محافظت رایگان.

 • هنگام سرو در داخل صورت مشتاق منافذ و پوست لیمو را روی آن قرار است قرار دهید.

نظر

کربوهیدرات خالص: 4 خوب و دنج
این اصل وعده های غذایی برای اولیه موارد در داخل مارس 2016 چاپ شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مارس 2019 همراه خود ویدیو {به روز} شد.

خبره

سرویس: 1قطعه | انرژی: 239انرژی | کربوهیدرات ها: 7g | پروتئین: 4g | چربی ها: 20g | چربی ها های اشباع شده: 6g | چربی ها اشباع نشده: 1g | چربی ها های تک غیر اشباع: 1g | چربی ها اشباع نشده: 1g | کلسترول ldl: 60میلی خوب و دنج | سدیم: 73میلی خوب و دنج | پتاسیم: 48میلی خوب و دنج | ابتدایی: 3g | قند: 1g | ویتامین A: 140IU | ویتامین سی: 6میلی خوب و دنج | کلسیم: 19میلی خوب و دنج | اهن: 1میلی خوب و دنج