پاپ آپ تولد 75 سالگی دیوید بووی در این ماه از همین ماه منتشر می شود


چه نسخه محدودی از متروکارت باشد ، چه ادای احترام و چه مترو ، یادبودهای تنها یادبود دیوید بووی از زمان مرگش در سال 2016 در خانه فرزندخوانده اش در نیویورک بدون مشکل ادامه می یابد. بووی در 8 ژانویه 2022 تا 75 سالگی زندگی می کند ، و املاک وی Bowie 75 را باز می کند ، جشن سالانه ای که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ اصلاح شده ، از جمله یکی در اینجا در شهر است.

این پنجره در خیابان 150 ووستر واقع شده است ، بسیار نزدیک به خانه سابق وی در خیابان لافایت. هفت روز هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از 29 اکتبر – 75 روز قبل از تولد وی – باز خواهد بود و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (یک پنجره بازشو دیگر در لندن در خیابان هدون 14 اتفاق می افتد ، جایی که بووی جلد آن را می گیرد ظهور و سقوط Ziggy Stardust و عنکبوت ها از مریخ.)

در ویژگی ذکر شده است که پنجره بازشو “غواصی عمیق و منحصر به فرد در حرفه شما” را در فهرست و تاریخچه پشتی بووی ارائه می دهد ، از جمله: اتاق های پخش صدا و فیلم های HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ ساعتها محتوای ویدئویی ، از جمله مطالبی که قبلاً در پشت صحنه دیده نشده و تصاویر کمیابی از پرونده پوهان آ واقعیت عصر (آخرین سفر دو بار) ؛ فرصت هایی برای خرید LP LP نسخه محدود ، لباس و موارد دیگر ؛ عکسهای مختلف از بووی ؛ و بیشتر. انتظار می رود در هفته های آینده مهمانان ویژه اعلام شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره بازشو و سایر رویدادهای Bowie که برای سال آینده برنامه ریزی شده است ، از وب سایت Bowie75 دیدن کنید.

رندر پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

فلش

رندر پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین شاهکار خود درگذشت. ستاره ی سیاهبه ظاهراً آپارتمان سابق وی امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

در اینجا می توانید رتبه بندی همه آلبوم های بووی را مشاهده کنید. (توجه مهم: اکنون که گرد و غبار نشست و چندین سال گذشت ، ستاره ی سیاه اکنون باید در بین شش یا هفت بزرگترین آلبوم او رتبه بندی شود.)

دیدگاهتان را بنویسید