ویژگی های رایج یک باشگاه مدرن

باشگاه ورزشی مدرن مکانی است که تجهیزات ورزشی را برای انجام تمرینات بدنی در خود جای داده است. علاوه بر تجهیزات ورزشی که شامل هالتر و وزنه می شود، یک باشگاه مدرن امکانات بسیار بیشتری را برای اعضای خود در نظر گرفته است.

اکثر باشگاه ها دارای یک منطقه تمرین اصلی هستند. این ناحیه در درجه اول از دمبل و وزنه های آزاد و همچنین دستگاه های ورزشی تشکیل شده است. این منطقه همچنین معمولاً شامل آینه هایی است که افراد ورزشکار می توانند وضعیت صحیح بدن خود را در طول تمرین نظارت کرده و حفظ کنند.

یک منطقه کاردیو یا تئاتر کاردیو نیز در سالن های ورزشی مدرن بسیار رایج است. این منطقه شامل بسیاری از تجهیزات قلبی عروقی مانند دستگاه های قایقرانی، مربیان بیضوی، دوچرخه های ثابت ورزشی و تردمیل می باشد. آنها همچنین شامل تعدادی نمایشگر صوتی و تصویری هستند تا ورزشکاران را در طول جلسات تمرین کاریو سرگرم نگه دارند.

باشگاه همچنین ممکن است کلاس های ورزشی گروهی ارائه دهد. اینها معمولاً توسط مربیان تناسب اندام واجد شرایط انجام می شود و شامل کلاس هایی بر اساس ایروبیک، دوچرخه سواری، تمرین با شدت بالا، بوکس، یوگا، پیلاتس و تمرینات عضلانی است. سالن‌های ورزشی با استخر شنا نیز کلاس‌های ایروبیک در آب برگزار می‌کنند.

آموزش شخصی معمولاً در اکثر باشگاه های مدرن در دسترس است. مربیان شخصی برای مشاوره و مشاوره تمرین، تناسب اندام، تغذیه و سلامت مفید هستند. آنها می توانند یک برنامه تناسب اندام سفارشی شامل یک برنامه تغذیه برای کمک به مشتریان برای رسیدن به اهداف خود طراحی کنند. آنها حتی می توانند به نظارت و آموزش با اعضا کمک کنند. با این حال، دسترسی به مربیان معمولا مستلزم هزینه ساعتی اضافی است.

امکانات ورزشی نیز در برخی از باشگاه ها موجود است. گاهی اوقات استخرهای شنا، زمین های بوکس و همچنین زمین های اسکواش در دسترس هستند. در برخی موارد، هزینه های اضافی برای استفاده از این مناطق وجود دارد.

باشگاه‌های ورزشی جدیدتر عموماً شامل تنقلات، فروشگاه‌های بهداشتی، رستوران‌ها، مراکز نگهداری از کودکان، کافه‌ها و سالن‌های استراحت اعضا هستند. داشتن دوش بخار، سونا یا مناطق سلامتی برای آنها غیرعادی نیست. با این حال، معمولاً هزینه های اضافی برای استفاده از این امکانات اضافی وجود دارد.

از آنجایی که سالن های ورزشی مدرن امکانات و امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهند، هزینه عضویت در باشگاه های ورزشی بسیار متفاوت است. هزینه ها را می توان از طریق خرید عضویت های سطح بالاتر مانند عضویت Founders Club یا مادام العمر تغییر داد. این نوع عضویت ها هزینه اولیه بالاتری دارند اما نرخ ماهانه بسیار پایین تری دارند. اینها احتمالاً برای کسانی که به طور مکرر از باشگاه استفاده می کنند و قصد دارند عضویت خود را برای سال های آینده حفظ کنند مفید است.