ویلیام شاتنر کی به فضا می رود؟ نحوه تماشای Blue Origin باعث پخش مستقیم می شودویلیام شاتنر ممکن است سالها فیلمبرداری “در فضا” را در کنار کاپیتان کرک گذرانده باشد پیاده روی ستاره ایاما امروز بالاخره زمان بازی با بازیگر فرا رسیده است واقعی فضا. برای چند دقیقه ، مدیر عامل آمازون ، جف بزوس ، به فضا می پرد. شاید او با رفیق خوبش ، اسپاک ، در آنجا بالا بیاید!

ماموریت امروز هجدهمین مأموریت نیو شپرد با نشان NS-18 است. بهترین خبر؟ می توانید همه چیز را ، از برخاستن تا فرود ، تماشا کنید و مسابقه فضایی میلیاردرها را با تمام توان ببینید. و اگر کمی نسبت به ورود این پسران به فضا حسادت می کنید ، نگران نباشید – به زودی به راحتی می توانید بلیط بخرید.

آیا آمادگی تماشای اعزام ویلیام شاتنر به فضا را دارید؟ در اینجا ما نحوه پیگیری ماموریت فضایی Blue Mission امروز را مشاهده می کنید.

ماموریت فضایی Blue Origin کی است؟

ماموریت فضایی Blue Origin امروز ، 13 اکتبر ، با پرتاب هدفمند در ساعت 10:00 به وقت شرق انجام می شود. پوشش رویداد زودتر از 8:00 ET آغاز می شود.

آیا پخش مستقیم ماموریت فضایی Blue Origin به Amazon Prime انجام می شود؟

فکر خوبیه! اما نه ، این واقعیت که بزوس با آمازون ارتباط دارد به این معنی نیست که این رویداد در Prime Video خواهد بود. به خواندن ادامه دهید تا بدانید کجا باید نگاه کنید.

ماموریت فضایی Blue Origin با ویلیام شاتنر کجاست؟ نحوه پخش مأموریت فضایی Blue Origin:

اگر به اکثر شبکه های مهم اطلاعاتی مراجعه می کنید ، مگر اینکه گزارشات مهمی وجود داشته باشد ، می توانید انتظار پوشش کمی از ماموریت فضایی Blue Origin را داشته باشید. همانطور که گفته شد ، می توانید از پخش مستقیم ماموریت فضایی در وب سایت Blue Origin نیز استفاده کنید. در وب سایت شما همچنین اطلاعات فعلی در مورد وقایع روز و سایر حقایق در مورد Blue Origin را خواهید یافت. اگرچه پخش مستقیم در طول ماموریت انجام می شود ، اما تا زمان شروع کامل هیچ عکس داخلی (یعنی حالت ها و واکنش های شاتنر) مشاهده نخواهیم کرد. (ما همچنین یک خوراک برای شما در بالا قرار داده ایم ، بنابراین کت خود را روی زمین بگذارید و مدتی بمانید!)

ماموریت فضایی Blue Origin کجاست؟

ماموریت فضایی Blue Origin در محل پرتاب One One در غرب تگزاس آغاز می شود.

چه کسی دیگر برای ماموریت فضایی Blue Origin آماده می شود؟

آدری پاورز ، یکی از اعضای تیم عملیات Blue Origin ، به همراه شاتنر در این ماموریت شرکت می کند. مهندس استرالیایی کریس نیز در این ماموریت حضور خواهد داشت بوشوییزن و مدیرعامل Medidata Glen de Vries. این یک سفینه فضایی شلوغ خواهد بود ، مطمئناً!

آیا این اولین ماموریت فضایی Blue Origin است؟ چند ماموریت فضایی Blue Origin دیگر وجود داشت؟

این اولین ماموریت فضایی Blue Origin نیست. به گفته وب سایت مأموریت آبی ، 17 “مأموریت متوالی با موفقیت انجام شد ، از جمله سه آزمایش موفق فرار ، که نشان می دهد سیستم فرار خدمه را می توان با خیال راحت در هر مرحله از پرواز فعال کرد.” جولای گذشته بزوس یکی از این ماموریت ها را آغاز کرد و خود را به فضا شلیک کرد! این دومین سفر با افراد سوار بر این موشک است.

آیا Blue Origin به عموم اجازه می دهد تا ماموریت های فضایی را آغاز کنند؟ نحوه خرید بلیط فضا با Blue Origin:

بطور تکان دهنده ای ، بله: می توانید در وب سایت Blue Origin وارد فضا شوید. قیمت ها هنوز در دسترس نیست و باید به اندازه کافی یک فرم را پر کنید تا در پرواز شرکت کنید. اما چرا آن را امتحان نکنید؟ می توانید در وب سایت Blue Origin وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید