وندی ویلیامز دوشنبه 4 اکتبر – بدون مهمان برمی گردد


وندی ویلیامز در حال شمارش روزهاست تا فصل سیزدهم برنامه روزانه اش بالاخره بازگردد – و او این برنامه را به یک بازگشت باز خواهد گرداند.

با موضوعاتی بین آخرین مبارزه وی با کووید -19-به علاوه شایعه تابستانی-حتی مهمانان نیازی به کمک به شروع فصل جدید ندارند.

یک مطلع به صفحه شش می گوید: “یک ساعت کامل با او و” موضوعات داغ “خواهد بود ، که معمولاً در برنامه دوشنبه انجام می دهد ، اما این بار حتی آن بسیار متعادل خواهد بود.”

وی افزود: “حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد و او می داند که همه تماشا خواهند کرد.”

تیم ویلیامز با ویدئوی تبلیغاتی جدیدی که روز سه شنبه در صفحه نمایش اینستاگرام نمایش داده شد ، با بازگشت او شوخی کرد. شمارش رسمی نمایش روز چهارشنبه با عنوان: “5 روز” آغاز شد.

“وندی دوشنبه برگشت. میان وعده روز اول چیست؟ “متن را بخوان.

ویلیامز به دلیل “مسائل بهداشتی مداوم” مجبور شد چندین مسابقه را برای تبلیغ فصل جدید لغو کند.

بعداً پس از اعلام مثبت بودن تست اضطراری COVID-19 ، تاریخ اولیه فصل جدید از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر تعیین شد. گزارش شده است که چند روز پس از تشخیص ، ویلیامز در بیمارستان برای معاینه سلامت روانی معاینه شد.

وندی ویلیامز روی ویلچر
وندی ویلیامز در نیویورک در حال هل دادن ویلچر مشاهده شد.
فیلیپه رامالس / SplashNews.com

اگرچه هنوز طرفداران به طور مستقیم از او چیزی نشنیده اند ، “او خوب است و خوشحال است” ، منشی گفت. “اکنون تمرکز روی صندلی قرمز او است ، و به کاری که او بهترین کار را می کند برمی گردد. این همه چیز است ”

نماینده ویلیامز در این باره اظهار نظری نکرده است و این برنامه به طور رسمی ترکیب مهمانان آینده را اعلام نکرده است. اما ما می شنویم که نیک کانن-که در حال حاضر برنامه روزانه جدید خود را با Debmar-Mercury ، شرکتی که تهیه کننده نمایش ویلیامز است نیز راه اندازی می کند-نمایش را متوقف می کند.

دیدگاهتان را بنویسید