وندال اسپلترز رنگ خاکستری در جورج فلوید باست در میدان یونیون


بر اساس گزارشات ، مجسمه برنزی 10 فوتی جورج فلوید ، که توسط یک پلیس در شورش سراسری علیه خشونت پلیس در سال گذشته کشته شد ، صبح روز یکشنبه در میدان اتحادیه با رنگ خاکستری تخریب شد. پس از آن NYPD ، تماشاگران و تیم سازنده مجسمه

بوستان سه روز پیش به عنوان بخشی از یک تور نصب شده که شامل هنرمند برونا تیلور ، که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد ، و جان لوئیس ، قانونگذار و مبارز سابق ، رونمایی شد. حقوق شهروندی تابستان گذشته ، اندکی پس از آن ، فوت کرد. فلوید کشته شد.

سخنگوی NYPD گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را با کفش مشکی احاطه کرد که توسط پتو جان لوئیس در ظرفی مخلوط شده بود ، سپس یخ را از مجسمه فلوید عبور داده و رنگ خاکستری روی پتو و یخ ریخت. از بعد از ظهر یکشنبه هنوز هیچ بازداشتی انجام نشده است.

هنگامی که افسران پلیس گزارش تخریب را در صبح یکشنبه دریافت کردند ، چندین داوطلب و همچنین سازنده نصب و راه اندازی ، رنگ خاکستری را پرتاب کردند. بینندگان با استفاده از آثار هنری و خرابکاری با مواد نصب ادغام شدند.

مردم رنگ خاکستری را که بین جورج فلوید در میدان یونیون ریخته شده بود پاک می کنند.

فلش

مردم رنگ خاکستری را که بیرون میدان یورج جورج فلوید ریخته بود ، پاک کردند

جان کاپرت ، 62 ساله ، ساکن وودساید ، می گوید: “این کاری است که ما هر روز انجام می دهیم. رنگ به هیچ وجه ضرری ندارد.”

ایسایا برک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که از ویرجینیا به شهر آمده است تا نصب و راه اندازی را برای خود و خانواده اش ببیند.

برک که سیاه پوست است می گوید: “من تحت تأثیر قرار گرفتم و رنگی را دیدم که بلافاصله به آن واکنش نشان دادم.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستانه است ، نفرت انگیز است ، مردم نادان همه به یک نفر خلاصه شده اند.”

همان فلوید در ماه ژوئن هنگامی که در فلاتبوش ، بروکلین رونمایی شد ، تخریب شد. مجرمان سپس مجسمه شابلون را با گروه افراطی راست افراطی جبهه میهن پرست علامت گذاری کردند. همچنین تصور می شود که این گروه پشت تخریب مجسمه دیگر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی بوده اند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس تصاویری از مظنونان حادثه ماه ژوئن منتشر کرده است ، اگرچه از روز یکشنبه هیچ فردی در این پرونده دستگیر نشده است.

هیچ استنسیلی در میدان یونیون در روز یکشنبه پیدا نشد.

سه مجسمه توسط کریس کارنابوچی توسط تیم Confront Art تا 30 اکتبر رونمایی می شود ، سپس به شهرهای دیگر منتقل شده و سپس به صورت خیریه به حراج گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید