وزش باد از حداکثر در داخل تهران پیشگویی کردن می تواند باشد


مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران در داخل اظهار داشت و گو همراه خود خبرنگار رجانیوز اظهار داشت: بر ایده نقشه های پیش یابی هواشناسی، هوای استان تهران طی 5 روز بلند مدت مواج و در داخل برخی ساعات وزش باد از حداکثر به طور قابل توجهی در داخل نیمه جنوبی همراه خود احتمالات وزش باد پیشگویی کردن می تواند باشد. بادهای کوتاه مدت.” از حداکثر و غبارآلود.

وی اظهار داشت: بعدازظهر در این زمان در داخل برخی عوامل به طور قابل توجهی ارتفاعات بهبود ابر و به ندرت رگبار ظریف پیشگویی کردن می تواند باشد.

مدیرکل هواشناسی استان تهران ضمن ادعا هشدار درجه زرد در رابطه با {سرعت} باد افزود: در نتیجه وزش باد از حداکثر و به ندرت شدید از حداکثر احتمالات شکستگی چوب، نهال های فرسوده و {آسیب} به ساخت و ساز های کوتاه مدت، ریزش ممکن است وجود داشته باشد. اجسام و به مقیاس عقب میدان دید افقی هنگام افزایش ساخت و سازها و گلخانه ها، به همین دلیل پروازهای آرام، کوهنوردی، تردد در داخل نزدیکی ساخت و ساز های ناتمام .

جلالی اظهار داشت: در کل روز و به همان اندازه صبح فردا شاهد به مقیاس عقب نسبی دما و در داخل عصر ارتفاعات همراه خود یخبندان در یک روز واحد در داخل درجه پایین بوده و به همین دلیل روز سه شنبه بهبود تدریجی دما پیشگویی کردن می تواند باشد.