وزارت امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور را منصوب کرد! – سلامتی و تندرستی


انجمن تمرینات سلامت رئیس و مدیر کل جدید را تعیین می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن بهداشت بهداشت مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیر کل انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تاسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت را در یک مرکز تناسب اندام سلامت به ارمغان می آورد. او دارای مدرک کارشناسی علوم فیزیک از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA از دانشگاه فرانکلین است. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین شریک MFA و کالج آمریکایی مدیران مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر سلامت پرسنل در مراقبت های بهداشتی پیمونت گفت: “از طرف هیئت مدیره ، کمیته اجرایی بسیار خوشحال است که به طور رسمی از دیوید در رهبری استقبال می کند.” “دیوید به عنوان اولین مدیری که حرفه خود را در برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع سلامتی حفظ کرده است ، موقعیت ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده است و کجا باید برود. ما می دانیم که این زمان مهمی برای صنعت و سازمان ما است و هیچ کس بهتر از آن نمی تواند رهبری کند. ”

فلانچ به عنوان رئیس و مدیر ، با عضویت در وزارت امور خارجه ، مشارکتهای صنعتی و مشارکتهای استراتژیک همکاری نزدیکی برای رشد و تقویت سازمان خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری اتحادیه ای را که در 20 سال گذشته عضو آن بوده ام ، داشته باشم.” “من تأثیر مثبت آموزش ، ارتباطات و مدارک ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در طول حرفه ام تجربه کرده ام. اکنون ، من تشویق می شوم که سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت آمادگی جسمانی طی سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از مراکز تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش کمک های بهداشتی خود هستند. انجمن Health Wellness در برهه مهمی از تاریخ خود قرار دارد تا به یکی از منابع پیشرو در صنعت تناسب اندام تبدیل شود. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس و مدیر سابق انجمن ، سرپرست و مدیر کل موقت بوده است.

###

درباره انجمن آمادگی جسمانی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک نهاد غیرانتفاعی ، 501 (c) (6) ، عضو حرفه ای است که هدف آن افزایش فرصت های توسعه و موفقیت عملیاتی در امکانات بهداشتی یکپارچه است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، استانداردها ، اقدامات نتیجه ، توسعه حرفه ای و فرصت هایی را برای ارتباط با صنعت تناسب اندام سلامت ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید