ورزش – یک شغل یا فقط یک فعالیت فوق برنامه در هند؟

حرفه ای در ورزش – عرق، شجاعت و نظم و انضباط عظیم!

در هند، طبیعی است که والدین یا دانش آموز قبل از اینکه ورزش را به عنوان شغلی دنبال کنند، دو بار فکر کنند. این عمدتاً به دلیل عدم اطمینان درک شده است که یک ورزشکار باید دائماً در زندگی خود با آن مبارزه کند. والدین از فرزندانشان می خواهند که حرفه ملموس تری را انتخاب کنند که تضمین کننده شغل و رشد پایدار در مدت زمان طولانی تری باشد. این نگرانی اغلب فشار بی موردی را بر کودک ایجاد می کند تا به برنامه B صرفاً بر مبنای تحصیلی تکیه کند تا جایگزینی داشته باشد که بتواند به آن تکیه کند. بدتر از آن این است که علاقه اولیه خود را خودتان به یک برنامه B تبدیل کنید و در نهایت رها کنید!

همان‌قدر که والدین می‌خواهند فرزندانشان شغلی با ارزش و طولانی‌مدت پایدار داشته باشند، دسترسی به آن با اطلاعات ابتدایی همراه است که آنها را وادار می‌کند که مشاغل در ورزش یا هنر را «غیر متعارف» ببینند. این با این تصور همراه است که ورزش شغلی پرخطر است. به غیر از خطرات آسیب، رقابت و بی ثباتی، بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که والدین را نسبت به این زمینه بی میل می کند، به خصوص در هند. از جمله این موارد می‌توان به عدم بی‌تفاوتی در هیئت حاکمه، زیرساخت‌ها، کمبود مربیان مجرب و غیره اشاره کرد.

ورزش هنوز یک صنعت پر رونق در هند است، اما اگر این تصور را دارید که حرفه در ورزش به شهرت و زرق و برق مربوط می شود، این یک جنبه منفی نیز دارد. شجاعت، پشتکار و انضباط فوق العاده برای واجد شرایط بودن برای فعالیت های مختلف در سطح بین المللی لازم است. همچنین یکی از محبوب ترین داستان های فرار، غلبه بر شکست ها و رد شدن ها است تا زمانی که یکی از آنها بدرخشد. ورزش امروز دیگر فقط یک بازی در زمین نیست، بلکه به محبوبیت و غرور است که به ارمغان می آورد. این تلاقی ورزشکاران را به ستاره های ورزشی تبدیل کرده و نیاز به مدیریت ماهرانه بازیکنان و بازی را ایجاد کرده است.

حتی اگر ورزشکار نیستید، اما همچنان مشتاق ورزش هستید، باز هم این امکان برای شما وجود دارد که به طور حرفه ای به دنبال علاقه خود باشید.

ساینا نهوال، بازیکن حرفه ای بدمینتون هندی از سختی ورزشکار بودن در هند می گوید.

برخی از حاصلخیزترین و امیدوارکننده ترین مناطق برای کاوش عبارتند از –

1. تحلیلگر ورزشی

2. حامی ورزش

3. مدیر ورزشی

4. روانشناسی ورزش

5. گردشگری ورزشی

ما می‌دانیم که حوزه‌های ناشناخته جدید نگرانی‌های جدیدی را در مورد پایداری یا عدم پایداری آن به عنوان یک هدف شغلی بلندمدت برای فرزندان شما ایجاد می‌کنند. چه یک تحلیلگر ورزشی باشد، چه مدیریت ورزشی یا تغذیه ورزشی، ما یک موتور توصیه و راهنمایی داریم که از مجموعه داده های قابل اعتمادی استفاده می کند که می تواند مسیر شغلی احتمالی را برای فرزند شما در زمینه های مختلف با در نظر گرفتن علایق، ویژگی های فردی، مهارت ها، انگیزه های اصلی و بسیاری موارد دیگر تعیین کند. پارامترها