ورزش رقابتی – سرگرمی که به رشد شما کمک می کند

بسیار محتمل است که شما ورزش های رقابتی را کنار گذاشته اید، هرچند که بخشی جدایی ناپذیر از دوران کودکی شما بوده است. اکثر کشورها این روزها تاکید زیادی بر ورزش در سطح دانشگاهی و حرفه ای دارند. با این حال، غم انگیز است که می بینیم بیشتر افراد فقط تا دبیرستان یا آخرین تا سال های کالج به ورزش های رقابتی می پردازند. اگر در جوانی ورزش های رقابتی انجام داده اید، شرکت در یک بازی دوستانه با همکاران یا همسایگان خود خاطرات نوستالژیک زیادی را از گذشته به یادگار می گذارد. واقعیت این است که به دلایل متعددی مانند کمبود وقت یا مشغله کاری هرگز این اتفاق نمی افتد. ترکیب ورزش های رقابتی و انجام آن به عنوان یک سرگرمی مزایای زیادی دارد.

برنامه های شلوغ این روزها افراد را مجبور می کند که بدون حرکت زیاد در ایستگاه های کاری خود بمانند. دوست داشته باشید یا نخواهید این موضوع باعث ایجاد مشکلات سلامتی زیادی می شود. گنجاندن ورزش های رقابتی در روال تنبل و یکنواخت ما به ما کمک می کند حرکت کنیم. ممکن است در ابتدا با مشکلاتی مانند عدم توانایی در حرکت سریع مانند گذشته مواجه شوید. سن نقش بسیار مهمی ایفا می کند و ممکن است با آن کند شده باشید. این برای اکثر افراد اطراف ما از جمله خانواده و دوستان صدق می کند. داشتن یک بازی هیجان انگیز در کنار خانواده و دوستان خود، شامل کمی رقابت مثبت و تمام خنده ها، نفس کشیدن و حرکت کردن، قطعا روحیه شما را بهبود می بخشد و همچنین یکنواختی را از بین می برد.

ما در بزرگسالی مسئولیت های زیادی داریم و بیشتر اوقات در مسئولیت های روزانه آنقدر بزرگ می شویم که معاشرت را فراموش می کنیم. این بر خلاف طبیعت است زیرا انسان ها عموماً موجوداتی بسیار اجتماعی هستند و تنها زمانی سالم می مانند که با دوستان و خانواده ملاقات و تعامل داشته باشند.

واقعاً بیرون رفتن و شروع ورزش رقابتی بعد از این همه شکاف می تواند چالش برانگیز باشد، اگرچه این دقیقاً همان کاری است که آنها می خواهند انجام دهند. با بسیاری از درگیری‌های برنامه‌ریزی، بیرون رفتن و شروع بازی به یک مبارزه تبدیل می‌شود. شما می توانید خود را با تیم ورزشی محلی تنظیم کنید و این یکی از راه های انجام آن است. تعهد دادن به دیگران و همچنین خودتان به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که برنامه بازی خود را به طور قطعی دنبال می کنید.

سیستم‌های پارک موجود در بسیاری از شهرها لیگ‌های ورزشی رقابتی را ارائه می‌دهند و مکان‌هایی را برای تمرین و برنامه‌ریزی بازی‌ها نیز فراهم می‌کنند. لیگ ها ورزش هایی مانند بسکتبال، بیسبال، فوتبال و گاهی اوقات حتی والیبال، فوتبال را ارائه می دهند. اگر قصد ندارید به این شکل رسمی بروید، می توانید یک تیم به عنوان یک خانواده یا با دوستانی که دوست دارند این ورزش را انجام دهند راه اندازی کنید.