هورمون رشد انسانی، بیسبال و ورزشکار

زمانی که در اوایل ژوئن، جیسون گریمزلی، پارچ پشتیبان آریزونا دایموندبکز توسط ماموران فدرال در خانه‌اش بازرسی شد، آن‌ها به دنبال هورمون رشد انسانی و سایر داروهای «افزایش‌کننده عملکرد» بودند. اطلاعات غلط و فرضیات منفی زیادی در مورد HGH منتشر شده است. نه تنها می توانید HGH واقعی را به صورت قانونی و بدون نسخه خریداری کنید، بلکه تفاوت زیادی بین هورمون رشد و استروئیدها وجود دارد. اولی ترقه است، دومی بمب هسته ای!

بازیکنان بیسبال تنها ورزشکارانی نیستند که هورمون رشد انسانی مصرف می کنند. ورزشکاران در تمام ورزش های حرفه ای از آن برای به دست آوردن برتری عملکرد و همچنین هنرمندان هالیوود برای بهبود ظاهر و سطح انرژی خود استفاده می کنند. در حال حاضر هیچ آزمایشی وجود ندارد که HGH را تشخیص دهد. اگرچه می‌توان آن را به راحتی توسط پزشک تجویز کرد، اما گریمزلی به دلیل اینکه آن را بدون نسخه پزشک در اختیار داشت، دچار مشکل شد. طنز این است که بیشتر ورزشکاران متوجه نمی شوند که اسپری خوراکی هومیوپاتی HGH برای فروش بدون نسخه مورد تایید FDA است و کاملاً قانونی از طریق اینترنت فروخته می شود.

اسپری خوراکی هومیوپاتی HGH حاوی HGH با درجه دارویی واقعی است و گفته می شود که 60 تا 80 درصد اثرات مشابه با تزریق هورمون رشد را دارد. این بسیار ارزان تر است (حدود 75 دلار در ماه) از تزریق (گریمزلی با 14 دوز گرفتار شد که 3200 دلار برای آن پرداخت کرد) و نیازی به سوزن نیست.

اما کسانی که به دنبال اشکال قانونی HGH هستند باید مراقب باشند. فروشندگانی با بودجه خوبی وجود دارند که محصولاتی به نام “HGH Releasers”، “HGH Precursors”، “HGH Secretagogues” و بسیاری نام های گمراه کننده دیگر را تبلیغ می کنند. این محصولات مطلقاً فاقد HGH هستند. مصرف کنندگان باید برچسب ها را مطالعه کنند تا مطمئن شوند که “HGH”، “هورمون رشد انسانی” یا “Somatotropin” بخشی از لیست مواد تشکیل دهنده است. ماده‌ای مانند “HGHr” و سایر نام‌های مشابه، محصولات HGH جعلی هستند.

این محصولات بر اساس یک نظریه عالی است که در واقعیت به خوبی کار نمی کند. تئوری این است که مجموعه ای از اسیدهای آمینه و سایر محرک های طبیعی را روی هم قرار دهید تا غده هیپوفیز خود را غلغلک دهید تا هورمون رشد انسانی بیشتری تولید کند. و این کار را انجام می دهد. اما بدن انسان ماشینی شگفت انگیز است. پس از 4-8 هفته از این تحریک، غده هیپوفیز به “غلغلک دادن” عادت می کند و تولید HGH اضافی را متوقف می کند. این یک سر و صدا وحشتناک برای مصرف کننده است، زیرا شما تمام مزایای عالی را دریافت می کنید، و سپس ناگهان همه آن مزایا از بین می روند! فروشندگان به شما نمی گویند این اتفاق می افتد. حتی باریک‌تر این واقعیت است که این فروشندگان محصولی را می‌سازند که از محرک‌های طبیعی به ارزش یک پنی استفاده می‌کند و آن را با قیمتی قابل مقایسه با محصولات حاوی HGH واقعی می‌فروشند. حاشیه سود شما بسیار زیاد است!

اسپری خوراکی هومیوپاتی HGH برای بدن انسان بسیار ملایم است. همه داروهای هومیوپاتی هستند اسپری خوراکی HGH نیازی به تحریک غده هیپوفیز ندارد. اسپری باعث می شود کبد شما IGF-1 (فاکتور رشد شبه انسولین 1) تولید کند که منبع فرآیند تقویت است، گویی HGH بیشتری در سیستم شما جریان دارد. هورمون رشد انسانی هورمون اولیه در بدن است. تمام هورمون های دیگر را کنترل می کند. HGH به یک مقوی ملایم برای بدن تبدیل می شود. ورزشکاران ادعا می کنند که احساس می کنند قوی تر هستند، دوام بیشتری دارند و سریع تر بهبود می یابند. اکثر آنها ادعا می کنند که 10٪ تا 20٪ افزایش در عملکرد بدون عوارض جانبی دارند. HGH برای افزایش توده عضلانی شناخته شده است، اما در فرآیند “حجمه کردن” استفاده نمی شود. این کاری است که استروئیدها انجام می دهند و HGH یک استروئید نیست.

استروئیدها برای بدن طبیعی نیستند. ورزشکاران می توانند توده عضلانی فوق العاده ای بسازند، اما با هزینه فیزیکی بسیار بالا. بسیاری از افرادی که از آنها استفاده می کنند از نظر عاطفی بی ثبات می شوند و خطرات نامطلوب زیادی وجود دارد مانند: ب. کاهش اندازه بیضه، به نام چند. استروئیدها یک بمب هسته ای برای بدن هستند که نتایج فوق العاده ای را با هزینه بسیار بالا ایجاد می کنند.

دو محصول دیگر وجود دارد که حرفه ای ها با خیال راحت از آنها برای “افزایش عملکرد” ​​استفاده می کنند که در اینجا ذکر آنها خالی از لطف نیست. یکی HGH به علاوه IGF-1 از شاخ گوزن طبیعی مخملی است. دیگری کپسول های برگ درخت مورینگا پودری خالص است.

از آنجایی که HGH کبد را برای تولید IGF-1، که ماده انرژی زا است، تحریک می کند، اگر بتوانید IGF-1 را به سیستم خود متصل کنید، منطقی است. متأسفانه، مولکول در آزمایشگاه به روشی که مولکول HGH تقویت شد، تقویت نشد. خوشبختانه، Velvet Deer Antler دقیقاً خواص IGF-1 را تکرار می کند. اسپری های خوراکی هومیوپاتی به صورت آنلاین برای فروش بدون نسخه موجود است که حاوی HGH واقعی به علاوه IGF-1 از شاخ گوزن مخملی طبیعی است. این “نسل بعدی” محصولات تقویت کننده تقویت کننده در نظر گرفته می شود.

احتمالاً بزرگترین ماده مغذی ناشناخته در جهان و بزرگترین راز در بین ورزشکاران حرفه ای و افراد با موفقیت در همه نوع، کپسول مورینگا است. سازمان ملل متحد نوزادان مبتلا به سوءتغذیه در آفریقا را با پودر برگ خالص درخت مورینگا درمان می کند و در عرض یک ماه شکم پف کرده آنها عادی می شود و موهای نارنجی آنها به رنگ سیاه طبیعی خود باز می گردد. این ماده کاملا طبیعی در حالی که برای نوزادان بیمار به اندازه کافی ایمن است، برای بزرگسالان کاملا غیر سمی است. منبع انرژی بر پایه قند نیست، بنابراین انرژی برای مدت طولانی دوام می آورد. دوز معمول روزانه 2 تا 4 قرص است، اما برخی از بازیکنان بیسبال، بسکتبالیست ها، ورزشکاران دوومیدانی و برخی از بازیگران هالیوودی بین 10 تا 12 کپسول قبل از اجرای خود مصرف می کنند. بنابراین برگ‌های مورینگا نه تنها بزرگترین ماده مغذی ناشناخته جهان هستند، بلکه بزرگترین راز ناشناخته جهان در میان افرادی که دارای عملکرد بالا هستند، هستند.