همه شما مدفوع می کنند – این یکسان یک چیز است کدام ممکن است مدفوع می توانید داشته باشید آرزو می کند به می توانید داشته باشید بگوید

نیاز به اعتراف کنم کدام ممکن است این مزخرف ترین مقاله ای است کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی نوشته ام.

روز پیش {در حالی که} {سگ}‌هایم مارتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رزی را پیاده‌روی می‌کردم، متوجه شدم کدام ممکن است مدفوع عملکرد مهمی در داخل مسکن من خواهم کرد دارد. من خواهم کرد به دلیل اعتراف نمی ترسم. من خواهم کرد روزانه برای {سگ}‌هایم می‌آورم، روزانه سطل آشغال {زباله} را بیرون از در می‌آورم (فوق العاده، 9 روزانه، با این وجود بدیهی استً چنین احساسی در واقع دارم) را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مشتریانم با توجه به اقدامات {روده}‌شان صحبت می‌کنم. در واقعیت، روزی کدام ممکن است فصل تابستان قبلی در داخل هند بودم، مدفوع ماده شماره خوب گفتگوی من خواهم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارانم بود، وقتی نظر‌هایمان را با توجه به اینکه چه کسی است اسهال داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه کسی است مفید بود بررسی می‌کردیم. من خواهم کرد حتی پس به دلیل بازگشتم به ایالات متحده آمریکا چندین هفته در داخل “پاپ واچ” ماندم به همان اندازه مثبت شوم هر چیز کوچک فوق العاده است (را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش شانس همینطور بود!).

به همین دلیل اگر صاحب حیوان خودساخته، کفگیرها، متخصص مراقبت های بهداشتی، هر دو مسافر جهان هستید، احتمالاً منظور من خواهم کرد را می فهمید!

با این وجود تنوع از افراد به بعد من خواهم کرد با توجه به مدفوع صحبت {نمی کنند}. من خواهم کرد این را می دانم در نتیجه وقتی به دلیل افراد با توجه به مدفوعشان می پرسم، معمولاً به نظر می رسید های سوراخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسید های ناامیدکننده ای به من خواهم کرد می رسد. پس بیایید با توجه به تمام سوالاتی کدام ممکن است افراد می خواهند {پاسخ} دهند با این وجود معمولا به دلیل پرسیدن ممکن است می ترسند صحبت کنیم. سرانجام، مدفوع می توانید داشته باشید خوب شاخص ضروری برای سلامت کل می توانید داشته باشید است!

مدفوع {چیست}؟

خواه یا نه به همان اندازه به فعلی در نظر گرفته شده کرده اید کدام ممکن است مدفوع در واقعیت {چیست}؟ حدود 75 شانس به دلیل معمول مدفوع می توانید داشته باشید است اب، اگرچه این در داخل اشخاص حقیقی مختلف کاملاً متفاوت است. آب هنگام مبارزه از طریق {روده} عظیم به دلیل داروها مدفوع خیس شدن می تواند باشد. به همین دلیل بدون در نظر گرفتن اصولاً اندازه بکشد به همان اندازه «پیاده‌روی» کنید، مدفوع می توانید داشته باشید خشک‌تر می‌شود.

25 شانس بقیه شامل می شود میکرو ارگانیسم‌های بی فایده‌ای است کدام ممکن است به ما در داخل هضم وعده های غذایی پشتیبانی می‌کنند، میکرو ارگانیسم‌های اقامت، پروتئین، ذرات غذای هضم نشده (ممکن است حتی شناخته شده به عنوان فیبر)، ضایعات وعده های غذایی، دیواره‌های سلولی، چربی ها‌ها، کلسترول ldl، نمک‌ها، پروتئین‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها آزاد شده به دلیل کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکز (به عنوان تصویر مخاط).

چه یک چیز خوب مدفوع مفید را می سازد؟

مدفوع می توانید داشته باشید سیگنال واضحی به دلیل سلامت سیستم گوارش می توانید داشته باشید است. دکتر مهمت اوز می گوید: «در طولانی مدت روز می توانید داشته باشید واقعاً می توانید همراه خود به نظر می رسید کردن به آنچه به دلیل بدن ما می توانید داشته باشید بیرون از در می آید، بدن ما تمیز کردن با طور مؤثر تجزیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیل کنید

پس نیاز به مراقب چه یک چیز بود؟ مدفوع مفید خواهد بود، احتمالا:

  • اسپرسو ای طلاییکدام ممکن است به عنوان یک نتیجه رنگدانه های تأمین شده میکرو ارگانیسم های {روده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفرا به دلیل کبد است. می توانید داشته باشید را اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است سایه خالص است، در نتیجه این به می توانید داشته باشید چیزهای زیادی با توجه به آنچه در داخل سیستم گوارش می توانید داشته باشید می گذرد می گوید (با توجه به سایه در داخل {زیر} اصولاً روشن سازی می دهیم).
  • به تعیین کنید دراز. دکتر مایکل لویت، جراح کولون استرالیایی کدام ممکن است کتابی به تماس گرفتن راهنما {روده} نوشته است، می‌گوید مدفوع مفید انسان شبیه تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوام خوب موز نارس است (بعد از همه 9 به سایه). دکتر اوز می گوید: «نمی خواهی [pieces]در میان مشاوران همراه خود این تذکر دیگری هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گویند کدام ممکن است نیازی به تعیین کنید گیری بهترین ندارند. پاتریک دونوان، ND، خوب ارائه دهنده خدمات بهداشتی خالص در داخل سیاتل، WA می گوید: «صندلی ها {نباید} تنه بوته ها خوش نوع باشند. ممکن است می توانند در داخل آب اتاق استراحت ظریف شوند. ممکن است می توانند فرو بریزند.”
  • فقط در مورد بی {بو}
  • حدود 1 به همان اندازه 2 اینچ قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید 18 اینچ اندازه.

سایه های نه چطور؟

معمولاً ما این “گورو طلایی” را نمی بینیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عنوان جایگزین همراه خود عامل یکی دیگر برخورد با می شویم. در داخل همین جا بینشی به دلیل معنای این سایه های نه ممکن است وجود داشته باشد.

  • مشکی: اگر مدفوع تشکیل خون خشک شده قابل انتساب به خونریزی داخل در داخل نیمه فوقانی سیستم گوارش باشد یا نباشد، ممکن است علاوه بر این سیاه شود. {در این} صورت همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی مشاوره گرفتن از کنید.
  • اسپرسو ای شدید {تیره}: بلعیدن شراب به دلیل ساعت شب در گذشته احتمالاً نتیجه در مدفوع اسپرسو ای {تیره} شود. این ممکن است حتی احتمالاً نتیجه نهایی نمک خیلی زیاد هر دو عدم وجود {سبزیجات} باشد یا نباشد.
  • سایه زرد: مطمئناً یکی شرایطی کدام ممکن است احتمالاً باعث زرد شدن مدفوع شود، عفونتی به تماس گرفتن ژیاردیا است، {عفونت} خطرناکی کدام ممکن است احتمالاً به دیگران سرایت تنبل. باز هم دیگری به دلیل توضیحات زردی مدفوع احتمالاً وضعیتی به تماس گرفتن سندرم گیلبرت باشد یا نباشد. در داخل صورت تبصره مدفوع زرد به ارائه دهنده خدمات بهداشتی مراجعه کنید.
  • بی تجربه: {نوزادان} معمولاً در داخل اولیه شیردهی مدفوع بی تجربه سایه دارند. جوانان ممکن است علاوه بر این به عنوان یک نتیجه برخی {بیماری ها} هر دو مصرف کردن سایه های غذایی مدفوع بی تجربه هر دو آبی داشته باشند. بزرگسالان ممکن است حتی در داخل صورت خوردن {مقادیر} خیلی زیاد {سبزیجات} بی تجربه برگ هر دو اگر {مقادیر} زیادی به دلیل غذاهای همراه خود سایه خوراکی بی تجربه خوردن کنند، می توانند مدفوع بی تجربه داشته باشند. مدفوع بی تجربه درخشان احتمالاً نماد دهنده قند مقدار بیش از حد از در داخل برنامه کاهش وزن باشد یا نباشد. هنگامی کدام ممکن است نمک های صفراوی با بیرون اصلاح به دلیل مرکز رفتن می کنند، مدفوع بی تجربه سایه نیز احتمالاً در کنار همراه خود اسهال رخ دهد. در داخل همین جا هم همینطور است: اگر شک دارید همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی مشاوره گرفتن از کنید!
  • سفید/آفتاب: مدفوع ممکن است علاوه بر این پس به دلیل بلعیدن سولفات باریم که مرتبا به بیمارانی کدام ممکن است تحمل اشعه ایکس سیستم گوارش قرار می گیرند، سفید هر دو کم سایه به تذکر برسد. مدفوع سفید هر دو کم سایه نیز احتمالاً نماد دهنده مسائل کیسه صفرا هر دو کبد باشد یا نباشد.
  • بنفش: بنفش درخشان در داخل مدفوع ممکن است علاوه بر این نماد دهنده خونریزی پرانرژی باشد یا نباشد کدام ممکن است احتمالاً نتیجه نهایی هموروئید است. سایه سرخابی احتمالاً به دلیل مصرف کردن سایه های خوراکی بنفش از حداکثر هر دو غذاهای بنفش یادآور چغندر به وجود بیاید.

قبلی موارد نیاز به مدفوع کنم؟

آه – پرس و جو عظیم! مشاوران دیگری هستند حالا و دوباره خوب شخص نیاز به مدفوع تنبل موسسه سراسری دیابت، کلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بیماری} های گوارشی می گوید 3 بار در داخل هفته برای برخی اشخاص حقیقی خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکسته نمی شود. با اشاره به آیورودا، خوب سیستم درمانی تاریخی هند، خوب موارد در داخل روز نهایی است. متخصصان نه به دلیل چند بار در داخل روز حمایت می کنند، {در حالی که} برخی نه می گویند کدام ممکن است شخص نیاز به ظرف 2 به همان اندازه سه ساعت پس به دلیل خوب وعده غذایی بالاتر – هر دو 2 به همان اندازه 3 بار در داخل روز، مدفوع تنبل. به همین دلیل می توانید ببینید کدام ممکن است همراه خود چه کسی است صحبت می کنید واقعاً می تواند حیاتی باشد. تذکر سفارشی من خواهم کرد اینجا است چرا که شما می توانید را بیشتر به دلیل همه شما باشید مشترک در داخل ابزار مدفوع می توانید داشته باشید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است خوب اجابت مزاج در داخل روز نهایی است.

هنگامی کدام ممکن است شخص خاص 4 موارد هر دو اصولاً در داخل روز مدفوع می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدفوع آن قرار است حالت آبریزش دارد، به آن قرار است اسهال می گویند. هنگامی کدام ممکن است شخص خاص خیلی کمتر به دلیل 2 هر دو سه روز در داخل هفته مدفوع می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدفوع آن قرار است جذاب، خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فقط از بین بردن می تواند باشد، به آن قرار است یبوست می گویند.

ذرت چه مشکلی دارد؟

سرگرم کننده دار است، به همین دلیل خرخر کردن اشکالی ندارد. با این وجود اکثر {افرادی که} می شناسم آن قرار است را تخصص کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شگفتی می کنند کدام ممکن است چرا اگر ذرت بخورید، دفعه بعد کدام ممکن است مدفوع کردید، بازهم دوباره برمی گردد! توضیحات متعددی برای این ممکن است وجود داشته باشد. یکی اینجا است کدام ممکن است اکثر ما آن قرار است را {به طور کامل} مشارکت در نمی دهیم جویدن غذای ما. نکته جذاب یکی دیگر کدام ممکن است یاد بدست آوردم اینجا است کدام ممکن است ذرت دارای پوسته بیرونی است کدام ممکن است به دلیل سلولز غیرقابل هضم {تشکیل شده است}. این پوسته بیرونی به دلیل هسته داخل لیز می خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عنوان یک نتیجه غیرقابل هضم در دسترس بودن، بازو نخورده به دلیل مرکز رفتن می تنبل. سپس یادآور خوب هسته فشرده به نظر می رسد مانند است، اگرچه به ساده منافذ و پوست بیرونی است. درون هسته نشاسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل هضم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این قسمتی است کدام ممکن است می توانیم همراه خود بجویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم کنیم.

فوق العاده، امیدواریم اکنون داده ها بیشتری با توجه به این ماده ضروری داشته باشید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این یکسان مدفوع است!