هربالایف – داستان مارک هیوز و هربالایف

هربالایف بیش از 29 سال پیش به عنوان رویای یک مرد جوان آغاز شد. مارک هیوز تنها 18 سال داشت که مادرش جوآن بر اثر مصرف بیش از حد تصادفی قرص های کاهش وزن نسخه ای جان خود را از دست داد.

جوآن که یک مدل پاره وقت و بازیگر در لس آنجلس بود، سال ها با وزن خود مبارزه کرد و در اواخر دهه 1970 راهی مناسب و موثر برای کاهش وزن به عنوان یک مادر شاغل با جایگزین های کمی برای قرص های لاغری پیدا کرد. داروهای رژیمی بسیار اعتیاد آور هستند، عوارض جانبی وحشتناکی دارند و خواب را دشوار می کنند، بنابراین جوآن نیز قرص خواب مصرف کرد و متأسفانه بیش از حد مصرف کرد و درگذشت.

این اتفاق و وضعیت زندگی مارک هیوز بر او تأثیر عمیقی گذاشت تا جایی که مارک تصمیم گرفت با یافتن یک جایگزین مطمئن و مؤثر برای داروهای رژیمی و قرص هایی که مادرش را کشته است، تغییری در جهان ایجاد کند.

مارک به تغذیه و به ویژه گیاهان چینی علاقه مند بود. او این گیاهان را مطالعه کرد و به تمام نقاط چین سفر کرد تا با گیاه‌پزشکان چینی صحبت کند و فواید سلامتی باورنکردنی را که این گیاهان بر بدن انسان دارند، کشف کرد. مغزهای چینی کشف شده از این گیاهان به عنوان دارو برای هزاران سال استفاده می کردند.

مارک اگرچه سابقه پزشکی نداشت، دبیرستان را به پایان نرساند، سابقه تجاری نداشت و پولی نداشت، اما مارک موفق شد افرادی را پیدا کند که به ایده او گوش دهند و با کمک و حمایت آنها و یک سال آزمایش و اصلاح با هم فرمول 1 را فرموله کردند. “. جایگزینی غذایی که با پروتئین سویا، ویتامین ها و گیاهان ساخته شده است. مارک می خواست با جایگزین کردن 2 وعده غذایی در روز با این فرمول به افراد کمک کند وزن خود را کاهش دهند و در نتیجه کالری را کاهش دهند و در عین حال 100٪ از تمام مواد مغذی مورد نیاز سلول ها را برای سلامتی مطلوب دریافت کنند. و “تغذیه سلولی” متولد شد.

در فوریه 1980، در سن 23 سالگی، مارک اولین مشتری خود را برای محصول به دست آورد، مادربزرگش میمی، که 20 پوند وزن کم کرد و 20 نفر از دوستان خود را معرفی کرد.

این خبر به سرعت پخش شد که مردم نه تنها به دلیل این محصول وزن کم کردند، بلکه به دلیل اینکه سیستم آنها توسط گیاهان پاکسازی شد، جوان تر به نظر می رسید، انرژی بیشتری دریافت کردند، فشار خون عادی شد، و بسیاری از مزایای سلامتی دیگر به دنبال آن بود و در نهایت در سال اول تولید ، Herbalife بیش از 2 میلیون دلار فروخته بود.

اکنون، با داشتن یک دسته کامل از اعتبارنامه های سلامت و درآمد باورنکردنی، این شرکت به سرعت رشد کرد.

1981 10 میلیون دلار

1982 52 میلیون دلار

1983 148 میلیون دلار

در سال 1984، هربالایف 402 میلیون دلار فروش داشت که آن را به سریع ترین شرکت در حال رشد در تاریخ تجارت ایالات متحده تبدیل کرد و انواع رکوردها را شکست و بر اساس سه عامل بسیار مهم کارهای قابل توجهی انجام داد.

1) محصول مارک از همان ابتدا مشخص کرد که محصولات Herbalife با استفاده از آخرین علم، فناوری و پزشکی ساخته می شوند و هیچ زمان، تلاش یا هزینه ای از هدف شماره 1 منحرف نخواهد شد. این محصولات می توانند بهترین غذا برای بدن انسان باشند که با پول می توان خرید. ترکیب بیش از 6000 سال دانش گیاهی چینی با فناوری تغذیه غربی و قابل مصرف کردن، آماده کردن آسان و خوش طعم کردن آن مطمئناً یک کار بود، اما مارک هیوز و تیم پزشکان و دانشمندان این کار را انجام دادند.

امروزه خط تولید هربالایف شامل مدیریت وزن، تغذیه هدفمند، تغذیه خارجی و مراقبت شخصی است. همه آنها با ترکیبات گیاهی طبیعی ساخته شده اند و همه برای پاکسازی و تغذیه سلول های بدن برای حداکثر نتایج سلامتی طراحی شده اند.

2) مربیگری شخصی مارک نیاز به یک رویکرد “شخصی” برای کاهش وزن را تشخیص داد. او می دانست که فروش محصولات خارج از قفسه سوپرمارکت باعث کاهش اثربخشی آنها می شود، بنابراین مارک تصمیم گرفت بهترین راه برای “تغییر جهان” بازاریابی چند سطحی باشد. از طریق MLM، مصرف‌کننده نه تنها بهترین محصولات را دریافت می‌کند، بلکه اگر یک توزیع‌کننده Herbalife به عنوان مربی شخصی خود در کنار خود داشته باشد، بهترین خدمات را نیز دریافت خواهد کرد.

3) طرح جبران خسارت. مارک متوجه شد که برای رسیدن به رویای خود برای “ساختن جهان به مکانی سالم تر” به تیمی از توزیع کنندگان با انگیزه بالا نیاز دارد، بنابراین مارک طرح جبران خسارت را ایجاد کرد تا از همه عملکرد بهتری داشته باشد.

1. طرح جبران خسارت حداکثر 50٪ در تمام فروش پرداخت می کند. از دانش‌آموزان گرفته تا مادران گرفته تا راننده‌های تاکسی و حتی پزشک خانواده‌تان، فروش به معنای کمک به کسی است که سلامت خود را بهبود بخشد و در نتیجه چند صد یا هزار دلار به درآمد ماهانه‌تان اضافه کنید.

توزیع کنندگان پاداش دوم که سازمانی را برای کمک به رویا ساخته اند. از 1 تا 100000 توزیع کننده، به طور منصفانه برای کل تیم خود پرداخت خواهید کرد، از جمله کمیسیون عمده فروشی تا 25٪، حق امتیاز 15٪ و پاداش های بی نهایت تا 7٪، پاداش تعطیلات و فروش جهانی 1٪ از فروش سالانه. . به طور کلی، هربالایف 73 درصد از کل فروش محصولات را به توزیع کنندگان خود بازپرداخت می کند، که آن را به بالاترین پرداخت و منصفانه ترین طرح جبران در کل صنعت تبدیل می کند.

امروز رکوردها برای خود صحبت می کنند. 29 سال در تجارت، 70 کشور، 3.8 میلیارد دلار در سال 2008، فهرست شده در بورس نیویورک، دانشمندان برنده جایزه نوبل، هیئت مشاوره پزشکی UCLA، بیش از 100 میلیون گواهی ثبت شده، بنیاد خانواده هربالایف، خدمت به کودکان در معرض خطر در سراسر جهان و قراردادهای حامی ورزشی برجسته از جمله LA Galaxy و David Beckham تنها برخی از دستاوردها هستند. اما غیرقابل باورتر از همه، هربالایف رسما “شرکت کاهش وزن شماره 1 در سراسر جهان” است!

درست است که «یک مرد می تواند تفاوت ایجاد کند!» مارک هیوز ثابت کرد که هرکسی رویایی داشته باشد و اراده ای برای تحقق آن داشته باشد، می تواند دنیا را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

اگر صدای این شرکت را دوست دارید و علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید اینجا را کلیک کنید… هربالایف