هدف از سفر رئیس جمهور به نیویورک و ارتباط او با ناآرامی ها/اعتراضاتی که به خواسته های احمقانه اخیر قابل درک نیست چیست؟


گروه سیاسی رویال نیوز: سید ابراهیم راسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران که به آمریکا سفر کرد برای شرکت در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل، ظهر دوشنبه به وقت محلی وارد نیویورک شوید.

این اولین حضور آقای رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل است. این موضوع به دلیل رئیس دولت و پوشش بالای رسانه ها از اولویت بالایی برخوردار است.

گزارش کردن رجا نیوز; متناسب با اهمیت و حساسیت این موضوع برخی گروه ها و افراد مرتبط با سازمان های تروریستی در واکنش به حضور رئیس جمهور در نیویورک بلافاصله در ایالات متحده مقیم هستند. با انتشار پیامی برای اتحاد مجدد در برابر ایالات متحده ملت ها از بازوهای مختلف رسانه ای خود برای انتشار این فراخوان تا جایی که می توانستند استفاده کردند. .

این افراد که همچنان برای بقا به میادین نفتی عربستان و آمریکا متکی هستند، این روندها را با پیام‌هایی و با ادعاهای مبهم و نامفهوم بازتاب داده‌اند. قصد جنگ داخلی با جمهوری اسلامی ایران را دارند و فریاد می زنند ..

برخی از خوانندگان فراموش شده سابق لس آنجلسی. آنها از آب گل آلود ماهی گرفتند تا دوباره گزارش دهند و برای دریافت جیره ماهیانه از اربابان غربی که سال ها به آنها احترام می گذاشتند اطاعت کردند. آنها اکنون زن هستند. و مدعی حمایت از ایران و ایران شد.

یکی از این افراد در گفتگویی در اینستاگرام با یکی از وابستگان سعودی از مردم برای پیوستن به اعتراضات ضد سازمان ملل دعوت کرد. با تاکید بر اینکه در این مراسم نیز شرکت خواهد کرد. او همچنین گفت: “من می توانم صدای کوچکی باشم و با صدای کوچک یکپارچه فریاد آزادی می آید.” شما باید برای آزادی هزینه کنید. و شما نمی توانید بدون پول به آزادی برسید.»

علاوه بر گروه خودخوانده، عده ای دیگر از طبقه او با شعار اعتراض به جمهوری اسلامی نبردی جدی و مهم را علیه نظام آغاز کرده اند. که در نهایت با انجام این فعالیت سرنگون شدند و آن ها را انجام دادند می توانم دوباره به ایران برگردم برگرد!

واضح است که این افراد و گروه ها از خدمات غربی منحرف شده و در جهت اهداف خود تلاش می کنند. این اشک تمساح مردانه برای درگذشت مرحوم امینی چیزی نیست جز بازی برای پیشروی به هدفی که به آن اعتماد دارند و به خودی خود برایشان مهم نیست.

جالب است موج اعتراضات به حضور سیدابراهیم رئیسی در نیویورک در اجلاس سازمان ملل در پی اعتراض برخی نمایندگان آمریکایی آغاز شد. در یک حرف 52 دموکرات و جمهوری خواه از جو بایدن خواسته اند که از ورود سید ابراهیم رئیسی به کشور جلوگیری کند. علاوه بر این، پیش از آن نیز در نامه ای مشابه به بایدن، هفت سناتور جمهوری خواه از او خواستند اجازه ورود زید ابراهیم رایضی به آمریکا را ندهد.

علاوه بر این، اعتراضات مبهم و خواسته های نامشخص عده ای در داخل به عنوان مکمل داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از فوت مرحوم امینی مسئولان کشور اولین کسانی بودند که مسیر پیگیری قانونی را برجسته کردند و ابعاد حادثه را روشن کردند و وارد موضوع شدند و اهمیت موضوع و دغدغه مسئولان را نسبت به موضوع نشان دادند. زمان برای دردسر

اما اینها برای آشوبگران مهم نبود. و در ساعات اولیه اعتراض با شعاری خشن و ویرانگر همه را متوجه بی صداقتی خود و هدف اصلی این اعتراضات کردند. و ماهیت درونی آنها را آشکار کند

بدون شک چنین اعتراضاتی در زمان کنونی که رئیس جمهور در نیویورک است. و مذاکرات با 1+4 ادامه دارد و در حال پیگیری است. تظاهرات در داخل بر مبنای مبهم، خشن و به شدت خشونت آمیز برنامه ریزی شده بود. به جز انتقال اخبار منفی از داخل و خارج از مرزها. هدف دیگری را دنبال نمی کند و سعی خواهد کرد وجهه بین المللی جمهوری اسلامی را خنثی کند.

در صحنه بین المللی نیز با این اقدام جمهوری اسلامی را برای گلزنی در مذاکرات منهتن تحت فشار قرار داد و دستش را برای دور از دسترس غرب بلند کرد.

رابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران خارج از مجمع عمومی سازمان ملل بی بی سی وی به بهانه اتفاقات مهسا امینی مصاحبه کرد و تلویحا گفت: کسانی که این کار را می کنند باید پاسخگو و پاسخگو باشند..همچنین درباره همین موضوع، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا و جوزف بورل، معاون هماهنگ کننده اروپا موضع قوی بگیرید و جمهوری اسلامی ایران را متهم کنید.

اعتراضات اخیر منجر به تغییر تاکتیک های غربی شده است. و آنها را مجبور به استفاده حداکثری از آن می کند و از این طریق امتیاز و سوء استفاده از طریق محکومیت جمهوری اسلامی ایران به دست می آید.