نکات مراقبت از پوست برای مردان


مراقبت از پوست ملایم

متأسفانه مردان کمتری نسبت به زنان وجود دارند که آرایش صورت خود را جدی می گیرند. چرا که آقایان عموما سلامت و شادابی پوست را تنها در هنگام شستن صورت خود با صابون معمولی می بینند. مراقبت از پوست ملایم همچنین بسیار پیچیده است.

اگرچه اپیدرم مردان ضخیم تر از زنان است اما داشتن پوستی بدون لک، آکنه، مشکلات پوستی و چین و چروک برای استفاده از محصولات مراقبتی و بهداشتی خود کافی است یک برنامه روزانه داشته باشید البته اکثر آقایان استفاده از این وسایل را فقط به لوازم جانبی مورد استفاده برای اصلاح صورت و بدن محدود می کنند.

در این مقاله سعی می کنیم توصیه هایی برای جوانسازی صورت مردانه برای آشنایی با یکدیگر مفید است پس به ما بپیوندید

مراحل اصلی مراقبت از صورت مردانه.

نکات زندگی روزمره مراقبت از پوست ملایم شما باید به یاد داشته باشید، آنقدرها هم سخت نیست. و تنها باید نتایج حاصل از داشتن پوستی شاداب و زیبا را در نظر بگیرید.

این نکات عبارتند از:

نوع چهره را بشناسید

به طور کلی اکثر مردان از تفاوت ها و تغییرات پوست صورت خود بی اطلاع هستند. و ناآشنا بودن این افراد با وضعیت پوستی خود امری طبیعی است. در حالی که شناخت نوع پوست خود یکی از ضروری ترین و اساسی ترین جنبه های دستیابی به پوستی جوان، زیبا و شاداب است، توصیه می کنیم قبل از انجام هر نوع روتین پوستی، نوع پوست خود را بشناسید.

جوانسازی صورت مردانه

هر روز صورت خود را بشویید

برخی از مردان فکر می کنند که شستن صورت خود در حمام کافی است. اما چون صورت در طول روز همیشه با انواع عفونت ها و باکتری ها مواجه است. بنابراین پاکسازی کامل و کامل صورت در آن بسیار مهم است جوانسازی صورت مردانه و خانم ها خواهند بود

علاوه بر این، پوست صورت به دلیل تفاوت فاحش با بدن است بنابراین، یک روش شستشوی روزانه جداگانه مورد نیاز است. بنابراین برای شروع یک روال مراقبت از پوست مردانه. ابتدا صورت خود را دو بار در روز بشویید. یک بار صبح بعد از بیدار شدن از خواب و یک بار هنگام خواب با پاک کننده مخصوص آقایان.

لایه برداری پوست، جوانسازی پوست، پوست صورت آقایان

مرحله بعدی که تاثیر زیادی بر روی صورت مردان دارد لایه برداری است. زیرا علاوه بر از بین بردن سلول های مرده پوست، گرد و غبار و چربی اضافی پوست. همچنین به لایه های عمیق تر پوست نفوذ می کند و عمیق ترین منافذ شما را از هرگونه آلودگی پاک می کند. پس به طور جدی صورت خود را لایه برداری کنید!

محصولات لایه بردار و لایه بردار به جلوگیری از گرفتگی پوست و جلوگیری از جوش و جوش سرسیاه کمک می کنند. اما هنگام انتخاب و خرید محصولات لایه بردار و اسکراب صورت همچنین باید نوع پوست خود را در نظر بگیرید تا با استفاده از محصول نامناسب آسیب نبینید.

مراقبت از پوست ملایم

رطوبت صورت را با یک مرطوب کننده تنظیم کنید.

استفاده از محصولات آبرسان و آبرسان، لایه ای محافظ روی صورت شما ایجاد می کند و علاوه بر جلوگیری از مسدود شدن منافذ، لایه ای محافظ روی صورت شما ایجاد می کند. همچنین از صورت شما در برابر بسیاری از باکتری های مضر محافظت می کند. علاوه بر این، استفاده از این محصولات به شادابی و شادابی پوست شما کمک می کند.

زیرا مرطوب کننده ها وظیفه آبرسانی پوست و تامین مواد مغذی پوست را بر عهده دارند. در طی فرآیند پاکسازی و لایه برداری پوست را بازسازی و بازسازی می کنند البته این محصولات انواع مختلفی دارند. هر نوع برای نوع خاصی از پوست مناسب است. بنابراین توجه به نوع پوست و حتی فصلی که در آن مرطوب کننده انتخاب می کنید بسیار مهم است.

از ضد آفتاب استفاده کنید

یکی دیگر از روتین های مهم مراقبت از پوست که مردان نادیده می گیرند، ضد آفتاب است. متاسفانه برای بسیاری از مردان این ایده وجود دارد که استفاده نکردن از کرم ضد آفتاب تاثیر کمی روی پوست دارد. اما به نظر می رسد که افراد در هر سنی زمانی که در معرض نور خورشید هستند باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنند.

زیرا تاثیر نور خورشید بر روی پوست یکی از مهم ترین عوامل پیری پوست است. و حتی در دراز مدت این اشعه همچنین می تواند باعث سرطان پوست شود، بنابراین برای داشتن پوستی سالم و شاداب. همیشه باید قبل از خروج از خانه از ضد آفتاب استفاده کنید. و هر بار ضد آفتاب بزنید چند ساعت در روز

از کرم دور چشم استفاده کنید

استفاده از کرم های دور چشم برای آقایان رایج و رایج نیست. اما این محصولات مشکلات پوستی، چین و چروک و سیاهی دور چشم را برطرف می کنند. یک نکته طلایی در برنامه روزانه مردان وجود دارد، البته باید بدانید که بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم بعد از شستن صورت در صبح و هنگام خواب است.

آقایان چگونه پوست خود را سفید می کنید؟

با انواع ماسک ها از صورت خود مراقبت کنید.

سوال آقایان چگونه پوست خود را سفید می کنید؟ شامل موارد زیادی می شود. و یکی از توصیه های ما به آنها این است که استفاده از ماسک را به خاطر بسپارند.به طور کلی محصولات بهداشتی و مراقبتی آقایان گسترده و متنوع است. اما بیشتر آنها فقط روی استفاده از صابون، ژل و فوم، دئودورانت و افترشیو تمرکز می کنند. نادیده گرفتن سایر محصولات

محصول دیگری که به تکمیل روتین شما کمک می کند ماسک های صورت هستند. زیرا این محصولات از مواد غلیظ ساخته شده اند که علاوه بر رفع برخی مشکلات، همچنین پوست شما را تمیز و آرام می کند.

سرم مراقبت از پوست

استفاده روزانه از سرم موثرتر از سایر محصولات مراقبت روزانه مردانه است. به دلیل تزریق مواد مغذی عمیق به منافذ پوست به دلیل قدرت شگفت انگیز ضد پیری آن. اینها پوست شما را جوان تر و درخشان تر نشان می دهند البته توصیه می کنیم از این محصولات بعد از شستن صورت و قبل از آبرسانی استفاده کنید.