نکاتی برای دستیابی به اهداف سلامتی 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما در ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهداف 2021 کمک کند!

1. پیشرفت خود را در ردیاب تناسب اندام خود پیگیری کنید

می توانید از برنامه تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری هایی که می سوزانید ، چند قدم بر می دارید یا مایل هایی که در طول روز پیاده روی می کنید استفاده کنید. برخی از مانیتورهای تناسب اندام همچنین دارای یک مانیتور ضربان قلب و یک مانیتور خواب هستند که برای یافتن اندازه گیری های سلامتی بسیار مناسب هستند. این ابزار پیشرفت در طول زمان را برای شما آسان می کند تا بتوانید به جای تسلیم شدن ، پیشرفتی را که انجام داده اید تشویق کنید.

2. تمرینات منظم را با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه انجام دهید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید روزانه 0 دقیقه بروید و هر روز حداکثر 60 دقیقه کار کنید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که به اهداف بزرگ شما کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه کار کنید ، سعی کنید هر ساعت به خودتان یادآوری کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، تمرینات سریع انجام دهید.

3. کاری را که دوست دارید انجام دهید ، پیدا کنید تا بتوانید به مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید – اعم از دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از عملکرد لذت می برید ، به احتمال زیاد کمی بیشتر بمانید و پیشرفت سفر تناسب اندام خود را ادامه دهید.

اگر به نظر می رسد هیچ یک از این فعالیت ها از شما لذت نمی برد (یا اگر سرگرمی وجود ندارد) ، سعی کنید انواع مختلف تمرینات را کاوش کنید تا زمانی که تمرین مناسب را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کم خوابی می تواند منجر به خستگی و کاهش ورزش یا رژیم غذایی شود. بنابراین ، بهتر است هر شب حداقل هشت ساعت بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای کار در آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس بدنسازی بپیوندید

پیوستن به تیمی برای همکاری به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشید و پاسخگو باشید. این یک راه سرگرم کننده برای ورود و خروج از خانه است! اگر بدنبال سالن بدنسازی برای پیوستن و ارائه دوره های تناسب اندام هستید ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com Fitness $ 10 را بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید