نقش سردار همدانی در سرکوب فتنه


میرحسین موسوی نشان داده به خاطر سردار کینه عمیقی نسبت به سردار حمدانی دارد. حمدانی اجازه ندارد 88 نفر را برای توسعه و نابودی کشور تحریک کند.

به گزارش رجانیوز، حجت الاسلام سید رضا تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به توهین های میرحسین موسوی به اولیای حرم، اظهار داشت: انسان تا کجا می تواند از ارزش های خود در جامعه، مردم، تنزل داده و فاصله بگیرد. و انقلاب اسلامی

وی گفت: زمانی که میرحسین موسوی نخست وزیر شد و مسئولیت کشورمان را بر عهده گرفت. خیلی به مردم نگاه می کرد. اما اکنون از ارزش های مردم و انقلاب اسلامی دور شده است.

رئیس امور اداری شورای اسلامی تشریح کرد آیا موسوی باید بگوید منظورش از حضور میلیونی در مراسم تشییع سردار سلیمانی چیست؟ آیا نمی بینید که میلیون ها نفر اشک می ریزند و برای رهبر شجاع ما سوگواری می کنند؟ چرا به شهدا این حرف ها را زد؟ پرسنل ما با بصیرت و بصیرت سردار سلیمانی را گرامی می دارند، موسوی و طایفه اش نمی توانند حرکت مردمی علیه سردار سلیمانی را نادیده بگیرند.

تکوی ادامه داد: در واقع اگر الفبای مسائل سیاسی را بدانیم و با منطقه و جایگاه مستکبرین در جهان آشنا باشیم. او این را نمی گوید.» موسوی باید با مقامات داخلی کشور اختلافاتی داشته باشد. اما نباید حرکت کلی انقلاب اسلامی را اشتباه تفسیر کند.

وی هشدار داد: اردشیر زاهدی وزیر امور خارجه ایران در دوران پهلوی از شخصیت های ضد انقلاب بوده و سوابق او و خانواده اش مشخص است. وی بحث ارزش های سردار سلیمانی و ایران را مطرح کرد و در مقطعی گفت: من به سردار سلیمانی افتخار می کنم و خواهم بود و این نشان می دهد که میرحسین موسوی کم و بیش عقب مانده است. دقیقاً از زاهدی طاغوتی، طاغوتی های فراری در برابر رشادت های سردار حمدانی و سردار سلیمانی سر تعظیم فرود آوردند، اما موسوی این بحث های ناعادلانه را مطرح کرد.

توهین موسوی به سردار همدانی

جانشین جامعه روحانیت مسلح با اشاره به توهین و رشادت های میرحسین موسوی به سردار همدانی گفت: موسوی این سخنان را در تلافی بیان کرد زیرا سردار همدانی یکی از عوامل اصلی بازدارنده سال 88 در تهران بود و دانی خدمت بزرگی به مردم و انقلاب اسلامی کرد. میرحسین موسوی نشان داد که به خاطر سردار کینه عمیقی نسبت به سردار حمدانی دارد و با مدیریت و دستورات خود از بسیاری از بلاها جلوگیری کرد. حمدانی اجازه ندارد 88 نفر را برای توسعه و نابودی کشور تحریک کند. ایثار و فداکاری سردار همدانی با این استدلال های غلط گم نمی شود.

تقوی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان نباید نسبت به سخنان تند موسوی بی تفاوت باشند، گفت: اکنون زمان آن است که اصلاح طلبان مرزبندی مشخصی را تعیین کنند. اصلاح طلبان قرار بود در جریان فتنه 88 موضع خود را اعلام کنند اما نشد و رویه خود را تعیین نکردند.

او تاکید کرد که حتی الان افرادی که با میرحسین موسوی و از نزدیکان او هستند و با او رابطه دارند. باید فکر کرد که در کنار سردار سلیمانی و اولیاء حرم بودند یا در کنار میرحسین موسوی.

رئیس مجلس شورای اسلامی تهران درباره حمایت میرحسین موسوی از داعش گفت: کلینتون اعلام می کند ما داعش را برای نابودی انقلاب اسلامی ایجاد می کنیم. آنها داعشی های خبیث را می کشند و می خواهند جلوی بیداری اسلام را بگیرند.داعش و رژیم قدس با جنایات خود حقوق بشریت را زیر پا می گذارند. و مردم مظلوم قربانی می شوند. متأسفانه موسوی از داعش حمایت می کند.

تقوی گفت: موسوی زمانی خود را به قدری باهوش نشان داد که هیچکس جرأت نمی کرد از هوش او صحبت کند. و این روشنفکران را ارث خود می دانند، گاهی ممکن است شخص با دلسوزی نامه یا اعلامیه ای بنویسد یا در امور خود اصلاح کند. اما من هیچ دلسوزی برای سخنان موسوی ندیدم. و پر از کینه و انتقام و سعی کنید همه ارزش ها را زیر سوال ببرید شکوه انقلاب و نظام

موسوی به دلیل نارضایتی خود از پرسشگری دریغ نکرد و دانش خود در زمینه سلاح های هسته ای و دفاع را نادیده گرفت. اما باید بداند که با افزودن به این گفتگوهای ناراضی راه به جایی نمی برد.