نقد و بررسی دوچرخه – سوما جویس 29" دوچرخه کوهستان

با توجه بسیار به سیستم تعلیق کامل و فیبر کربن، فکر می کنید که دم های سخت فولادی مرده اند. خوب من خوشحالم که می توانم به شما بگویم که آنها زنده هستند و لگد می زنند. با انفجار دوچرخه‌های چرخدار 29 اینچی، دم سخت فولادی دوباره بازگشته است. همه ویژگی‌هایی که ما در مورد دوچرخه‌های فولادی دوست داشته‌ایم در Soma Juice وجود دارد. سواری سخت اما نرم. نسبتاً سبک با احساسی تند Soma Juice یک جک از همه حرفه‌ای دوچرخه‌های تریل است که می‌تواند هر شخصیتی را که می‌خواهید اتخاذ کند.

ظاهر متمایز است با لوله منحنی بالا که نمایه ای منحصر به فرد ایجاد می کند و لحنی از فاصله فاق ایجاد می کند. با خروجی های ورودی عقب و آویز چرخ دنده، Juice را می توان بسته به روحیه شما تک سرعته یا دنده کرد. این تایر به اندازه کافی در قسمت عقب وجود دارد تا یک لاستیک 2.3 اینچی با فاصله گل و لای فراوان راه اندازی شود.

در طول یک فصل سوار شدن بر Soma Juice، آن را به صورت تک سرعتی، دنده ای و به عنوان یک دوچرخه جاده با میله های دراپ و لاستیک های باریک ساخته بودم. من بیشتر وقت را در مسابقات استقامتی (8 ساعت انفرادی) به صورت تک سرعتی صرف مسابقه کردم. هندلینگ با ثبات چرخ های معمولی 29 اینچی در سرعت های بالا محکم بود. ترکیبی از پایه چرخ کوتاه و دوشاخه سفت و سخت باعث بالا رفتن سریع از زین شده است. در زمین های فنی، براکت پایین پایین برای ضربه زدن گاه به گاه پدال ایجاد می کند، اما اینطور نیست. بدتر از اکثر دوچرخه ها

کمیت کردن تفاوت‌ها در نحوه دوچرخه‌سواری آن‌طور که عمدتاً احساس می‌شود، دشوار است، اما Soma Juice دوچرخه‌سواری سرگرم‌کننده‌ای است. من بهترین مسابقات را در 5 سال گذشته با این دوچرخه داشتم، بنابراین این دوچرخه جایگاه ویژه ای در قلب من دارد. Juice دارای مزایای چرخ 29 اینچی با احساس قدیمی دم فولادی خوب است. دوچرخه کامل با چنگال سفت و سخت کربنی Bontrager، چرخ‌های کریس کینگ و On One Mary Bar ساخته شده است. وزن کامل دوچرخه 23 پوند است.

Juice که از لوله دو لبه دار با عملیات حرارتی Tange Prestige ساخته شده است، تعادلی بین قیمت، کیفیت سواری و وزن ایجاد می کند. آنها می توانستند آن را سبک و از رینولدز 853 یا True Temper OX Platinum درست کنند، اما قیمت را به طرز چشمگیری افزایش می داد. از Soma فقط به عنوان یک قاب موجود است که می توانید آن را خودتان بسازید یا یک دوچرخه کامل از فروشگاه مورد علاقه خود تهیه کنید. Soma Juice نوعی دوچرخه است که سرها را برمی گرداند اما همچنان در مسیر عالی کار می کند. بسیاری از آنها را در صحنه مسابقه یا سواری گروهی محلی نخواهید دید، بنابراین می‌توانید چیزی منحصربه‌فرد داشته باشید، بدون اینکه هزینه‌هایتان را خراب کنید.