نقد و بررسی دوچرخه – سالسا ماماسیتا 29"او

دوچرخه‌های کوهستانی چرخدار 29 اینچی اینجا هستند. ترکیبی از مقاومت غلتشی کمتر، پایداری بیشتر و کشش بیشتر باعث می‌شود افراد شیفته شیوه رانندگی خود شوند. Salsa Mamasita دوچرخه‌ای است که تمام مزایای چرخ‌های بزرگ را دارد. فریم شگفت‌انگیز و کیت ساخت عالی. ماماسیتا در حالی که یک دوچرخه سطح ابتدایی نیست، یک ارزش عالی است.

همانطور که قلب هر دوچرخه ای چارچوبی است که از آنجا شروع خواهیم کرد. مثلث اصلی و پایه های زنجیر از لوله اسکاندیم با پایه صندلی فیبر کربنی ساخته شده است. اسکاندیم عنصری است که با آلیاژ آلومینیوم باعث افزایش عمر خستگی، قدرت و کیفیت سواری می شود. این ترکیب با فیبر کربن یک قاب سبک اما قوی را ایجاد می کند. مثلث جلویی با جوش های بسیار تمیز ظاهری نسبتاً استاندارد دارد. جادوی واقعی دوباره اتفاق می افتد. نشیمن‌گاه‌ها و پایه‌های زنجیری هر دو به شکل بیضی صاف هستند، بسیار پهن‌تر از ارتفاعشان. هدف افزایش استحکام پیچشی و در عین حال اجازه دادن کمی انطباق عمودی برای سواری راحت تر است.

می توانید ماماسیتا را به صورت قاب یا دوچرخه کامل تهیه کنید. بسته کامل یک ساخت بسیار زیبا با گروه کامل Shimano XT به جز میل لنگ Race Face Deus است. Rock Shox Reba یکی از بهترین چنگال های کراس کانتری در اطراف است. قابلیت تنظیم زیادی دارد و دارای قفل نصب شده بر روی فرمان است. دسته، ساقه، میله صندلی و رینگ ها همه سالسا هستند. اکثر شرکت‌ها قطعات برند معمولاً یک پله پایین‌تر هستند، اما سالسا به خودی خود یک قطعه‌ساز معتبر است. وزن کامل دوچرخه حدود 25 پوند است. با تعویض برخی قطعات، می توانید آن را سبک تر کنید، اما همانطور که هست بسیار محکم است.

سواری دم سخت کلاسیک همراه با چرخ های بزرگ است. سالسا ماماسیتا سریع و سریع دوچرخه سواری سرگرم کننده ای است. دوست دارد سخت سوار شود. اما با وجود تمام احساسی که دارد، هنوز کاملاً راحت است. چرخ‌های با قطر بزرگ‌تر کار خوبی برای خاموش کردن برآمدگی‌های کوچک‌تر انجام می‌دهند و به نظر می‌رسد طراحی پایه‌ها لبه ضربه‌های تیزتر را از بین می‌برد. انتقال نیرو به نفع حملات زینی است. Mamasita در یک مسیر مسابقه ای کراس کانتری در خانه است، اما اگر به دنبال دوچرخه کوهستانی همه جانبه هستید، از آن دوری نکنید.

سالسا ماماسیتا دوچرخه خوبی برای افرادی است که به دنبال یک موتور 29 اینچی سریع، چه برای مسابقه و چه در مسیرهای طولانی هستند.