نصب و راه اندازی هنرهای عمومی میدان یونیون جدید دارای ویژگی های جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور است


روز پنجشنبه ، سه مجسمه در میدان یونیون رونمایی شد که شامل جان لوئیس رهبر حقوق مدنی و جورج فلوید و برونا تیلور بود که توسط پلیس کشته شدند. آنها تا 30 اکتبر ، قبل از حرکت به شهرهای دیگر ، در معرض دید خواهند بود – و جلوی مجسمه دائمی جورج واشنگتن در باغ خواهند بود. در پایان این سفر ، حراج خواهد شد و درآمد حاصل از آن به خیریه های متصل به یکدیگر اختصاص می یابد.

نصب هنری عمومی SEEINJUSTICE نامیده می شود ، هر قطعه 10 فوت توسط هنرمند Chris Carnabuci ساخته شده از چوب برش داده شده و با رنگ برنج پوشانده شده است.

کارنابوچی گفت: “با مرگ جورج فلوید ، آگاهی و درک جهانی از بلای بی عدالتی در سراسر جهان به وجود آمد. نمایشگاه نشان دهنده این درک جهانی است ، و درک از عمل به دست می آید و عمل از تغییر ناشی می شود.”

واحدها توسط بنیاد جان و لیلیان مایلز لوئیس و خانواده های فلوید و تیلور پشتیبانی می شوند. برادر جورج فلوید ، ترنس فلوید ، در نمایش این هفته حضور داشت و ABC7NY گفت که او به مردم گفت: “این اولین بار است که نیویورک این نوع هنر را انجام می دهد ، معمولاً روی دیوار است ، بنابراین تغییر اینجاست ، تغییر این است به ”

به گزارش آرت نت ، “اعضای خانواده ، هنرمندان هیپ هاپ و دیگر چهره های اجتماعی به هر ایستگاه یادداشت اضافه کرده اند.”

این نمایشگاه از سازمان جدیدی به نام Art Before بر می آید که هدف آن ارتباط “آثار تاریخی با حرکتها” است. تابستان امسال مجسمه فلوید در میدان فلاتبوش نصب شد و پس از تخریب باید تعمیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید