نرخ قتل ملی در گزارش FBI در حال افزایش است و در ایالت نیویورک در حال افزایش است


طی یک سال گذشته تعداد قتلها در سطح کشور نسبت به سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است و آمارهای FBI که روز دوشنبه منتشر شد مشخص شد ، اگرچه به طور کلی جنایات خشونت آمیز کاهش یافته است.

تخمین زده می شود که 4،901 قتل اضافی در سراسر جهان در سال 2020 رخ داده است ، در مقایسه با سال 2019 ، افزایش 21،570 قتل ، که باعث افزایش نرخ قتل در ایالات متحده 6.5 per در هر 100،000 نفر از 5.1 شده است.

در ایالت نیویورک ، این روند با افزایش سراسری همزمان شد: این گزارش اشاره کرد که میزان قتل در سال 2020 4.2 was بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 was بود که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل ماجرا را در نیویورک نشان نمی دهد.

فقط 15 ایالت تمام سوابق جنایی خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، سیستم ثبت جرایم FBI که اخیراً تصویب شده است ، گزارش می دهند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در انتقال داده های NIBRS در گزارش FBI با هدف برآورد تعداد جنایات خشونت آمیز در کشور مشارکت می کند. در واقع ، FBI تنها 22 قتل در سال 2020 در ایالت نیویورک ، از طریق سازمان های اجرای قانون که “15 درصد از کل را پوشش می دهد” ثبت کرده است.

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر سابق جنایات NYPD با تمرکز بر تیراندازی و قتل در شهرها ، می گوید در حالی که ممکن است تأخیر در ارسال اطلاعات FBI وجود داشته باشد ، اما مشکل

هرمان ، متخصص در نگاشت جرم و جنایت می گوید: “اجرای سیستم NIBRS زمان زیادی طول می کشد ، اما سال بسیار بدی برای شهر نیویورک بوده است.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما در مقایسه با یکی از بدترین افزایش ثبت نام ها ، چندان منطقی نیست. به نظر می رسد می گویند “حداقل مانند سال گذشته آن را نداریم” ، اما سال گذشته بدترین افزایش در یک دهه گذشته بود. ”

آخرین گزارش NYST در مورد CompStat تا کنون 348 قتل را تا سال 2021 ثبت کرده است ، در مقایسه با 357 مورد در مدت مشابه سال گذشته. این اداره 462 قتل در سال 2020 ثبت کرده است. اگرچه آخرین داده های NYPD میزان قتل را امسال 2.5 درصد اعلام کرده است ، اما از سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما سازمان های اجرای قانون و حامیان محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را ناشی از اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه می دانند.

اعداد و ارقام واقعیت متفاوتی را نسبت به برخی از گروه های محله ای روی زمین نشان می دهند. ایشا سکو ، بنیانگذار و مدیر موسسه Street Corner Resources ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر پایان دادن به خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت که طی چند سال گذشته متوجه تغییر محسوسی در جامعه شده است.

سکو می گوید: “من حداقل دو مورد را می شناسم که شخصی در تلاش برای حل یک مشکل بوده و جان خود را از دست داده است.” “من فکر نمی کنم همه چیز به اصلاح وثیقه ربط داشته باشد ، اما کووید نقشی ایفا کرده است. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما می بینیم که مردم مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند انتظار چه چیزی را دارند. ”

داده های شهر نشان داد که قتلهای لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نیویورک در سال 2020 بوده است.

در حالی که هرمان معتقد است که میزان کلی جنایت در شهر نگران کننده بوده است ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نمی یابد. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر از جنایات جدی در مناطق نشان می دهد که مناطق هارلم ، برانکس ، بروکلین جنوبی ، کویینز شمالی و استیتن آیلند بیشترین قتل ها را از سال 2019 تا 2020 تجربه کرده اند.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد مناطقی است که قبلاً تعداد زیادی قربانی تیراندازی و کشتار را تجربه کرده بودند تعداد بدتری تا سال 2020 داشتند.” مشکل اینجاست که اوضاع بدتر شده است ».

دیدگاهتان را بنویسید