نحوه خرید عینک در خانه با SmartBuyGlasses


امسال بیشتر مردم جهان کار و زمان بیشتری را در خانه گذراندن تجربه کرده اند. ممکن است شما سعی کرده اید جایگزین های آنلاین عینک را برای قرار ملاقات با پزشک ، خرید مواد غذایی و سایر منابع که معمولاً شما را مجبور به ترک خانه می کند ، خریداری کنید. آیا می دانید که می توانید عینک طبی خود را به صورت آنلاین تهیه کنید؟ با استفاده از SmartBuyGlasses ، می توانید از وب کم خود برای اطلاع از ظاهر عینک خود در ابزار آزمایش مجازی (VTO) خود استفاده کنید و نسخه رایگان و به روز آنلاین را با استفاده از اسکنر لنز دریافت کنید ، که خطر ایجاد سبک را از بین می برد. شما بصورت آنلاین عینک می خرید

2 مرحله قدم زدن عینک آنلاین را امتحان کنید

 1. یک سلفی ویدئویی سریع بنویسید

  SmartBuyGlasses حاوی دستورالعمل هایی در مورد نحوه ایجاد یک فیلم سلفی پنج ثانیه ای از رایانه یا تلفن همراه است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سر خود را به چپ و راست بچرخانید تا شکل دقیق صورت خود را بخوانید و کار شما تمام است!

شروع به آزمایش شیشه ها کنیدریادکا

 • ابتدا مارک مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس در “ویژگی مجازی” در گزینه ویژگی های خاص فیلتر کنید. همه گزینه های فوق از طریق ابزار VTO در دسترس هستند. به صفحه محصول بروید ، روی “نمای سلفی” کلیک کنید و آزمایش عینک خود را ادامه دهید.

فکر می کنید آماده اید؟ همین حالا SmartBuyGlasses را امتحان کنید و عینک خود را امتحان کنید یا به خواندن پیشنهادات سبک و نکات سلفی ما ادامه دهید.

چرا صورت شکل می گیرد؟

ابزار تست مجازی نه تنها به شما امکان می دهد هنگام انتخاب فریم خود را ببینید ، بلکه فرم صورت خود را نیز به شما می گوید! دانستن اینکه صورت شما چگونه است اولین قدم برای محدود کردن فریم هایی است که برای شما مناسب است. به عنوان مثال ، قاب چشم گربه می تواند در واقع با صورت بیضی شکل سازگار باشد ، در حالی که صورت های مربع شکل در قاب های گرد یا بیضی شکل عالی به نظر می رسند. اگر صورت گرد دارید ، ممکن است فریم های مستطیلی کلاسیک برای شما مناسب باشد. به کمک بیشتری نیاز دارید؟ ویدئوی ما را در زیر تماشا کنید یا راهنمای کامل ما در مورد شکل صورت را در اینجا ببینید.

نکاتی برای صدور یک خود خوب

هنگام استفاده از VTO ، می توانید عکس خود را با دوستان خود در Facebook و Pinterest به اشتراک بگذارید. وقتی این کار را می کنید ، یک فیلم سلفی عالی می خواهید. برای نشان دادن بهترین خود در آنجا می توانید نکات زیر را دنبال کنید:

 1. روشنایی را در نظر بگیرید

  این مهمترین عنصر هر عکس یا فیلم عالی است. نورپردازی طبیعی معمولاً بهترین حالت را دارد ، مخصوصاً وقتی شیشه را امتحان می کنید ، زیرا نور خورشید می تواند رنگ و جزئیات چشمان شما را آشکار کند.
 • کجا را نگاه کنیم؟
 • وقتی تصاویر گروهی می سازید ، همیشه یک نفر وجود دارد که باید شخصی را تغییر دهد تا “طرف خوب او را بگیرد”. خوب ، شاید آنها چیزی برای آن دارند. اگرچه باید از دستورالعمل های آزمایش مجازی پیروی کنید ، اما اگر تلفن یا دوربین شما کمی به پایین نگاه کند ، سلفی شما بهتر به نظر می رسد تا بیشترین زاویه را داشته باشد.
 1. لبخند

  لبخند شما یکی از بارزترین ویژگی های هر فرد است. از خودنمایی خود نترسید! اگر اولی را دوست ندارید ، به کار خود ادامه دهید تا به عکاسی ایده آل برسید که از آن راضی هستید.
 1. مو

به هر حال این یک عکس است ، بنابراین وقتی روی ویژگی های صورت خود تمرکز می کنید ، توجه کمی به موهای خود فراموش نکنید!

عینک آزمایشی مجازی:

 1. قاب فلزی برای شمع

ریبان از زمان ایجاد عینک آفتابی خلبان برای خلبانان آمریکایی این شکل یک هواپیمای یکپارچهسازی با سیستمعامل را جاودانه کرده است. این عینک ری بن از فلز درجه یک ساخته شده است و جزئیات طلایی نوک معبد هاوانا ظاهری زیبا به آنها می بخشد که برای کسانی که رنگ پوست آنها گرمتر است بسیار خوشایند خواهد بود. این عینک در 7 رنگ دیگر در SmartBuyGlasses موجود است ، جایی که بهترین معاملات را در آن پیدا خواهید کرد!

خرید آنلاین عینک
 1. تام فورد گربه چشم

عینک گربه ای یکی از متنوع ترین مدل هایی است که برای بسیاری از اشکال صورت مناسب است. سبک رو به بالا ، مانند این جفت تام فورد FT5513 ، ظاهر کلی را افزایش می دهد در حالی که سبک کلی را افزایش می دهد. با این عینک چشم های شما صحبت می کنند. و اگر نمی توان آن را بهبود بخشید ، لنزها با فناوری جلوگیری از نور آبی ساخته شده اند ، که شکل بالقوه مضر نور آبی ساطع شده از خورشید و دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده ما را به ویژه در سال جاری مسدود می کند.

 1. قاب شفاف برای عینک

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام رنگ عینک کمد لباس شما را خوشایند می کند ، عینک هایی با قاب شفاف مانند این فریم های Arise Collective را امتحان کنید. آنها از استات با کیفیت بالا ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که در طول روز احساس راحتی کنند. به دلیل شکل بیضی شکل ، برای تضاد با اشکال مستطیلی یا زاویه ای صورت ایده آل است. این عینک ها نیز با فناوری انسداد نور آبی تعبیه شده اند!

بیش از 180 مارک عینک مارک دار و بیش از 80،000 جفت عینک آفتابی و عینک را با بهترین قیمت در SmartBuyGlasses کشف کنید. خرید آنلاین عینک هرگز با ابزار Virtual Try-On آسان نبوده است. این یک فناوری تغییر دهنده بازی است که دقیقاً مانند یک آینه آنلاین عمل می کند-به شما این امکان را می دهد که صدها عینک بر تن داشته باشید ، بنابراین از حدس و گمان خرید آنلاین خلاص می شوید.

SmartBuyGlasses همچنین مارک های ارزشمندی مانند SmartBuy Collection را ارائه می دهد – که نشان دهنده آکورد مناسب عینک های برتر و ارزان قیمت است.

دیدگاهتان را بنویسید