نحوه تماشای مسابقه The Chiefs در مقابل صورت حساب ها زنده است


در پخش زنده از GEHA Field در ورزشگاه Arrowhead ، رهبران صورت حساب های بوفالو کانزاس سیتی ادامه می دهند فوتبال یکشنبه شب!

آیا کسی می تواند به بازی تلافی جویانه کنفرانس AFC علاقه مند باشد؟ فصل گذشته ، پاتریک ماهومز و چیفز با شکست جاش آلن و بیلز با نتیجه 38-24 ، به سوپربول صعود کردند. امشب امکان پذیر است فوتبال یکشنبه شب تلافی جویی چشم انداز بالقوه ای برای نبرد پلی آف دیگر بین دو تیم است؟ بیلز با تراز 3-1 وارد بازی امروز می شود ، هنگامی که پس از باخت هفته اول با فولاد ، دلفین ها ، تیم فوتبال واشنگتن و تیم های تگزاس را شکست دادند. در طرف دیگر گرید ، کانزاس سیتی 2: 2 بازی می کند و قبل از شکست اورلی در هفته 4 به هاورز و چارجرز باخت. کی داره میره فوتبال یکشنبه شب s W؟ زمان نشان خواهد داد.

چگونه می توانید فرماندهان را در مقابل ردیابی کنید حساب ها فوتبال یکشنبه شب مسابقه رایگان؟ در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است.

او چه کار می کند فوتبال یکشنبه شب امروز شروع کنید؟

بازی امروز ساعت 20:20 به وقت ET در شبکه های NBC و Peacock Premium آغاز می شود.

از کجا در خارج از کشور در برابر حسابها پیگیری کنید فوتبال یکشنبه شب:

اگر ورود کابل معتبری دارید ، می توانید این هفته تماشا کنید فوتبال یکشنبه شب مسابقات زنده در وب سایت های NBC ، NBC Sports ، NBC Sports یا NBC. فوتبال یکشنبه شب همچنین به صورت رایگان در Yahoo Sports و NFL در دسترس است.

من می توانم به حساب / توله سگ نگاه کنم فوتبال یکشنبه شب بازی طاووس؟

به وضوح! یکشنبه فوتبال شب همچنین برای پخش مستقیم از طریق Peacock Premium در دسترس است که با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال در دسترس است.

توافقات در رئیس فوتبال یکشنبه شب گزینه های زنده STREAM:

همچنین می توانید تماشا کنید فوتبال یکشنبه شب با اشتراک فعال در fuboTV ، Hulu + Live TV ، YouTube TV ، Sling TV یا DIRECTV STREAM به صورت زنده زندگی کنید. همه خدمات پخش فوق پخش مستقیم NBC را ارائه می دهند. FuboTV یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهد.

جاش آلن ، اهلی شده
عکس: گتی ایماژ

من می توانم تماشا کنم فوتبال یکشنبه شب زندگی در HULU؟

آره! می توانید تماشا کنید فوتبال یکشنبه شب از طریق اشتراک فعال در Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) در Hulu زندگی کنید. سرویس استریم یک آزمایش هفت روزه رایگان را ارائه می دهد و می توانید در مدت سه ماه اول 10 دلار در ماه پس انداز کنید.

کجا پخش شود SNF

دیدگاهتان را بنویسید