نحوه ایجاد حساب کاربری جدید در کالاف دیوتی موبایل


0
من دوست دارم

در مورد موضوع:
تبلیغات/
مترادف ها:

در این مقاله از این صفحه شاهد ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل خواهیم بود کالاف دیوتی موبایل نام یک بازی تیراندازی شیک و سرگرم کننده است که در بین افراد در هر سنی محبوبیت جهانی پیدا کرده است. در دسترس بودن این بازی بر روی پلتفرم های اندروید و iOS و آزمایش هایی مانند Game Loop از مزایای بازی های کالاف دیوتی موبایل است که ترکیبی هیجان انگیز از بازی های چند نفره و مبارزه ای را برای مردم به ارمغان می آورد.

نحوه ایجاد حساب کاربری جدید در کالاف دیوتی موبایل

ایجاد یک حساب کاربری جدید در اکتیویژن

حساب‌های Call of Mobile دو راه برای ایجاد حساب Activision وجود دارد: اولی در بازی Call of Service است، دیگری از وب‌سایت Activision استفاده می‌کند که در اینجا به تفصیل توضیح داده شده است. Activision به بازیکنان این امکان را می‌دهد که PlayStation، Xbox Live، Steam و حساب‌های نبرد. net در مقابل حساب‌های Activision یکی از مزایای پیوند دادن حساب‌ها، امکان ورود به حساب‌های کاربری با استفاده از همان حساب پلتفرمی است که در ابتدا پیوند داده شده بود. ما به شما توصیه می کنیم که یک نام جالب انتخاب کنید. برای قاب گوشی شما

به عنوان مثال، فرض کنید رمز عبور حساب Activision خود را فراموش کرده اید یا دیگر به آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود دسترسی ندارید. در این مورد می‌توانید با استفاده از اعتبارنامه‌های PlayStation، Xbox Live، Steam یا Battlenet وارد حساب Activision خود شوید تا رمز عبور خود را به‌روزرسانی کنید یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. این سرویس به ویژه در صورتی مفید است که رمز عبور حساب خود را بدون اطلاع خود تغییر دهید.

ساخت اکانت اکتیویژن در خود بازی

برای ایجاد حساب موبایل Calaf Duty در سیستم عامل های اندروید، iOS یا شبیه سازهایی مانند Game loop پس از نصب بازی. منتظر بمانید تا دانلود کامل شود. اگر برای اولین بار وارد سیستم می شوید دانلود فایل های لازم ممکن است چند دقیقه طول بکشد. پس لطفا صبور باشید پس از اتمام نصب سه گزینه Guest، Call of Duty و Facebook پیدا خواهید کرد و در این قسمت باید Call of Duty را انتخاب کنید.

در این مرحله به صفحه ورود هدایت می شوید. سپس باید SUBSCRIBE یا CREATE KATO را در پایین صفحه انتخاب کنید. سپس به صفحه ثبت نام منتقل می شوید. اطلاعات مورد نیاز در این بخش عبارتند از:
پست الکترونیک
کلمه عبور
محل
مشاوره در مورد یک مکان یا منطقه
در قسمت Location یا Region می توانید ایران را انتخاب کنید. اما به دلیل پینگ زیاد می تواند بسیار کند و کند بازی کند در این صورت می توانید USA یا India را انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که اگر هر دو را انتخاب کنید ممکن است برای دسترسی به بازی با استفاده از IP آن کشور نیاز به هک فیلترها داشته باشید. اما مزایایی غیر از پینگ کم می تواند تصادفی باشد، مانند اسلحه یا شخصیت های افسانه ای.

قیمت آیتم های درون بازی بسته به منطقه ای که افراد در آن زندگی می کنند ممکن است متفاوت باشد. قیمت ها در آمریکا، اروپا، آسیا و هند از بالا به پایین متفاوت است، به عنوان مثال، Battle Pass در منطقه هند به CP کمتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه های کمتری را به همراه دارد. این بدان معناست که هنگام خرید باید cp کمتری بخرید. بنابراین افراد باید در ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل دقت کنند.

پس از ارائه اطلاعات لازم تیک گزینه I am not a robot information را بزنید روی گزینه SIGN UP کلیک کنید و سپس نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید تلفن همراه خود را بسازید و به راحتی وارد بازی شوید لطفا توجه داشته باشید که چک باکس اول اختیاری است و می توانید آن را خالی بگذارید.

ایجاد یک حساب کاربری Activision با استفاده از وب سایت

هنگامی که یک حساب تلفن همراه Callaf Duty ایجاد می کنید، اگر می خواهید با استفاده از وب سایت اصلی یک حساب Activision ایجاد کنید. ابتدا وارد شوید com.s.actividion سپس روی ثبت نام در بالا سمت راست کلیک کنید. سپس آدرس ایمیل خود را دو بار وارد کنید و روی Sign Up کلیک کنید! و به صفحه بعد بروید

در این قسمت باید یک Activision ID را انتخاب کرده و با نام و نام خانوادگی خود وارد شوید. این کد را در مکانی امن نگه دارید تا دفعه بعد دچار مشکل نشوید. هنگامی که این فیلدها را پر کردید، روی Next کلیک کنید و به صفحه ای هدایت می شوید که تاریخ تولد و مکان شما را می خواهد. اگر از منطقه ای غیر از ایران استفاده می کنید برای دسترسی به بازی به یک مسدود کننده نیاز دارید.

اگر تلفن همراه شما بالا نمی آید برو به مقاله چرا قاب موبایل بیرون می پرد و بالا نمی آید؟

چگونه حساب مهمان را به Activision پیوند دهیم

پس از ایجاد یک حساب Callaf Duty Mobile به عنوان مهمان، می توانید آن را به حساب Activision خود پیوند دهید تا به کار خود ادامه دهید و پیشرفت بازی را ذخیره کنید. برای این پس از ورود به بازی یا به تنظیمات بروید و روی گزینه های بیشتر کلیک کنید یا روی LINK زرد انتخاب کنید سپس call of duty که شما را به صفحه ورود به Activision می برد. اگر حساب Activision ندارید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید اگر حساب فعال ندارید. گزینه SIGN UP را انتخاب کرده و مراحل ایجاد حساب Activision Kalaf Duty Mobile را دنبال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که پیشرفت Call of Duty Mobile به حساب مرتبط است. Activision/Call of Duty اصلی که لینک کردید. پس از پیوند، حساب های Activision قابل حذف نیستند. و اگر می خواهید به جزئیات اکانت دیگری دسترسی داشته باشید پیشرفت این حساب به یک حساب Activision دیگر منتقل نخواهد شد.

وظیفه بازیابی حساب تلفن همراه کالاف

اگر تا به حال گوشی خود را عوض کرده اید یا بازی جدیدی نصب کرده اید. مطمئناً باید حساب خود را بازیابی کنید. آموزش نحوه بازیابی حساب کالاف خود را بخوانید.

موضوع:
فناوری اطلاعات
طرح کلی:
0
تاییدیه وزیر:
گربه
نمایش مکان و امکانات:
بیشترین بازدید
بحث برانگیز
آخرین خبرها
چهارشنبه 9 شهریور 1401 ساعت 16:13.
طرح 2:
0