نحوه انتخاب سالن ورزشی که به شما انگیزه می دهد


هنگامی که تصمیم به پرداخت هزینه ورزشگاه می گیرید ، مهم است که سالن مناسب خود را پیدا کنید. شما نمی خواهید هزینه ای را ماهانه در مکانی پرداخت کنید که هرگز احساس رفتن به آن را ندارید. مطمئن شوید که به دنبال این ویژگی ها هستید تا سالنی را پیدا کنید که به شما انگیزه می دهد.

آن را راحت کنید

رسیدن به ورزشگاه در مواقع مناسب بسیار سخت است. مهم نیست که چقدر یک باشگاه ورزشی خاص را دوست دارید ، اگر برای شما مناسب نباشد ، ایجاد انگیزه دشوار خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که سالن بدنسازی به اندازه کافی به خانه یا محل کار شما نزدیک است تا به شما احساس بار کند. در صورت نیاز به رانندگی ، مطمئن شوید که پارکینگ مشکلی ایجاد نمی کند. اگر قصد دارید در زمان استراحت ناهار ورزش کنید ، مطمئن شوید که یک کمد لباس همراه با دوش در سالن بدنسازی وجود دارد. وارد سالن ورزش نشوید ، جایی که ایجاد انگیزه در مقابل موانع دیگر دشوارتر است.

کلاسهایی را پیدا کنید که از آنها لذت می برید

اکثر مردم بهتر می توانند از طریق کلاس های کوچک تناسب اندام به اهداف تناسب اندام خود برسند. وقتی وارد سالنی می شوید که کلاس های کوچکی ارائه می دهد ، با افراد و مربیان دیگری ملاقات خواهید کرد. مربی با افراد کلاس خود آشنا می شود و می تواند کلاس را با این نیازها تطبیق دهد. همچنین هنگامی که به یک کلاس کوچک می روید ، بیشتر با اهداف تناسب اندام دوست خواهید شد. وقتی از کلاس بیرون می آیید احساس مسئولیت بیشتری می کنید تا زمانی که برای پرش روی تردمیل حاضر نمی شوید. در سالن ورزشی ثبت نام کنید ، که کلاسهای کوچکی را ارائه می دهد که از آن لذت می برید ، و چنین کار سختی نخواهید داشت.

با مربی ثبت نام کنید

بسیاری از افراد هنگامی که مربی شخصی را تصور می کنند ، محیط کمپ بوت را تصور می کنند. اگر شروع به تقویت و تمرین می کنید ، مربی می تواند شما را در مسیر درست شروع کند. در سالن بدنسازی با مربی ، می توانید اصول اولیه آمادگی جسمانی و مکانیک مناسب ورزش را بیاموزید. اگر می خواهید به حالت اولیه برگردید ، پرداخت پول برای مربی انگیزه ای برای ادامه بازگشت است. اگر از یک روال جدید خارج شوید ، مربی نیز شما را مسئول خواهد دانست.

یک باشگاه ورزشی با احساسات مثبت پیدا کنید

تعداد زیادی سالن ورزشی برای پیوستن به سالنی وجود دارد که در آنها احساس خوبی نخواهید داشت. اگر تازه وارد تمرینات قدرتی شده اید ، احتمالاً در مکانی که بسیاری از مردان به شدت تمرین می کنند ، احساس راحتی نمی کنید. اگر می خواهید محیطی شدید داشته باشید ، احتمالاً یک سالن بدنسازی آرامش بخش شما نخواهد بود. سالنی را پیدا کنید که در آن احساس خوبی دارید و وقتی وارد آن می شوید انرژی خوبی به شما می دهد. همه افراد ارتعاشات یکسانی را از ورزشگاه نخواهند داشت ، بنابراین مهم است که یکی را پیدا کنید که در مورد شما و نیازهای شما صحبت کند.

پرداخت ماهیانه هزینه ورزشگاه برای مکانی که دوست ندارید از آن لذت ببرید فایده ای ندارد. سالنی را که دوست دارید پیدا کنید و برای شما نتیجه ای نخواهد داشت. فقط وارد اولین سالن ورزشی که می کنید نباشید. زمانی را صرف جستجوی مناسب برای خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید