نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ یکسان! وقتی با وزن خودم سفر کردم ، احساس تنهایی کردم. مثل اینکه هیچ کس واقعاً نفهمید که من در چه وضعیتی هستم و چرا این همه تغییر ایجاد می کنم. من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنانی که به شما در پاسخگویی کمک می کنند ، کلید ایجاد و حفظ موفقیت آمیز تغییر است و آنجاست که جامعه #TeamLSF وارد عمل می شود!

اگر تازه وارد Love Sweat on Earth شده اید ، می خواهم SUPER را برای شما آسان کنم تا با دیگر دختران بد * ss LSF ارتباط برقرار کنید تا اهداف خود را از بین ببرید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را تنظیم کنید:

این بهترین راه برای تماس با تیم LSF است! اگر به دنبال یک حساب مشابه هستید ، اما نمی خواهید IG شخصی خود را برای تمام اهداف تناسب اندام خود کنار بگذارید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید عکس های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و از تیم خود به روزرسانی های روزانه را دریافت کنید! همه ما در این حالت هستیم هر زمان که سهم شما زیاد باشد ، همه ما می توانیم به شما پشتیبانی مورد نیاز را ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و برای حمایت از شما به شما مراجعه کنم!

از هشتگ ها و جستجو استفاده کنید

به این ترتیب است که می توانید دختران بیشتری را به دنبال کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید چه اتفاقی برای Love Sweat Love می افتد و مطمئن شوید که من می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه تماس برای پشتیبانی و تشویق

فیس بوک

آیا به دختری نیاز دارید که با او صحبت کنید؟ گروه فیس بوک ناشناس ما مکانی عالی برای اشتراک گذاری ، درخواست مشاوره و ارتباط با تیم خود است! امروز درخواست عضویت کنید و ما با شما تماس خواهیم گرفت

یوتیوب

به کانال من ملحق شدید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم که با زندگی ، نکات کاهش وزن و این ترفندهای شگفت انگیز به شما کمک می کنم تا بهترین زندگی خود را داشته باشید! به انجمن یوتیوب ما بپیوندید و نظر بدهید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه نشان می دهیم که خدمت می کنیم. ما اینجا به عنوان مکانی امن هستیم که همه زنان می آیند و دیوارهای خود را خراب می کنند و به یکدیگر کمک می کنند تا یکدیگر را بسازند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF متفاوت است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید