نان ماست پرتقال دانه خشخاش پسته


آیا بسیاری از دارید کدام ممکن است گلوریا مادربزرگ 84 ساله من عاشق شیرینی پزی است. او می رود دستورهای متنوع را {در این} {وبلاگ} تحت تأثیر قرار گرفت است، به همین دلیل جمله وافل دوغ، نان محیط دوسر، عسل آفتابگردان، خروس بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج، کلوچه های سبوس دار مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپ خروس فلفل بی تجربه باور نکردنی.

چند قبلی هفته بعد من در داخل نیومکزیکو بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مادر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادربزرگم را جلب رضایت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه شدم کدام ممکن است حدود 30 پرتقال روی {میز} او می رود نشسته اند (شوخی معمولاً نیست!).

آیا بسیاری از دارید کدام ممکن است من به هر چیز پرتقال وسواس من حتی دارم، به همین دلیل تصمیمم را گرفتم چند قبلی مافین پرتقالی مفید بپزم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان برای مقابله با آمدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل وعده های غذایی را به این مافین مفید تنظیم دادم. نان ماست همراه خود پرتقال مجهز همراه خود ماست پر پروتئین، البته است همراه خود عسل شیرینی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دانه های ترد خشخاش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسته {پر شده} است.

والدین، این ممکن است به طور فزاینده نان {مورد علاقه} من باشد یا نباشد!

برش های نان پرتقالی سالم روی تخته برش

{هر} آنچه برای تولید این نان ماست نارنجی خواستن دارید

این نان ماست پرتقالی سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق به همین دلیل داروها آسان استفاده می کند از با این وجود فقط {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلا به سبک پرتقال است. در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است برای نتیجه گیری آن خواستن دارید:

 • شیرینی آرد سبوس دار: من واقعاً دوست دارم به همین دلیل آرد سبوس دار شیرینی برای پخت استفاده بیشتر از کنم چون کمی فقط مغذی تر به همین دلیل آرد خارق العاده است. این برندی است کدام ممکن است من بهره برداری می کنم.
 • پودر جوش شیرینی: برای اینکه خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف دار شود نیاز به به همین دلیل هر کدام {در این} اصل بیشترین استفاده را ببرید!
 • عصاره: من ترجیح می {دهم} به همین دلیل کره {در این} اصل وعده های غذایی هم برای سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم احساس استفاده بیشتر از کنم، با این وجود روغن نارگیل ذوب شده تقریبا به همان خوبی واقعاً کار می کند.
 • ماست: شگفت انگیزترین فاز فقط در مورد این نان، احساس آن به لطف ماست است. کارآمد می کنم به همین دلیل ماست یونانی پرچرب بیشترین استفاده را ببرید در نتیجه رطوبت بیشتری به نان می دهد. آن خوش ذوق است!
 • عسل: من واقعاً دوست دارم به همین دلیل عسل در داخل پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز استفاده بیشتر از کنم. باشد که می تواند یک باشد شیرینی کننده خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصفیه نشده شگفت آور است.
 • تخم خروس: {در این} اصل به همین دلیل 2 تخم خروس استفاده بیشتر از می تواند به همان اندازه بافتی شبیه کلوچه به کف دست آید. من تخم کتان را {امتحان} {نکردم} با این وجود احساس می کنم ممکن است علاوه بر این کارآمد باشد یا نباشد.
 • گزیده ها: به همین دلیل عصاره وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادام برای طعمی متمایز بیشترین استفاده را ببرید!
 • نارنجی: حتما به همین دلیل آب پرتقال اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست آن همراه خود سبک باور نکردنی بیشترین استفاده را ببرید.
 • دانه خشخاش: به ساده یک چیز برای دوست خوب افتخار داشتن در داخل سبک دانه خشخاش ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه شخصی می آورید.
 • پسته: من می خواستم {کار} متفاوتی مشارکت در {دهم} به همین دلیل تصمیمم را گرفتم به همین دلیل پسته {در این} نان استفاده بیشتر از کنم. لطفاً آگاه باشید که قادر خواهید بود آنها خواهند شد را همراه خود گردو هر دو گردوی برشته شده گزینه جایگزین برای کنید هر دو می توانید آنها خواهند شد را فقطً {حذف} کنید.

مواد تشکیل دهنده نان پرتقالی سالم روی تخته

بیایید فقط در مورد گروه صحبت کنیم

این نان پرتقالی مفید توسط خودم خوش ذوق است با این وجود همراه خود این لعاب پرتقال باور نکردنی سالم تر است. لعاب پرتقال روی این نان آنقدر مثبت است کدام ممکن است نیاز دارم آن را روی هر چیز بگذارم. این مبتلا به سبک شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر پرتقال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرز تولید آن باور نکردنی ساده است. این با بیرون کره نیز هست. تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است خواستن دارید پودر قند، آب پرتقال اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست پرتقال است! WL.

من واقعاً دوست دارم روی نان را همراه خود کمی فقط پسته له شده برشته شده برای ترد اضافه شده روی آن قرار {دهم}.

آیا قادر هستم؟ با بیرون گلوتن دقیق کنم؟

اگر نیاز دارید این نان را با بیرون گلوتن دقیق کنید، من این آرد با بیرون گلوتن را همراه خود نسبت 1:1 به دارید توصیه شده می کنم هر دو می توانید {زیر} آرد نخودچی را بررسی کنید، با این وجود ممکن است علاوه بر این سبک آن کمی فقط تنظیم تدریجی. جایگزین، می توانید غیر از آن نان بوسه نارنجی سرخپوشان را همراه خود لعاب شیرینی {تیره} بررسی کنید!

نان ماست نارنجی روی تخته برش

بهترین راه های بیشتری برای شخصی شده کردن این نان پرتقالی

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است باشد که می تواند یک باشد اصل پخت است، من از نزدیک کارآمد می کنم به اصل مهمترین بچسبید به همان اندازه روزی کدام ممکن است نان به شکلی کدام ممکن است {باید باشد}. چندین بهترین راه برای شخصی شده کردن آن ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است می توانم کارآمد کنم:

 • برای اینکه آن را با بیرون لبنیات تولید کنید: غیر از ماست، به همین دلیل ماست نارگیل، سویا هر دو بادام با بیرون لبنیات بیشترین استفاده را ببرید. حتما غیر از کره به همین دلیل روغن نارگیل هم بیشترین استفاده را ببرید!
 • برای شیرینی تر کردنش: می توانید غیر از 1/3 به همین دلیل 1/2 فنجان عسل بیشترین استفاده را ببرید، ویژه به ویژه اگر روی نان شخصی را همراه خود لعاب پرتقال پر نمی کنید. ممکن است حتی می توانید به همین دلیل ماست وانیلی {مورد علاقه} شخصی برای سبک تا حد زیادی بیشترین استفاده را ببرید!
 • برای تولید آرد گندم فشرده: ممکن است حتی می توانید به همین دلیل ترکیبی آرد گندم فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد کل شما منظوره بیشترین استفاده را ببرید.

تصویر نان پرتقالی روی تخته برش با لعاب روی آن

طرز تولید نان پرتقالی مفید

 1. داروها {مرطوب} را همراه خود هم ترکیبی کنید. همراه خود هم زدن کره ذوب شده، عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست پرتقال برخاستن کنید. سپس آب پرتقال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست یونانی را همراه خود هم ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل آخر تخم خروس، عصاره وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره بادام را همراه خود همزن بزنید.
 2. داروها خشک را همراه خود هم ترکیبی کنید. در داخل خوب کاسه به صورت جداگانه، آرد شیرینی فشرده گندم، بیکینگ پودر، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های خشخاش را همراه خود هم ترکیبی کنید.
 3. ترکیبی را ترکیبی کنید. داروها خشک را به مایه خیس اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق چوب ترکیبی کنید به همان اندازه فقط ترکیبی شوند. پسته را به همان اندازه کنید.
 4. نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنک. ترکیبی را در داخل کپک نان کنار هم قرار دادن شده بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید به همان اندازه تستر آلوده نشده بیرون از در بیاید. فقط سرماخوردگی شود.
 5. لعاب را دقیق کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپری کنید. {در حالی که} نان در داخل جاری استقرار است، پودر قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب پرتقال را همراه خود هم ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست بگیرید. روی نان سرماخوردگی شده بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پسته تزیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید!

برش های نان پرتقالی با پسته روی تخته برش

مافین ها را بررسی کنید

مطمئنا، آن نان پرتقالی مفید را می توان به کلوچه دوباره کاری کرد! فقط خمیر را طبق اصل کنار هم قرار دادن کنید، سپس به 12 مافین {آستر} چرب شده قطع کنید. به مدت زمان 18 به همان اندازه 24 {دقیقه} بپزید به همان اندازه تستر آلوده نشده بیرون از در بیاید.

ترفندهایی برای محافظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجماد

 • برای ذخیره سازی: نان ماست پرتقالی نیاز به به همان اندازه 3 روز در داخل دمای اتاق به خوبی همراه خود فویل حلبی هر دو پلاستیک پوشانده شود، سپس کارآمد می کنم آن را به یخچال هر دو فریزر منتقل کنید.
 • یخ می زند: فقط آنها خواهند شد را در داخل پلاستیک بپیچید، در داخل فویل قلع محکم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان در داخل خوب کیسه قابل استفاده بیشتر از مجدد هر دو کیسه فریزر دقیق به همان اندازه 3 ماه قرار دهید. به محض اینکه کنار هم قرار دادن مصرف کردن از حداکثر، در داخل دمای اتاق یخ زدایی کنید. شتونی بیش از حد توانید پایین تر های به صورت جداگانه را برای خوب {درمان} به زودی انتقال فریز کنید! کارآمد می کنم نان را با بیرون لعاب فریز کنید.

تصویر بالایی از تکه های نان ماست پرتقالی روی تخته برش

ابزارهای کارآمد شده

کل شما فراهم می کند حیاتی آشپزخانه را به همین دلیل همین جا بدست آمده کنید.

اصل پخت نان خوش ذوق تر

کل شما اصل العمل های پخت من را همین جا بدست آمده کنید!

{امیدوارم} به همین دلیل اصل پخت نان پرتقالی خوشتان بیاید! اگر اینگونه است، حتما تذکر شخصی را بنویسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصل وعده های غذایی در داخل {زیر} {امتیاز} دهید. من واقعاً دوست دارم به همین دلیل دارید بشنوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به دیگران پشتیبانی می تدریجی به همان اندازه اصل پخت را نیز تولید کنند!

نان ماست پرتقال دانه خشخاش پسته

خوب نان ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرتقال باور نکردنی همراه خود پسته کدام ممکن است البته است همراه خود عسل شیرینی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود روکش زیبای نارنجی اندود شده شده است. این نان پرتقال باور نکردنی مبتلا به آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست پرتقال اخیر، نان باور نکردنی برای بهار است!

 • داروها {مرطوب}:
 • 1/3
  فنجان
  کره ذوب شده (هر دو روغن نارگیل ذوب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی شده)
 • 1/3
  فنجان
  عسل (اگر نان شیرینی تری دوست خوب دارید به همین دلیل نصف فنجان بیشترین استفاده را ببرید)
 • منافذ و پوست 1 پرتقال عظیم
 • 1/2
  فنجان
  آب پرتقال اخیر
 • 1/2
  فنجان
  ماست یونانی آسان هر دو وانیلی (من واقعاً دوست دارم به همین دلیل ماست پرچرب استفاده بیشتر از کنم با این وجود ماست با بیرون لبنیات هم پاسخ این است می دهد)
 • 2
  تخم خروس عظیم
 • 1
  قاشق کودک
  عصاره وانیل
 • 1/2
  قاشق کودک
  عصاره بادام
 • داروها خشک:
 • 2
  عینک
  شیرینی آرد سبوس دار*
 • 1
  قاشق کودک
  پودر خمیرمایه
 • ½
  قاشق کودک
  جوش شیرینی
 • ¼
  قاشق کودک
  نمک
 • 1
  قاشق سوپخوری
  دانه خشخاش
 • ترکیبات:
 • 1/2
  فنجان
  پسته سوخاری دانش شده
 • برای لعاب:
 • ½
  فنجان
  شکر راحت
 • 1
  قاشق سوپخوری
  آب پرتقال اخیر، به اضافه مقداری در داخل صورت خواستن برای به مقیاس عقب لعاب
 • 1
  قاشق کودک
  پرتقال را منافذ و پوست بگیرید
 • برای پیش وعده های غذایی:
 • 2
  قاشق های عظیم
  پسته سوخاری دانش شده

 1. فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. خوب سینی 8 در داخل 4 اینچی را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اسپری پخت نچسب اسپری کنید.

 2. در داخل خوب کاسه عظیم، کره ذوب شده، عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست پرتقال را همراه خود همزن بزنید به همان اندازه یکدست شود. سپس آب پرتقال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست یونانی را همراه خود هم ترکیبی کنید. در داخل آخر 2 عدد تخم خروس را همراه خود عصاره وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادام همراه خود هم ترکیبی کنید.

 3. در داخل خوب کاسه به صورت جداگانه آرد خمیر گندم فشرده، بیکینگ پودر، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های خشخاش را همراه خود هم ترکیبی کنید. داروها خشک را به داروها خیس اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق چوب هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است فقط ترکیبی شوند ترکیبی کنید. پسته های دانش شده را {به آرامی} به همان اندازه کنید.

 4. ترکیبی را در داخل ظرف کنار هم قرار دادن شده بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور یکنواخت چاپ شده کنید. 45-55 {دقیقه} بپزید به همان اندازه تستر آلوده نشده بیرون از در بیاید. در گذشته به همین دلیل لعاب زدن روی توری سیمی فقط سرماخوردگی کنید.

 5. برای لعاب: پودر قند، آب پرتقال را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست پرتقال را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه یکدست شود. ممکن است علاوه بر این اجباری باشد یا نباشد آب پرتقال بیشتری اضافه کنید به همان اندازه لعاب رقیق شود، با این وجود آن را فراموش نکنید آرزو می کنیم محافظت ضخیم تری داشته باشد یا نباشد. روی نان پهن کنید. تزیین شده همراه خود پسته دانش شده. 12 پایین تر بزنید.

برای تولید پنکیک: ترکیبی را بین 12 {آستر} مافین چرب شده قطع کنید. به مدت زمان 18 به همان اندازه 24 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است تستر آلوده نشده بیرون از در بیاید بپزید.

اگر نیاز دارید نان کمی فقط شیرینی تر شود: توصیه شده می کنم غیر از ½ فنجان به همین دلیل ½ فنجان عسل بیشترین استفاده را ببرید، مخصوصاً اگر به همین دلیل لعاب استفاده بیشتر از نمی کنید این {کار} حیاتی است. می توانید به همین دلیل ماست وانیلی هم بیشترین استفاده را ببرید.

*غیر از آرد شیرینی سبوس دار می توانید به همین دلیل 1 فنجان آرد گندم فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 فنجان آرد کل شما منظوره هر دو 1 1/2 پیمانه آرد کل شما منظوره را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1/2 پیمانه آرد سبوس دار بیشترین استفاده را ببرید.

برای تولید با بیرون لبنیات: غیر از آن به همین دلیل ماست های با بیرون لبنیات معادل سویا، نارگیل هر دو بادام بیشترین استفاده را ببرید.

اگر می خواهند خوب اصل غذای با بیرون گلوتن هستید، من نان پرتقالی شخصی را توصیه شده می کنم.

خبره

{سهام}: 12 پایین تر

بعد سرو: 1 پایین تر (همراه خود لعاب)

انرژی: 228 کیلو انرژی

چربی ها: 9.6 خوب و دنج

چربی ها های اشباع شده: 4 خوب و دنج

کربوهیدرات ها: 31.5 خوب و دنج

ابتدایی: 3.4 خوب و دنج

قند: 13.8 خوب و دنج

پروتئین: 5.4 خوب و دنج

اصل وعده های غذایی: Monique Falls // آشپزخانه جاه طلب | تصاویر: بخور {عشق} بخور