نان نگاهی به ریکوتا – منصفانه زوج آشپز


نان نگاهی به ریکوتا منصفانه صبحانه هر دو ناهار خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست را مناسب می تنبل! روی ریکوتا بمالید، سپس روی آن را همراه خود تاپینگ های شیرینی هر دو خوش سبک بپوشانید.

نان تست ریکوتا

در داخل همین جا منصفانه اندیشه آسان نابغه ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است مزه آن شدید تا حد زیادی به دلیل مجموع اجزای {آن است}: نان نگاهی به ریکوتا! چسبناک ریکوتا را روی نان نگاهی به بمالید، سپس روی آن را همراه خود چرخ دنده شیرینی هر دو خوش سبک پر کنید. همراه خود گوجه‌فرنگی‌های رسیده آبدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط روغن زیتون هر دو همراه خود ماهی سالمون دودی لطیف، کپر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوید معاصر در کنار باشید. هر دو همراه خود میوه، قبلی قطره عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین شیرینی بخورید. چیزی همین جا {می رود}! باشد که می تواند یک باشد غذای آسان است کدام ممکن است ظاهری باشکوه به تذکر می‌رسد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما آن‌ها را تکرار می‌کنیم.

آنچه برای نان نگاهی به ریکوتا خواستن دارید

نان نگاهی به ریکوتا چسبناک ریکوتا است کدام ممکن است روی نان نگاهی به چاپ شده می‌شود، سپس روی آن را همراه خود چرخ دنده شور هر دو شیرینی می‌پوشانند. پس به دلیل تخلیه ویروسی در داخل TikTok، بارها و بارها کشف نشده میدان دید قرار گرفت، با این وجود باشد که می تواند یک باشد اندیشه نخست است کدام ممکن است 12 ماه‌ها {وجود داشته است}. به دلیل ریکوتا چاشنی شده آسان هر دو ریکوتای زده شده شناخته شده به عنوان موزه بیشترین استفاده را ببرید، سپس روی آن را همراه خود تاپینگ های خلاقانه {انتخابی} شخصی بپوشانید. در داخل همین جا چرخ دنده اجباری ممکن است وجود داشته باشد:

 • نان: بهترین است همراه خود نان دانش شده به به طور یکنواخت صنعتگران بیشترین استفاده را ببرید، با این وجود می توانید به دلیل {هر} نان {خریداری شده} در داخل خرده فروش بیشترین استفاده را ببرید
 • ریکوتا: این چسبناک مفید مملو به دلیل پروتئین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید موزه ای براق را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهایی را راه اندازی می تنبل. در داخل بیرون به دلیل ظرف ایده آل است، با این وجود دارید میل به ایجاد یک همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید در نتیجه سبک آن نسبتا کسل کننده است. هر دو، می‌توانید ریکوتای زده شده را مناسب کنید: منصفانه {نسخه} هوادار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملایم‌تر کدام ممکن است سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه‌ای دارد ماورایی.
 • تاپینگ ها: عامل ایده آل در موضوع نان نگاهی به ریکوتا؟ شیرینی هر دو شور حرکت می تنبل. {سبزیجات}، پروتئین هر دو میوه های دلخواه را اضافه کنید. برای انتخاب های تا حد زیادی به {زیر} مراجعه کنید!
نان تست ریکوتا

ریکوتای زده شده در برابر این آسان

نان نگاهی به ریکوتا همراه خود چسبناک ریکوتا مناسب بیرون به دلیل حمام، چاشنی شده همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل شگفت آور است. با این وجود برای مناسب کردن لذیذترین نان نگاهی به ریکوتا، {نسخه} همزده بررسی کنید! اینجاست کدام ممکن است چرا خوب ارزش فراتر از وقت عادی را دارد:

 • ریکوتا نوع گرفته دارای بافتی به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطبوع است کدام ممکن است همراه خود نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویه ها تضاد دارد. واقعا این نان نگاهی به را به طور قابل توجهی بهتر می تنبل.
 • راه به آن را مناسب کنیم؟ 16 {اونس} ریکوتا شیر آب فشرده، 3 قاشق غذاخوری شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در داخل منصفانه کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن حدود 2 {دقیقه} هم بزنید به همان اندازه به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پفی شود.
نان تست ریکوتا

اندیشه های رویه نان نگاهی به ریکوتا

فاز پر از سرگرمی در موضوع نان نگاهی به ریکوتا خلاقیت است: ممکن است وجود داشته باشد بی شمار اندیشه هایی در موضوع نحوه چیدمان رویه ها! باشد که می تواند یک باشد اندیشه قابل اصلاح است کدام ممکن است برای صبحانه، ناهار، میان تضمین ها… و حتی منصفانه شام آسان (شبیه روزهایی کدام ممکن است نیازی ندارید در نظر گرفته شده کنید) واقعاً کار می کند. در داخل همین جا قبلی اندیشه برای تاپینگ نان نگاهی به ریکوتا، هم شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم شیرینی ممکن است وجود داشته باشد:

 • ماهی آزاد دودی: {مورد علاقه}: معامله بسته بندی شده همراه خود سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین! کپر، پیاز بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوید معاصر را اضافه کنید
 • ماهی تن: کنسرو تن ماهی نیز ایده آل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر کننده است
 • گوشت خوک به معنی ایتالیایی کدام ممکن است خنک سرو میشود: افزودن پروسوتو دیگری به دلیل انتخاب های تحت تأثیر پروتئین است
 • تخم خروس آب پز جذاب: پروتئین اضافه شده را همراه خود تخم خروس های آب پز طاقت فرسا هر دو تخم خروس های آب پز طاقت فرسا بخارپز اضافه کنید.
 • گوجه فرنگیها: گوجه‌فرنگی‌های رسیده آبدار خدایی هستند
 • آووکادو: نان نگاهی به آووکادو ریکوتا منصفانه اندیشه سیر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلچسب اکنون نیست است
 • سایر {سبزیجات}: خیار، تربچه، {سبزیجات} ترشی، هویج رنده شده و بسیاری دیگر را بررسی کنید.
 • پوشش گیاهی معاصر: پوشش گیاهی سبک ایده آل می دهند (پیازچه، آویشن، شوید، ریحان و بسیاری دیگر)
 • سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلابی: سیب های ورقه شده همراه خود کمی فقط عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر دارچین دیگری به دلیل اسبابک ها {مورد علاقه} است
 • توت ها: توت فرنگی، شاه توت، زغال اخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمشک دانش شده نیز شگفت انگیز هستند.
 • اجیل دانش شده: نان نگاهی به میوه ای را همراه خود پسته دانش شده، فندق، گردو، بادام هر دو سایر مغزها پر کنید.
نان تست ریکوتا

خواه یا نه ریکوتا آسیب ندیده است؟

خواه یا نه می توان چسبناک ریکوتا را منصفانه چسبناک مفید دانست؟ آره! ریکوتا منصفانه چسبناک خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید است کدام ممکن است سرشار به دلیل پروتئین است. در داخل همین جا قبلی واقعیت واقعی خورده شدن ای در موضوع ریکوتا (توسط Healthline) در رها می شود:

 • ریکوتا سرشار به دلیل پروتئین است. منصفانه ½ فنجان ریکوتا 12 خوب و دنج پروتئین دارد!
 • آب چسبناک قابل دریافت در داخل ریکوتا ممکن است پیشرفت ماهیچه ها را سخت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به به کاهش استرس خون پشتیبانی تنبل.

اصل العمل های تا حد زیادی ریکوتا

بهترین راه های شدید خوبی برای مصرف کردن ریکوتا ممکن است وجود داشته باشد: در واقع، این نان نگاهی به ریکوتا {مورد علاقه} است! در داخل همین جا قبلی اصل غذای پر از سرگرمی ریکوتا در رها می شود:

این اصل نان نگاهی به ریکوتا…

گیاه خواری.

چاپ

ساعت تصویر ساعتکارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنگال تصویر کارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنگالپرچم تصویر پرچمپوشه تصویر پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest تصویر pinterestfb تصویر fbچاپ تصویر چاپ{مربع} ها تصویر {مربع}مرکز تصویر مرکزمرکز پایدار تصویر مرکز پایدار

رئوس مطالب

نان نگاهی به ریکوتا منصفانه صبحانه، ناهار هر دو میان وعده خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست را مناسب می تنبل! روی ریکوتا بمالید، سپس روی آن را همراه خود تاپینگ های شیرینی هر دو خوش سبک بپوشانید.


 • 1 فنجان چسبناک ریکوتا همراه خود شیر آب فشرده هر دو ریکوتا زده شده (مرحله 1 را ببینید)
 • نمک کوشر
 • فلفل معاصر آسیاب شده
 • پایین تر های نان
 • برای نان نگاهی به سالمون: ماهی آزاد دودی، کیپر، پیاز بنفش، شوید معاصر
 • برای نان نگاهی به گوجه فرنگی: گوجه فرنگی رسیده، نمک سیر، پیازچه هر دو پیاز بی تجربه، روغن زیتون
 • برای نان نگاهی به آووکادو: آووکادوی رسیده، تربچه، نمک سیر
 • برای نان نگاهی به عسل سیب: پایین تر های سیب، عسل، پسته دانش شده، دارچین
 • اندیشه های اکنون نیست: توت فرنگی، شاه توت، زغال اخته، گلابی، خیار، کنسرو ماهی تن، کنسرو ماهی قزل آلا، پروسکوتو، تخم خروس آب پز جذاب، سبزی معاصر، {سبزیجات} ترشی و بسیاری دیگر.


 1. ریکوتا را همراه خود ¼ قاشق چایخوری نمک کوشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلی چرخ فلفل معاصر آسیاب شده مخلوط شده کنید. سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه را به دلخواه اصلاح کنید. هر دو، ریکوتای زده شده را مناسب کنید: 16 {اونس} ریکوتای شیر آب فشرده، 3 قاشق غذاخوری شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در داخل منصفانه کاسه قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 2 {دقیقه} همراه خود همزن بزنید به همان اندازه به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف تنبل.
 2. نان را برشته کنید.
 3. نان نگاهی به سالمون: ریکوتا را روی نان نگاهی به بمالید. ماهی آزاد دودی، کیپر آبکش شده، پیاز بنفش ورقه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاخه های شوید معاصر را روی آن قرار دهید. 1 عدد فلفل سیاه معاصر را آسیاب کنید.
 4. نان نگاهی به گوجه فرنگی: ریکوتا را روی نان نگاهی به بمالید. روی نان نگاهی به را همراه خود گوجه فرنگی دانش شده، پیازچه دانش شده هر دو پیاز بی تجربه، کمی فقط روغن زیتون، کمی فقط نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل معاصر آسیاب شده روی نان نگاهی به کنید.
 5. نان نگاهی به آووکادو: روی نان نگاهی به ریکوتا بمالید. روی نان نگاهی به را همراه خود تربچه های ورقه شده، کمی فقط روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل معاصر آسیاب شده تزیین کنید.
 6. نان نگاهی به عسل سیب: روی نان نگاهی به ریکوتا بمالید. پایین تر های سیب، کمی فقط عسل، پسته دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط دارچین را اضافه کنید.

 • طبقه بندی کردن: صبحانه هر دو ناهار
 • معنی: با بیرون آشپز
 • وعده های غذایی: مفید
 • برنامه غذایی: گیاه خواری