میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند


“تغذیه اساس سلامت است. درست مانند مسکن ، غذا نیز باید از حقوق بشر باشد. “

این ممکن است یک واقعیت غیرقابل انکار به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودک که انتظار می رود در سال جاری دچار سوءتغذیه شوند در واقعیتی بسیار متفاوت زندگی می کنند. این کودکان به طور منظم غذای مغذی کافی برای تغذیه بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و زندگی سالم و فعال دریافت نمی کنند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

وقتی کودکان به اندازه کافی غذا نخورند ، عوارض آن شدید است. کودکانی که با گرسنگی روبرو هستند بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. ناتوانی های رشدی مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری سوء تغذیه اضطراب مربوط به غذا و رفتارهای مخرب مانند پرخوری و پرخوری را تشدید می کند. از آنجا که ابتکار سلامت و آمادگی یادگیری ما برای حل آن کار کرده است ، گرسنگی می تواند باعث عقب ماندگی کودکان از مدرسه شود – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد برای دریافت نکردن غذای کافی دشوار است. مراقبان ، استرس و ناراحتی ناشی از گرسنگی نیز بر فرزندانشان تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده اش در سالهای اول زندگی کودک دچار سوء تغذیه شوند ، ممکن است تأثیر آن بیشتر باشد.

مانند همه مسائل بهداشتی در این کشور ، به دلیل نژادپرستی سیستمیک ، در هویت نژادی تفاوت هایی وجود دارد: در حالی که از هر 12 نفر 1 نفر در خانه بدون غذا زندگی می کنند ، اعداد در لاتینکس 1 در 6 ، در سیاه پوستان 1 در 5 و در سیاهپوستان 1 است. 4 برای بومیان آمریکا

به گفته فاديلا ، اطمينان از اينكه همه كودكان و خانواده هايشان به مقدار زيادي غذاي مغذي دسترسي دارند ، درست نيست ، بلكه براي سلامت و آينده همه خانواده ها ضروري است.

به دلیل از دست دادن شغل و کاهش در طول همه گیری COVID-19 ، حقایق گرسنگی در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان غیرقابل تصور شده است ، به طوری که برخی از برنامه های شرکای ما به طور مرتب انبارهای غذا و خدمات تحویل را برای عملیات خود ترکیب می کردند.

“والدین نمی توانند کار کنند و باید زندگی خود را تأمین کنند. آنها در نهایت کیفیت غذا را فدا می کنند تا مطمئن شوند که فرزندانشان در طول ماه از مقدار مناسب غذا برخوردار هستند. ” “قطعاً می تواند بر توسعه و ترجیحات غذایی طولانی مدت آنها تأثیر بگذارد.”

در برنامه Fadhylla ، تیم بلافاصله با شروع فاجعه شاهد افزایش تقاضا برای غذا بود. آنها خدمات انبار مواد غذایی خود را ، که قبلاً قبل از فاجعه وجود داشت ، گسترش دادند و همچنین از طرفداران تحت حمایت CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که قادر به سفر یا زندگی در مناطق دور افتاده شهر نیستند ، استفاده کردند.

در قسمت جنوبی اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان نیز چنین چیزی را تجربه می کنند. کلینیک سیار Teen Xpress مستقر در مدرسه ما به طور استراتژیک از خطوط توزیع غذا در مدارس محلی بازدید کرد. این یکی از آن دیدارهایی بود که آنها با تینا 11 ساله ملاقات کردند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها از سلامت روانی او و نیازهای خانواده اش پرسیدند. آنها دریافتند که مراقبین او در طول فاجعه شغل خود را از دست دادند ، حمل و نقل محدودی داشتند و غذای کافی نداشتند. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا ارائه کردند ، تحویل منظم غذا را ترتیب دادند و برای تداوم نیازهای آنها به دیدار دولت پرداختند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده مراقبت از برنامه شریک شما در آیداهو با خدمات بهداشت خانواده ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشده است ، ممکن است نتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید.” ماریا و تیمش شاهد افزایش نیازهای غذایی بیماران خود نیز بوده اند. برنامه ماریا با کمک مالی صندوق سلامت کودکان که به طور خاص برای نیازهای مرتبط با سلامت اجتماعی در هنگام فاجعه طراحی شده بود ، توانست جعبه های غذایی را برای خانواده های نیازمند تهیه کند. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را با حداکثر 14 وعده غذا تغذیه می کند و شامل دستورهای غذایی با استفاده از وعده های غذایی ارائه شده است.

در حال حاضر در هجدهمین ماه خود بدون بهبود ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای حاد امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن در برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) که قرار است در ماه اکتبر اجرایی شود ، 25 درصد افزایش تاریخی داشته است. 42 میلیون آمریکایی در برنامه حضور دارند ، 43 درصد کودکان هستند. در شهر نیویورک ، به هر خانواده مدارس دولتی یک کارت EBT بین 820 تا 1320 دلار برای جبران وعده های غذایی مدرسه در هنگام فاجعه ناشی از آموزش از راه دور ارسال می شود.

در خط مقدم اجتماعات ، ارائه دهندگان ما نیز تسلیم نمی شوند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران بسیار سپاسگزارند که غذا روی میز دارند تا بتوانند برای فرزندان و خانواده های خود غذا تهیه کنند.” “برخی حتی گفتند” تو زندگی مرا نجات دادی “، زیرا آنها نمی دانستند از کجا باید بروند ، چگونه باید شروع کنند. اینها داستانهای زیادی است که به دست می آوریم. ”دیدگاهتان را بنویسید