میان وعده های ایده آل روز تفریحی صرف نظر از آن {نمی توانید} تهیه شام کنید

همه شما {نمی توانند} تهیه شام کنند هر دو نحوه بهره مندی از گریل را بدانند. پس برای منصفانه دور هم جمع شوید پایین در داخل محل اقامت هر دو {فوتبال} یکشنبه در داخل محل اقامت شخصی چه می کنید؟ صرف نظر از آن نمی‌توانید تهیه شام کنید هر دو طرز بهره مندی از گریل را بلد نباشید، می‌توانید تنقلات روز تفریحی مناسب کنید! اشیا {زیر} به ساده چند مورد آخر اصل العمل هستند کدام ممکن است واقعاً می توانند دور هم جمع شوید روز تفریحی هر دو درگاه عقب بدست آورده اید را کروی هم آورند:

  • تخم‌خروس شیطانی – این احتمالا مطمئناً یکی آسان‌ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید به زودی‌ترین میان وعده‌ها است کدام ممکن است {برای هر} مناسبتی فوق‌العاده است. به ساده منصفانه دوجین تخم خروس را بجوشانید، آب را به جوش بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم خروس ها را دقیقاً دوازده {دقیقه} در داخل آن قرار است قرار دهید. به دلیل اندازه نصف کنید، زرده را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. چند مورد آخر قاشق غذاخوری سس مایونز به آن قرار است اضافه کنید، ممکن است همچنین می توانید به دلیل سبک کم چرب، شیرینی هر دو شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی خردل نیز بیشترین استفاده را ببرید. همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه خمیر یکدستی به کف دست آید. نصف سفیده تخم خروس را همراه خود منصفانه قاشق چایخوری پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری پودر پاپریکا روی آن قرار است بپاشید.
  • Quesadillas – Quesadillas مطمئناً یکی {ساده ترین} خوراکی ها برای تولید است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف بزرگ ای به دلیل به طور یکنواخت های مختلف را برای انتخاب کردن {ارائه می دهد}. می‌توانید پنیرهای آسان مناسب کنید هر دو گوشت هر دو {سبزیجات} باقی‌مانده را اضافه کنید به همان اندازه سبک‌دار شود. برای منصفانه غوطه وری ایده آل، منصفانه بطری سالسا هر دو پیکانته بخرید. فقط تورتیلاهای آردی را همراه خود کره در داخل منصفانه طرف بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرف کره را کدام ممکن است به آن قرار است کره زده اید را روی منصفانه تابه هر دو تابه روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن قرار دهید. فیلینگ شخصی را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه تورتیلای کره ای نه را در جهت نخست، روی فیلینگ ها قرار دهید. وقتی تورتیلای زیرین اسپرسو ای طلایی شد، آن قرار است را برگردانید. وقتی 2 طرف آن قرار است تمام شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک آب شد، آن قرار است را به دلیل تابه بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چاقو هر دو کاتر پیتزا کاهش دهید.
  • چیپس/{سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپ – اصل غذایی قبلی ممکن است وجود داشته باشد کدام هرکدام {کسی} ممکن است خوب مناسب تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است هم چیپس هر دو {سبزیجات} همراه خود دیپ است. می توانید همه شما {اینها} را به صورت معامله بسته بندی شده خریداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل منصفانه کاسه به تعیین کنید توپ ورزشی قرار دهید. به عنوان تصویر، اگر منصفانه دور هم جمع شوید {فوتبال} است، می توانید کاسه هایی به تعیین کنید {فوتبال} را به دلیل {هر} خرده فروش فراهم می کند دور هم جمع شوید خریداری کنید. اگر یک چیز کمی شخصی شده‌تر می‌خواهید، می‌توانید خامه تلخ بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه معامله بسته دیپ میکس برای تعیین دیپ شخصی تولید کنید.

اجباری معمولاً نیست آشپز باشید به همان اندازه یک شاخه کیفیت بالا برای منصفانه دور هم جمع شوید درگاه صندوق عقب هر دو در داخل روز تفریحی تولید کنید. بارهای اصل العمل های تهیه شام آسان هر دو کودک نوپا ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به سادگی مناسب می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک ایده آل دارند. به دلیل از جمله چیزهای اخیر نترسید به همان اندازه دور هم جمع شوید تمیز کردن با جشنی دوباره کاری کنید کدام ممکن است همه شما در داخل تمام فصل کسب اطلاعات در مورد آن قرار است صحبت می کنند!