مک فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک {نیم ساعت غذای عالی دیگ} – WellPlated.com


این چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک اصل وعده های غذایی به طور غیرقابل معذرت {داری} شدید شیرینی، باور نکردنی قابل قبول را انتخاب کنید و انتخاب کنید (در نظر بگیرید هر دو 9) آسیب ندیده است! عالی نیمه؟ این غذای رویایی در داخل عالی قابلمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نیم ساعت می آید.

Easy Chili Mac and Cheese در فر هلندی با قاشق

این اصل وعده های غذایی را در داخل Pinterest پین کنید به همان اندازه برای بعد ذخیره شود

پین کن0

{در حالی که} عالی اصل غذای سنتی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک بی وقفه در داخل مرکز من خواهم کرد باقی خواهد ماند، من خواهم کرد در همه زمان ها به دلیل تولید ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیچش چسبناک پر از سرگرمی لذت بردن می برم. (چون آن است به دلیل 4 اصل پخت مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک در داخل کتاب الکترونیکی پختن شام من خواهم کرد مورد نیاز است).

به دلیل این مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک ایتالیایی گرفته به همان اندازه مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک کدو حلوایی، دوباره کاری این غذای {مورد علاقه} برای جوانان به دلیل عالی غذای جانبی به 1 وعده غذایی رادیکال، به هیچ وجه قبلی نخواهد شد.

همین الان، ما مک چدار سنتی را همراه خود بوقلمون، لوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه‌فرنگی آسیاب شده تأمین می‌کنیم به همان اندازه آن خواهد شد را به 1 ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی دلچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی قوطی دوباره کاری کنیم.

سیر کننده است، آه-خیلی برای روح (را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده) {آرامش بخش} است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه به شیرینی (درست مثل این کمک کننده همبرگر خودت کار کن) ردیابی کردم؟

اگر ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را رفیق دارید، فلفل زرشکی را رفیق دارید، هر دو می خواهند غذاهای صحیح برای جوانان هستید کدام ممکن است به دلیل آن خواهد شد شادی کنید، پس این اصل پخت نیم ساعت ای برای می توانید داشته باشید صحیح است!

دستور غذای مک و پنیر چیلی سالم در فر سفید هلندی با پیاز سبز

نقد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی 5 ستاره

«عالی اصل پخت چیلی مک! الان در دید به 4 12 ماه است کدام ممکن است این را هر هفته در میان بسیاری دقیق می کنم.

– KJ –

طرز تولید چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک در داخل عالی قابلمه

برای تمام خیال‌پردازی‌هایم همراه خود ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فلفل دلمه‌ای، همراه خود خوشحالی گزارش دادم کدام ممکن است اصل پخت فلفل زرشکی به دلیل همه شما انتظاراتم فراتر گذشت است (چون آن است مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک آرتیشو اسفناج نیز مشارکت در می‌شود).

این به طرز باشکوهی غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیا آسیاب شده آن خواهد شد را ویژه به ویژه دلچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر کننده می تنبل.


 • ترکیه زمینی. تصمیم گیری در مورد من خواهم کرد برای عالی امکان گوشت با بیرون چربی ها است کدام ممکن است بسیار زیاد پروتئین قابل قبول را در داخل {هر} وعده با بیرون چربی ها اضافه دارد. (این نیز تصمیم گیری در مورد من خواهم کرد برای این فلفل هندی آسیب ندیده است.)

نکته تعویض

اگر به دلیل بوقلمون آسیاب شده لذت بردن نمی برید، می توانید {مقدار} مساوی خروس چرخ کرده هر دو گوشت چرخ کرده با بیرون چربی ها را گزینه جایگزین برای کنید.

 • پیاز. برای تا حدودی {زیپ} را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمق سبک کدام ممکن است سبک “تمام روز پخته” به این اصل پخت چیلی مک می دهد.
 • هالاپینیو. حرارت را روی اصل پخت این ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی بهبود می دهد.

جایگزین {بازار}

به سادگی می توانید jalapeno را همراه خود فلفل چیلی فصلی پرخطر {مورد علاقه} شخصی در داخل حیاط پشتی هر دو {بازار} منطقه ای شخصی تعویض کنید. برای گرمای اصولاً، یک چیز همراه خود حرارت اصولاً مشابه با سرانو {انتخاب کنید}. برای عالی فلفل زرشکی کسل کننده تر، هالاپینو را کم هر دو {حذف} کنید.

 • ادویه ها. مختلط سنتی به دلیل پودر فلفل زرشکی، زیره، گشنیز، فلفل سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر سیر به این وعده های غذایی سبک خاصی می دهد (مشابه با فلفل زرشکی طبیعی).
 • استاک خروس. مایع پختن شام اولیه ما کدام ممکن است چاشنی نیز پیشنهادات.
 • لوبیا سیاه + لوبیا کلیوی. دوقلو {مورد علاقه} من خواهم کرد به دلیل حبوبات تشکیل پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر برای حدودً {هر} اصل غذایی فلفل زرشکی (مشابه با فلفل دلمه ای بوقلمونی همراه خود سیب زمینی شیرینی).
 • سس گوجه فرنگی. برای رطوبت اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک گوجه فرنگی قدرتمند.
 • گوجه فرنگی دانش شده همراه خود فلفل بی تجربه. به لطف فلفل بی تجربه، تکه‌های گوجه‌فرنگی را در داخل در سراسر اطراف ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لایه نه به دلیل فلر جنوب غربی اضافه می‌تنبل.
 • ماکارونی. جادوی {واقعی} این وعده های غذایی اینجا است کدام ممکن است حتی اجباری نباید باشد پاستا را به صورت جداگانه بجوشانید. به ساده آن خواهد شد را به در کنار سایر داروها درون قابلمه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید به همان اندازه آل دنته شود. (اگر ماکارونی عالی قابلمه ای رفیق دارید، حتماً Chicken Stroganoff را ببینید.)

نظر رژیمی

برای وارد کردن تا حدودی فیبر اضافه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آهن در داخل {هر} وعده، من خواهم کرد در همه زمان ها پاستا گندم رادیکال را تصمیم گیری در مورد می کنم.

برای عالی ماکارونی فلفل زرشکی با بیرون گلوتن، عدس، نخود هر دو سایر پاستاهای با بیرون گلوتن {مورد علاقه} شخصی را {انتخاب کنید}. هنگام حضور در داخل خرده فروش، حتماً برچسب سایر را ارزیابی کنید به همان اندازه اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است قرار است به آنها بروند نیز گمشده گلوتن هستند! مشاهده: زمان پخت ماکارونی با بیرون گلوتن همراه خود ماکارونی غیرعادی کاملاً متفاوت است، متعاقباً اصل وعده های غذایی را بر ایده آن خواهد شد تغییر کنید.

 • چسبناک چدار. با بیرون مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک نباید باشد فراوانی به دلیل چسبناک من خواهم کرد واقعاً دوست دارم به دلیل چدار نوک تیز استفاده بیشتر از کنم. سبک قدرتمند تر دلالت بر آن دارد می توانید همراه خود استفاده بیشتر از خیلی کمتر به دلیل آن خواهد شد خلاص شوید.
 • پیاز بی تجربه. برای شکوفایی آخرین سایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک پیاز معاصر.

تاپینگ چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک

به سادگی می توانید فیکسین های فلفل چیلی {مورد علاقه} بیشتری را به اسپری شخصی اضافه کنید به همان اندازه کاسه ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی را به سلیقه شخصی پایان دادن کنید.

آووکادوی دانش شده، گشنیز دانش شده، چسبناک چدار رنده شده اضافه شده، ترشی هالاپنیو هر دو پیاز زرشکی دانش شده (هر دو پیاز ترشی) همگی باور نکردنی خواهند بود.

دستور غذای مک و پنیر فلفلی یک دیگ با قاشق

جهت

پیاز سرخ شده در فر هلندی
 1. پیاز را تفت دهید.
سرخ کردن بوقلمون در فر هلندی برای چیلی مک
 1. بوقلمون را همراه خود هالاپینو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها سرخ کنید.
اضافه کردن پاستا، سس گوجه فرنگی و لوبیا به یک فر هلندی پر از پیاز و بوقلمون پخته شده
 1. گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس، استاک، لوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا را همراه خود هم ترکیبی کنید. بجوشانید به همان اندازه نودل ها آل دنته شوند.
یک فر هلندی پر از ماک و پنیر چیلی چیلی با بوقلمون آسیاب شده
 1. چسبناک را هم بزنید به همان اندازه آب شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون سایه شود. همراه خود تاپینگ های دلخواه سرو کنید. شادی کنید!

اطلاعات ذخیره سازی

 • برای از بالا. ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فلفلی باقی مانده را می توان به مدت زمان 3 به همان اندازه 4 روز در داخل یخچال محافظت کرد.
 • برای مناسب و معقول کردن. {به آرامی} در داخل مایکروویو هر دو روی محدوده کدام ممکن است همراه خود {مقدار} تا حدودی آب هر دو آب خروس پاشیده شده است خوب و دنج کنید به همان اندازه پاستا خشک نشود.
 • یخ زدن. ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی را می توان به همان اندازه 3 ماه در داخل فریزر محافظت کرد. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن، عالی ساعت شب در داخل یخچال {یخ زده} کنید.

اطلاعات ذخیره سازی

اگر این ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی را به این منظور دقیق کنید کدام ممکن است تمام هر دو قسمتی به دلیل آن خواهد شد را فریز کنید، من خواهم کرد یک مدت کوتاه پاستا را تا حدودی بپزید به همان اندازه پس به دلیل نرم شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج شدن مجدد، لطافت کمتری پیدا تنبل.

ماک و پنیر چیلی مناسب برای بچه ها با لوبیا و بوقلمون

همراه خود چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چه یک چیز سرو کنیم

برش هایی از نان ذرت پنیری هالاپینو با عسل روی کاغذ روغنی

نان ذرت جالاپینو

55 {دقیقه}

نان آبجو آسان در برش

نان آبجو

1 ساعت

نان ذرت تکه تکه شده

نان ذرت مکزیکی

45 {دقیقه}

بیانیه همه شما اصل العمل ها

ابزارهای پیشنهادی برای تولید این اصل وعده های غذایی

 • در داخل بازکن. می توانید داشته باشید می شناسید کدام ممکن است عالی اصل وعده های غذایی روزی ساده است کدام ممکن است قطعه اولیه از دستگاه می خواست عالی درگاه کن کنسرو باشد یا نباشد. رضایت بخش است عالی دکمه روی این درگاه بازکن {برقی} استرس دهید. با بیرون حاشیه از های نوک تیز!
 • چاقوی سرآشپز. عالی چاقوی سرآشپز به طور منظم از بالای محدوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربن {برای هر} {کسی که} رفیق دارد وقت شخصی را در داخل آشپزخانه بگذراند حیاتی است.
 • فر هلندی. بلیط عالی طرفه ما به این شاهکار تک گلدان.

عالی فر هلندی

این اجاق هلندی Le Creuset 5.5 لیتری تشکیل شده از آهن جعلی لعابی همراه خود ماندگاری نخست، meting out را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگه داشتن حرارت یکنواختی دارد. در داخل فر نیز ایمن است.

Easy Chili Mac and Cheese در فر هلندی با قاشق

خواه یا نه می توانید داشته باشید این اصل العمل را ساخته اید؟

به من خواهم کرد بگو چه در نظر گرفته شده می کنی!

امتیازی را در داخل {زیر} در داخل بازخورد بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به من خواهم کرد اطلاع دهید کدام ممکن است نکاتی در مورد چگونگی اصل پخت را رفیق داشتید.

یک بشقاب چیلی مک و پنیر آسان با بوقلمون آسیاب شده در بشقاب

سبک شدید، رضایت شدید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در طولانی مدت به ساده عالی قابلمه برای تمیز کردن ممکن است وجود داشته باشد.

من خواهم کرد برای شام 12 ماه به ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی رای می {دهم}!

سوالات معمولاً پرسیده می شود

نکاتی در مورد چگونگی می توانم چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را طبیعی کنم؟

اگر دوست دارید این ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فلفلی طبیعی را دقیق کنید، می توانید بوقلمون آسیاب شده را به دلیل اصل {حذف} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خروس را همراه خود آب {سبزیجات} عوض کنید. ممکن است همچنین می توانید غیر از بوقلمون به دلیل خرده های گوشت وگان بیشترین استفاده را ببرید.

چه لوبیا برای فلفل زرشکی مفید به نظر می رسد؟

من خواهم کرد مختلط به دلیل لوبیا سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیا زرشکی را اصولاً واقعاً دوست دارم. با این وجود، می توانید به دلیل لوبیا چیتی، لوبیا کانلینی هر دو لوبیا شمالی نیز بیشترین استفاده را ببرید.

چه پنیری برای چیلی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک بهترین است؟

چدار نوک تیز {مورد علاقه} من خواهم کرد برای ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک چیلی است در نتیجه سبک سنتی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای را به وعده های غذایی می آورد. با این وجود، می توانید به دلیل سایر پنیرهای به طور یکنواخت ذوبی کدام ممکن است رفیق دارید نیز بیشترین استفاده را ببرید. فونتینا، جک فلفل هر دو گودا همه شما به خوبی {کار} می کنند.

 • 1 . روغن زیتون اضافه شده
 • 1 پیاز کودک زرد دانش شده
 • 1 کیلو بوقلمون با بیرون چربی ها بارگیری (به دلیل عالی قوطی لوبیا اضافه شده برای گیاهخواری بیشترین استفاده را ببرید)
 • 1 فلفل هالاپینو دانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاس
 • 1 . به علاوه 1 قاشق چایخوری پودر فلفل زرشکی
 • 2 قاشق ها زیره آسیاب شده
 • 2 قاشق ها گشنیز آسیاب شده
 • 3/4 نگاهی به پودر سیر
 • 1/2 نگاهی به نمک کوشر
 • 1/4 نگاهی به فلفل سیاه
 • 2 فنجان ها آب خروس کم سدیم
 • 1 می توان لوبیا سیاه کم سدیم (15 {اونس}) شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه می تواند
 • 1 می توان لوبیا زرشکی کم سدیم (15 {اونس}) شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه می تواند
 • 1 می توان سس گوجه فرنگی (15 {اونس})
 • 1 می توان گوجه فرنگی دانش شده همراه خود فلفل بی تجربه (10 {اونس}) زهکشی نشده
 • 2 فنجان ها موضوع ماکارونی آرنجی گندم رادیکال خام حدود 8 {اونس}
 • 1 فنجان چسبناک چدار نوک تیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم چرب معاصر دانش شده به علاوه اضافه شده برای خدمت
 • پیاز بی تجربه خلال شده برای خدمت

 • روغن زیتون را در داخل عالی اجاق هلندی هر دو قابلمه عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت خوب و دنج کنید. پس به دلیل جیر جیر شدن، پیاز را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفت دهید به همان اندازه ملایم شود. حدود 4 {دقیقه}

 • بوقلمون، هالاپینو، پودر چیلی، زیره، گشنیز، پودر سیر، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید. بوقلمون را مرتباً هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون را کنار کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است گوشت دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزد، حدود 3 {دقیقه}.

 • آب خروس، لوبیا سیاه، لوبیا زرشکی، سس گوجه فرنگی، گوجه فرنگی دانش شده در داخل آب قرار است به آنها بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا را همراه خود هم ترکیبی کنید. {به آرامی} بجوشانید، سپس حرارت را کم کنید به همان اندازه بجوشد. پس به دلیل جوشیدن، در داخل قابلمه را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 10 {دقیقه} بپزید به همان اندازه نودل ها آل دنته شوند. به دلیل روی حرارت بردارید.

 • چسبناک را هم بزنید به همان اندازه آب شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون سایه شود. خوب و دنج سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد را همراه خود چسبناک رنده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز بی تجربه اضافه کنید.

 • برای از بالا: ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فلفل زرشکی بقیه را می توان به مدت زمان 3 به همان اندازه 4 روز در داخل یخچال محافظت کرد.
 • برای مناسب و معقول کردن: {به آرامی} در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مقدار} تا حدودی آب هر دو آب خروس بپاشید به همان اندازه پاستا خشک نشود.
 • یخ زدن: ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فلفلی را می توان به همان اندازه 3 ماه در داخل فریزر محافظت کرد. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن، عالی ساعت شب در داخل یخچال {یخ زده} کنید. اگر پیشنهاد می کنید منجمد کنید، ماکارونی را تا حدودی کم‌پخت می‌کنم به همان اندازه پس به دلیل خوب و دنج شدن مجدد، لطافت کمتری پیدا تنبل.

خدمت رسانی: 1(به دلیل 6)، حدود 2 فنجانانرژی: 504کیلو انرژیکربوهیدرات ها: 67gپروتئین: 37gچربی ها: 12gچربی ها های اشباع شده: 3gچربی ها های قبلی غیر اشباع: 3gچربی ها تک غیراشباع: 5gچربی ها ترانس: 1gکلسترول ldl: 60میلی خوب و دنجپتاسیم: 1142میلی خوب و دنجفیبر: 11gقند: 6gویتامین A: 889IUویتامین سی: 16میلی خوب و دنجکلسیم: 204میلی خوب و دنجاهن: 7میلی خوب و دنج

همین الان بپیوندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخاستن به ذخیره اصل العمل های {مورد علاقه} شخصی کنید

عالی حساب کاربری راه اندازی کنید به همان اندازه به سادگی سرمایه گذاری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمرین های {مورد علاقه} شخصی را ذخیره کنید.

گزارش عنوان

اصل العمل های {مرتبط}

{عشق} من خواهم کرد به ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل زرشکی عمیق این است که اگر نتوانید به دلیل توالی بزرگ من خواهم کرد به دلیل اصل العمل های سرراست فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک در داخل عالی قابلمه متوجه شوید.

بیانیه همه شما اصل العمل ها