مکمل های اسب و دامپزشک به اندازه داروهای دامپزشکی به بدنسازان کمک می کند

بسیاری از ما تجربیاتی با داروهای دامپزشکی داشته‌ایم… داروهای ساده باورنکردنی که عموماً برای اسب‌ها یا سگ‌ها هدف قرار می‌گیرند… و نتایج حاصله احتمالاً همیشه تماشایی بوده است. با این حال، هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید، مفهوم بلعیدن چیزی که برای دوستان چهار پا در نظر گرفته شده است می تواند کمی نگران کننده باشد. تعجب می‌کنید که آیا می‌خواهید Winstrol بخورید و در نهایت از حصارهای 5 پا بپرید، یا اگر قرار است چهار دست و پا شوید، در صندوق پستی همسایه‌تان ادرار کنید و یک خرگوش را تعقیب کنید اگر مقداری از داروهای هورمونی فیدو را نمونه‌برداری کنید – و پناهگاه آیا همه ما یک لحظه چهار دست و پا داشتیم که خجالت آور بود؟ آن را خراش دهید

ببینید، قطعاً دلیلی وجود دارد که داروهای دامپزشکی مورد علاقه بسیاری هستند و اینکه چرا رهبری مسابقه و نمایش عملکرد اسب ممکن است بهترین برنامه باشد. اسب های ورزشی ورزشکاران فوق العاده شگفت انگیزی هستند. نه فقط اسب‌های مسابقه معمولی شما، بلکه اسب‌های درساژ، اسب‌های پرش، اسب‌های کراس کانتری و اسب‌های دوپیچ، و بسیاری دیگر که نمی‌توان به آن‌ها اشاره کرد. اساساً، این ورزشکاران توانا نه تنها از نظر زیبایی شناختی و به اندازه شما به عنوان یک بدنساز قوی هستند، بلکه واقعاً برای عملکرد آماده هستند. آنها مانند ماشین های روغن کاری شده عمل می کنند. بسیاری از آن استعداد ژنتیکی است و آنها در طول سال ها تکامل یافته اند تا به چنین حیوانات قدرتمندی تبدیل شوند. اما، چیزهای زیادی فراتر از سطح منظم عملکرد و تهویه از طریق داروهای عملکرد و رشد حیوانات و مکمل‌های ورزشی مخصوص اسب اسب کشت شده است.

اوه، بله، این هومی ها مانند شما افراد معتاد مکمل هستند! خوب، آنها نیستند، اما صاحبان آنها مطمئنا هستند. در حقیقت، دنیای سوارکاری در مورد “به دست آوردن لبه” کاملاً متعصب است. واقعاً بسیار شگفت‌انگیز است که روندهای دنیای سوارکاری بسیار شبیه به موضوعات اصلی مکمل‌های بدنسازی است. ما تمایل به مصرف کراتین داریم، اسب ها کراتین مصرف می کنند. ما گاما اوریزانول را می گیریم، اسب ها GO را می گیرند. اسب‌ها گلوکزامین و کندرویتین مصرف می‌کنند، و ما آن‌ها را علاوه بر اسید هیالورونیک (اسب‌ها اول آن را مصرف کردند) مصرف می‌کنیم و این فهرست همچنان ادامه دارد.

ایده این است که اسب ها و مردم از نظر نیازهای ورزشی چندان متفاوت نیستند. در حالی که بدنسازی ممکن است فقط یک کار زیبایی شناسی در نظر گرفته شود، آنهایی از ما که تمرین می کنیم همه می دانیم که در باشگاه، همه چیز به دست آوردن سطوح بالاتر عملکرد است! هیجان انگیزترین چیز این است که مکملی وجود دارد که بر اساس اصول عملکرد اسب است که مانند نسخه مکمل آن است که همه ما در طول سال ها از آنابولیک های دامپزشکی لذت برده ایم. این واقعاً در مورد مکمل‌ها معادل است – چیزی که تا به حال بدست آوردن آن در دنیای بدنسازی بسیار دشوار بوده است.

من قبلاً فکر می کردم که داشتن مکملی که به خوبی Winstrol و Equipoise مانند AAS باشد، رویایی غیرممکن خواهد بود. بر اساس قبل از تمرین (انرژی)، تمرین (ضد خستگی/ خاصیت مسدودکننده اسید لاکتیک) و بعد از تمرین (ریکاوری)، مانند آنابولیک های دامپزشکی است – شما تمایل دارید با کمترین دردسر واضح ترین نتایج را دریافت کنید. این یک مکمل واقعی “Bang for Buck” است به همان روشی که Winstrol-V و Equipoise یک چرخه استروئیدی لعنتی خوب است! و باور کنید، جنبه های پیش از اجرا و بازیابی دنیای مکمل های سوارکاری بسیار پیشرفته تر از جنبه انسانی است.

نسخه انسانی این مکمل اسب سواری TridenosenH نام دارد، من معتقدم پیدا کردن آن هنوز کمی سخت است، اما شاید کمی در اینترنت جستجو کنید تا ببینید به چه چیزی می رسید. باور کنید این ازدواج دنیای مکمل سوارکاری با انسان پیشرفتی است که مدت هاست به خصوص من منتظر آن بوده ام.