مژده دولت به متولدین 1400 و 1401.


یک میلیون تومان از محل صندوق سرمایه گذاری به متولدین 1400 و نیم تومان به متولدین 1401 به عنوان سهام تعلق می گیرد.

به گزارش رجانیوز، علی بهادری جهرمی، خبرنگار باشگاه، سخنگوی دولت صبح چهارشنبه گفت. جلسه خارج از کمیته دولتی بین خبرنگاران در تشریح مصوبه امروز هیات دولت، آمده است: جلسه امروز کمیته دولت به ریاست رئیس جمهور برگزار و در چند موضوع به تصویب رسیده است. کابینه رسید

او افزود که برای حمایت از تصمیم زائران محترم در اماکن متبرکه کشور. کارگروه ملی زیارت بدین ترتیب با ارتقای جایگاه خود به شورای ملی زیارت و شورای ملی زیارت به ریاست خود تبدیل شد. برخی از روسای جمهور و اعضای مجلس نمایندگان شامل وزیر فرهنگ و ارشاد، اسلامی، وزیر میراث فرهنگی، وزیر کشور، وزیر کار هستند. و عضویت در حرم مطهر رضوی حرم شاه شره (ع) و حرم حضرت معصومه (س) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و استاندار استان میزبان اصلی زائران کشور هستند که دبیرکلی شورای زیارت استان را بر عهده خواهند داشت. ملت نیز فرماندار کراسان رضوی خواهد بود.

سخنگوی دولت گفت وزیر اقتصاد با توجه به سیل و بلایای طبیعی اخیر، تخصیص منابع به صندوق ملی بلایای طبیعی را توصیه می کند. و گزارش کارشناسی امروز در جلسه هیئت دولت و هیئت دولت ارائه شد. وزیر احیای صندوق بلایای طبیعی با تخصیص منابع غرامت متمرکز بر صنعت بیمه را تصویب کرد.

که یک نوآوری مبتنی بر توان اقتصادی موجود است

سخنگوی دولت امروز خارج از جلسه کمیته دولت نیز گفت: به متولدین 1400 یک میلیون تومان و متولدین 1401 1.5 تعلق می گیرد.

وی افزود: کارگروه ملی زیارت امروز در مصوبه دیگری به شورای ملی زیارت و به ریاست رئیس جمهور ارتقا یافت.