مهارت های کارآموزی

من به سه دوره کارآموزی مختلف نگاه کردم. آنها در بوستون بروینز، بازی های ایالتی خلیج و المپیک ویژه حضور داشته اند. بروینز با بنیاد بوستون بروینز بود. مسئولیت‌ها شامل کمک به فعالیت‌های روزانه، تأیید کمک‌های مالی، پاسخ به موسسات خیریه محلی، کمک به سازماندهی و اجرای رویدادهای بنیاد بوستون بروینز، و مدیریت پایگاه‌های اطلاعاتی بنیاد بوستون بروینز، از جمله موارد مربوط به رویدادها، کمک‌های مالی و کمک‌های مالی بود. کارآموزی بازی های ایالتی خلیج شامل برپایی و از بین بردن رویدادها، کمک به مربیان و مسئولان و خدمت به عنوان مدیر سایت بود. المپیک ویژه شامل مدیریت رویداد، ورود اطلاعات و هماهنگی مربیان و داوطلبان بود.

7 مهارت مورد نیاز برای کار به عنوان کارآموز مدیریت ورزشی عبارتند از:

o مهارت های کامپیوتری (مایکروسافت ورد، اکسل، پاورپوینت)

مهارت های کامپیوتری هنگام وارد کردن داده ها در پایگاه داده بسیار مهم است. ممکن است نیاز به ارائه یک پاورپوینت یا ایجاد یک صفحه گسترده اکسل داشته باشید.

o مهارت های نوشتاری قوی

بسیاری از مشاغل از شما نیاز دارند که اطلاعات مربوط به یک رویداد را وارد کنید. حتی می‌توانید برای درخواست کمک‌های مالی یا داوطلبان نامه بنویسید. شما باید با ارائه اطلاعات و جزئیات زیاد نویسنده خوبی باشید.

o ارتباط

این مشاغل مستلزم این هستند که بتوانید با همسالان خود، کسانی که بالاتر از شما هستند مانند مربیان و مسئولان ارتباط برقرار کنید. آنها باید نحوه اجرای رویداد را توضیح دهند و در صورت وجود مشکل به رفع آن کمک کنند.

o تمایل به کار سخت

اگر کارآموز هستید، شرکت‌ها می‌خواهند افراد سخت‌کوش را ببینند، زیرا این یک تجربه یادگیری است، و اگر کار شما را دوست داشته باشند، ممکن است شما را استخدام کنند.

o توانایی چند وظیفه ای

اتفاقات زیادی در طول رویدادها رخ می دهد و شما باید از آنها آگاه باشید. شما نمی توانید تمام توجه خود را به یک چیز معطوف کنید، زیرا در این صورت رویداد ممکن است از هم بپاشد.

o رعایت ضرب الاجل

وقتی یک کارمند به شما مهلتی می دهد که باید انجام شود، نمی توانید تا آخرین لحظه برای انجام کاری صبر کنید.

o مایل به کار کردن در ساعات طولانی

برای موفقیت در صنعت ورزش، باید زمانی کار کنید که دیگران تعطیلات آخر هفته و شب را دوست ندارند. این شما را از دیگران متمایز می کند.

این 7 مهارت در مشاغل مختلف مهم هستند. همه مشاغل از شما نیاز دارند که کار کنید، بنویسید، ارتباط برقرار کنید و شرایط را به سختی مدیریت کنید. اگر در این مهارت ها خوب باشید، به احتمال زیاد بسیار موفق خواهید بود.